מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
חלאס עם הבכיינות, הנוער אצלנו זה בלוף.
תן לי שחקן אחד שלא קיבל הזדמנות במועדון והצליח בחוץ?
על כל 30 בלופים תמצא אולי גרגיר אחד וגם זה לא בטוח.
נקסט....
(30-Jul-2015 10:40)אופיר34 כתב: [ -> ]יאללה מספיק עם הפופוליזם.
כולכם חכמים גדולים רק מעניין אותי איך תגיבו ביום שהקבוצה תאבד נקודות חשובות בגלל צעירות וחוסר נסיון של שוער.
ועידן, על אחת כמה וכמה בקבוצה עם תקציב נמוך. לא לוקחים סיכונים בעיקר שאתה עומד לפני שנה כל כך מאתגרת. אם על כף המאזניים יש שני שוערים שעולים X ,אחד בן 20 בלי נסיון ועם כשרון שעוד בר הוכחה, והשני בן 27 שהוכיח את עצמו בשתי הליגות העליונות + חוות דעת מיקצועית של צוות המאמנים אז מבחינתי אין פה שאלה.
אין שום חוק שנותן עדיפות לשחקן בית רק בגלל שכתוב לו על הגב מייד אין נתניה. הטובים והכשרוניים צריכים להכלל בסגל, עדיף כמובן מבחינתי שהם יהיו יוצאי מחלקת הנוער שלנו אבל אם הם לא עומדים בקריטריונים אז עוברים לאופציה הבאה.
אני לא מסכים איתך אופיר. זו בדיוק הנקודה שכולם כאן דיברו עליה שבמידה וההחתמות של אמיה טגה, נבו מזרחי הם כעת מה המפריד בין מכבי נתניה לבין להחתים חלוץ עם רזומה- אלה החתמות מיותרות. את התפקיד של טגה ונבו מזרחי יכולים למלא שחקנים צעירים. את ה- X פקטור צריכים לתת שחקנים מבחוץ. נכון לכרגע אני לא רואה אף שחקן רכש לשהגיע שאני יכול להצביע עליו ולהגיד- וואלה, הוא ישדרג אותנו. אני מקווה ומאמין כפי שכתבתי- שמרגוליס כזה, שטל איילה כזה, שגרשומוב כזה, ולוגסי כזה- אבל בואו נודה על האמת- כל השחקנים האלה הם סימן שאלה אחד גדול. שחקנים שאני יכול להגיד שאני יודע מה נקבל מהם לצערי הם בודדים- ברק לוי(מאוד מקווה שישדרג אותנו), שמעון הרוש, עידו לוי, רומאריו פירס, עומר פרץ(בסימן שאלה קטן) וכל השאר סימן שאלה גדול. כאדם שמנסה להיות אופטימי ופנטזיונר אני כמובן מהמר שכולם יהיו אדירים ונגיע לאירופה. אבל תכלס- אני מת מפחד!

(30-Jul-2015 11:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]חלאס עם הבכיינות, הנוער אצלנו זה בלוף.
תן לי שחקן אחד שלא קיבל הזדמנות במועדון והצליח בחוץ?
על כל 30 בלופים תמצא אולי גרגיר אחד וגם זה לא בטוח.
נקסט....

למה אתה קורה להצליח? ההגדרות שלך להצלחה מאוד מעורפלות. בשבילך שחקן מוצלח זה רק זה שהופך להיות שחקן דומיננטי בגיל 19-20. אני אגלה לך סוד- אין כמעט כאלה באף מחלקה. העונה בליגת העל היו בודדים. אני יכול לספור על יד אחת- אבו עביד, עומר דנינו, איאד חבשי, עטא ג'אבר, שובל גוזלן, עומרי אלטמן, בן רייכרט(נו טוב... 2 ידיים...). לתפיסתך- כל השאר לים! לליגת א'! לכפר יונה!
מצד שני אנחנו רואים בליגה הזו הון שחקנים שפרצו קצת יותר מאוחר- בגיל 22-23 ובמקרה של שלומי אזולאי מבית"ר אפילו בגיל מאוחר יותר-
כמו עומר אצילי, בן ביטון, רועי קהת(אם היית אוהד של ב"ש מניח שהייתי אומר שלזרוק אותו ליבנה זו מחמאה בשבילו אחרי איך שהוא נראה שם), מוחמד גאדיר שעשה את הפריצה הגדולה שלו רק העונה- ועוד...
במכבי פ"ת נותנים לשחקנים הצעירים שלהם אשראי בלתי מוגבל(אפילו במחיר של ירידת ליגה)- ואת התוצאות אנחנו רואים-
זה יכול היה להיות ההרכב שמריץ אותם בשנים האחרונות אם היה מדובר במועדון מבוסס עם קהל שרוצה להצליח-
אוהד כהן, אלו, גביש, דנינו, פסר, אלברמן, בקל, לידור כהן, טב''ח, דובב גבאי,דמארי- ולא זכור לי שאי פעם התסכלתי על נבחרות צעירות וראיתי יותר שחקנים של מכבי פ"ת משחקנים של מכבי נתניה באופן משמעותי... שם נותנים צאנסים! ולפעמים אפילו אשראי בלתי מוגבל! כמו מרווואן קבהא שלא שווה אגורה אבל קיבל השראי בלתי מוגבל, יחסי ציבור, ובסוף בכוח הוציאו אותו עכשיו לסיבוב באירופה...
מעניין איך זאב לא נכנס בנתניה על זה עד עכשיו ובטח מחר היצור יעשה מזה מעדנים שורה תחתונה להזכיר לכם דניאל ליפשיץ היה שוער מצוין בנוער ושהגיע לבוגרים כמעט הוריד אותנו ליגה נזרק בבושת פנים ועכשיו חזר לליגת העל דרך הדלת הראשית כשוער ליגה לגיטימי ( היו פה כאלה שרצו אותו אצלנו השנה ) חברה יש צוות מקצועי חדש שמה שמעניין אותו זה רק להצליח אז שחררו כבר עם כול הריגשי הזה עם דין שוער טוב הוא יחזור כמו גדול עם הוא לא אז אין מה לעשות

