מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
אני מתחיל להשתכנע שגם חריגי גיל זה דבר מיותר! ברגע ששחקן מסיים גיל נוער שיתאמן עם קבוצת בוגרים כדי להשתפשף. זה יקדם אותו הרבה יותר מאשר להיות "חכם על חלשים" ולקחת אליפויות בנוער(השטות שמחלקות הנוער הטובות בארץ מכבי חיפה ומכבי ת"א מתעסקות בו כאילו זו המטרה ואז יופי שלקחו אליפות בנוער אבל אף אחד לא מתאים להשתלב בקבוצה הבוגרת).
מי שלא מסוגל לתת צ'אנס, ובטח כשמדובר בקבוצות עם תקציבים נמוכים, שיפסיד את הכשרונות שלו! מי שפחדן שלא יתלונן שאי אפשר לבנות סגל בתקציב מינימום. מי שמחפש רק לשאול שחקנים שלא יתפלא שאין שום המשכיות בקבוצה שלו.
פחדנים !!!!זה הכל מי שפחדן בחיים לא יתקדם לשום מקום היו חייבים להמר על דין גל!!!
די עם השטות הזו וגם אם לא סומכים שחררו אותו אם אני דין אני מבקש את הכרטיס ולא חוזר...
מועדון פחדן לא יקדם צעירים, אני מתחיל לחשוב שעדיף לילד לגדול בחוץ גם אם אוהד מכבי נתניה ולבוא מטוברוק או מועדון אחר...
(30-Jul-2015 10:28)עידן444 כתב: [ -> ]אני מתחיל להשתכנע שגם חריגי גיל זה דבר מיותר! ברגע ששחקן מסיים גיל נוער שיתאמן עם קבוצת בוגרים כדי להשתפשף. זה יקדם אותו הרבה יותר מאשר להיות "חכם על חלשים" ולקחת אליפויות בנוער(השטות שמחלקות הנוער הטובות בארץ מכבי חיפה ומכבי ת"א מתעסקות בו כאילו זו המטרה ואז יופי שלקחו אליפות בנוער אבל אף אחד לא מתאים להשתלב בקבוצה הבוגרת).
מי שלא מסוגל לתת צ'אנס, ובטח כשמדובר בקבוצות עם תקציבים נמוכים, שיפסיד את הכשרונות שלו! מי שפחדן שלא יתלונן שאי אפשר לבנות סגל בתקציב מינימום. מי שמחפש רק לשאול שחקנים שלא יתפלא שאין שום המשכיות בקבוצה שלו.

אין המשכיות כשאין שחקנים!
ולצערנו הרב מחלקת הנוער לא מצמיחה שחקנים בעשור האחרון והמעט שהצמיחה הגיעו בעיקר משדות זרים או בדרך הקשה והפכו לשחקנים אפורים ולא יותר.
מחלקת הוער שבמשך 10 שנים ויותר מצמיחה רק את חן עזרא ואלמוג כהן שהגיעו בגיל 18 מטוברוק ופיראס שהגיע בגיל 15 ועידו לוי ועומרי בן הרוש ודודי תירם וירין חסן ובמידה ושכחתי מישהו אני מתנצל...היא לא מקור שאפשר לבנות עליו מועדון,זה נחמד להיות רומנטיים ולצפות וכדודל הציפיה גודל האכזבה.
ולכן השנה ואולי גם בשנים הקרובות נאלץ להשאיל שחקנים עד שהמחלקה תבין שזה לא חוג ולא משחק מלחמה נגד טוברוק,זה עתיד המועדון ותתחיל לטפח את ה2/3 מוצלחים בכל מחזור ואז אולי נתבשם מדור העתיד.

לא קל לי לכתוב את שאני כותב,אך זו המציאות וכל אגדה אורבנית אחרת באה לשרת אינטרס כזה או אחר והמרחק מהמציאות רחוק כהמרחק מהדו קיום.
יאללה מספיק עם הפופוליזם.
כולכם חכמים גדולים רק מעניין אותי איך תגיבו ביום שהקבוצה תאבד נקודות חשובות בגלל צעירות וחוסר נסיון של שוער.
ועידן, על אחת כמה וכמה בקבוצה עם תקציב נמוך. לא לוקחים סיכונים בעיקר שאתה עומד לפני שנה כל כך מאתגרת. אם על כף המאזניים יש שני שוערים שעולים X ,אחד בן 20 בלי נסיון ועם כשרון שעוד בר הוכחה, והשני בן 27 שהוכיח את עצמו בשתי הליגות העליונות + חוות דעת מיקצועית של צוות המאמנים אז מבחינתי אין פה שאלה.
אין שום חוק שנותן עדיפות לשחקן בית רק בגלל שכתוב לו על הגב מייד אין נתניה. הטובים והכשרוניים צריכים להכלל בסגל, עדיף כמובן מבחינתי שהם יהיו יוצאי מחלקת הנוער שלנו אבל אם הם לא עומדים בקריטריונים אז עוברים לאופציה הבאה.
(30-Jul-2015 9:54)אייל ס כתב: [ -> ]אני נוטה להאמין שכל ההחלטות הם מקצועיות נטו וממש לא כמו בימי הבן דוד והחבר של נימני.
מאמין שזו לא ההחלטה האחרונה שתצמצם ותרחיב את הסגל.

מי זה הבן דוד?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
כל עוד המחלקה עובדת בשיטת לקק לבני תתקדם ככה זה נראה...
ומתי אלוהים יבינו שמנהל המקצועי יכול מקסימום לאמן את הנוער ולהיות סקאוט שבזה הוא טוב, אבל מנהל מקצועי תפקידו שונה לחלוטין...
(30-Jul-2015 10:23)אייל ס כתב: [ -> ]עידן כבודו של דין במקומו,ספורטאי למופת/ילד מקסים/בנוי