Sent from my iPhone using Tapatalk

דבר נוסף יש פה אולי הזדמנות לעשות עקיצה להפועל לשכנע את מכבי לתת לנו את בן רייכרט לשנה

אז אם לא צמח לנו אף שחקן ממחלקת הנוער אז אולי צריך לעצור ולעשות חושבים.
אולי רמת המאמנים לא מספיק טובה( עוד לא ראיתי מאמן כמו יגאל לצינסקי..)
אולי צריך לעבוד יותר על יסודות כדורגל ופחות השגיות. כשאני רואה את עידו לוי כל בר דעת רואנ שהוא חסר יסודות כדורגל.
אולי לשאוב מאמנים מצליחים( הצלחה לא השגיות) מקבוצות אחרות במקום המאמנים הנוכחים.
אולי מנהל מקצועי שיעשה השתלמות בחו"ל בדגש על עבודה עם ילדים ונוער.
הבעיה שבוחרים בגיל ילדים את החסונים ביותר והפחות כשרוניים ומוותרים על אילו עם כשרון אבל חלשים פיזית.
אולי צריך להקפיד שההורים לא יתערבו ולתת עונשיים משמעותיים לאילו שהפרו אותם.

חייבים לשנות גישה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(30-Jul-2015 11:40)mordii2 כתב: [ -> ]מעניין איך זאב לא נכנס בנתניה על זה עד עכשיו ובטח מחר היצור יעשה מזה מעדנים שורה תחתונה להזכיר לכם דניאל ליפשיץ היה שוער מצוין בנוער ושהגיע לבוגרים כמעט הוריד אותנו ליגה נזרק בבושת פנים ועכשיו חזר לליגת העל דרך הדלת הראשית כשוער ליגה לגיטימי ( היו פה כאלה שרצו אותו אצלנו השנה ) חברה יש צוות מקצועי חדש שמה שמעניין אותו זה רק להצליח אז שחררו כבר עם כול הריגשי הזה עם דין שוער טוב הוא יחזור כמו גדול עם הוא לא אז אין מה לעשות

דבר נוסף יש פה אולי הזדמנות לעשות עקיצה להפועל לשכנע את מכבי לתת לנו את בן רייכרט לשנה

על טעויות לא חוזרים פעמיים. אף אחד לא אמר לתת לדין גל את אפודת השוער הראשון. לפחות לא אני.
שוער שני יכול להיות מהר מאוד שוער ראשון (ראה מקרה שנה שעברה ברעננה) ואז ?? השנה לא לוקחים סיכון מספיק שנה שעברה היו לנו מהמרים פתולוגים

(30-Jul-2015 11:49)חזום חזום כתב: [ -> ]אז אם לא צמח לנו אף שחקן ממחלקת הנוער אז אולי צריך לעצור ולעשות חושבים.
אולי צריך לעבוד יותר על יסודות כדורגל ופחות השגיות. כשאני רואה את עידו לוי כל בר דעת רואנ שהוא חסר יסודות כדורגל.
אולי לשאוב מאמנים מצליחים( הצלחה לא השגיות) מקבוצות אחרות במקום המאמנים הנוכחים.
הבעיה שבוחרים בגיל ילדים את החסונים ביותר והפחות כשרוניים ומוותרים על אילו עם כשרון אבל חלשים פיזית.

חייבים לשנות גישה.

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. מכיר את את זה?
בכל הארץ המחלקה של מכבי נתניה ידועה כאחת הטובות. למעשה, יחד עם טוברוק הספקית הכי גדולה של שחקנים לליגת העל מלבד מכבי ת"א ומכבי חיפה. הבעיה היא היחס המפלה שהשחקנים האלה זוכים לו בהגיעם לגיל בוגרים ביחס לשחקנים בינוניים לא פחות שמגיעים מבחוץ.
אפילו מועדונים גדולים כמו בית"ר ירושלים(נוער הרוס), הפועל ת"א, עשירים כמו הפועל ב"ש(כמעט שום תוצרת למרות שאלונה נמצאת שם כבר 6-7 שנים), ויציבים כלכלית כמו הפועל חיפה(נוער הרוס)- לא מייצרים כמעט כלום!
מזל שיש את מכבי פ"ת ואשדוד שכמועדונים האמת שהם לא דוגמה לכלום...

(30-Jul-2015 11:55)mordii2 כתב: [ -> ]שוער שני יכול להיות מהר מאוד שוער ראשון (ראה מקרה שנה שעברה ברעננה) ואז ?? השנה לא לוקחים סיכון מספיק שנה שעברה היו לנו מהמרים פתולוגים

אפילו במקרה של דניאל ליפשיץ בזמנו מצאת פיתרון. לא צריך לצייר את זה כאילו ברגע שהשוער יפצע נגמר הסיפור.
אתה יכול לענות לי מי עולה לשחק במכבי ת"א אם הפנסיונר שעומד שם בשער נפצע? וזו קבוצה שיכולה להתחרבן לה אליפות על דבר כזה. אתה יכול להגיד לי מי עולה בב"ש אם גורש נפצע? מי בכלל השוער של עכו? מי השוער המחליף של הפועל חיפה? חוץ מסכנין ומכבי פ"ת יש קבוצה עם שני שוערים קרובים ברמתם? מה זו הפחדנות הזו?
הבעיה במאמנים.
הבעיה בסביבת העבודה.
הבעיה במקורבים.
הבעיה באופי החלש של אותם בלופים.
גם השכל הוא לא בדיוק הצד החזק אצלהם.
(30-Jul-2015 11:56)עידן444 כתב: [ -> ]
(30-Jul-2015 11:49)חזום חזום כתב: [ -> ]אז אם לא צמח לנו אף שחקן ממחלקת הנוער אז אולי צריך לעצור ולעשות חושבים.

חייבים לשנות גישה.

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. מכיר את את זה?
בכל הארץ המחלקה של מכבי נתניה ידועה כאחת הטובות. למעשה, יחד עם טוברוק הספקית הכי גדולה של שחקנים לליגת העל מלבד מכבי ת"א ומכבי חיפה. הבעיה היא היחס המפלה שהשחקנים האלה זוכים לו בהגיעם לגיל בוגרים ביחס לשחקנים בינוניים לא פחות שמגיעים מבחוץ.
אפילו מועדונים גדולים כמו בית"ר ירושלים(נוער הרוס), הפועל ת"א, עשירים כמו הפועל ב"ש(כמעט שום תוצרת למרות שאלונה נמצאת שם כבר 6-7 שנים), ויציבים כלכלית כמו הפועל חיפה(נוער הרוס)- לא מייצרים כמעט כלום!
מזל שיש את מכבי פ"ת ואשדוד שכמועדונים האמת שהם לא דוגמה לכלום...

(30-Jul-2015 11:55)mordii2 כתב: [ -> ]שוער שני יכול להיות מהר מאוד שוער ראשון (ראה מקרה שנה שעברה ברעננה) ואז ?? השנה לא לוקחים סיכון מספיק שנה שעברה היו לנו מהמרים פתולוגים

אפילו במקרה של דניאל ליפשיץ בזמנו מצאת פיתרון. לא צריך לצייר את זה כאילו ברגע שהשוער יפצע נגמר הסיפור.
אתה יכול לענות לי מי עולה לשחק במכבי ת"א אם הפנסיונר שעומד שם בשער נפצע? וזו קבוצה שיכולה להתחרבן לה אליפות על דבר כזה. אתה יכול להגיד לי מי עולה בב"ש אם גורש נפצע? מי בכלל השוער של עכו? מי השוער המחליף של הפועל חיפה? חוץ מסכנין ומכבי פ"ת יש קבוצה עם שני שוערים קרובים ברמתם? מה זו הפחדנות הזו?

אתה צודק בכול מה שאתה אומר אבל לנו אין כסף למקצה שיפורים נתניה היום על הקסקס מבחינה כלכלית ולדעתי ישוחררו עוד שחקנים בקרוב מאוד אני אישית הייתי משחרר את טגה ואת ירין חסן ואת נבו

יחסי ציבור זה דבר לא רע....
תעבור מועדון מועדון ותמצא שמעבר למכבי תא וחיפה...יוצאי אשדוד ומכבי פת וביתר ירושלים ואפילו הפועל חיפה וקרית שמונה ייצרו יותר שחקנים לליגת העל ממכבי נתניה...שכטר ואלמוג וחן לא גדלו במחלקת הנוער.
אז זה נכון להתפאר בכל שחקן שעבר אצלנו,אך זה לא ישנה את העובדות.
צריך לקיים חשיבה עמוקה ולעשות חישוב מחדש..
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's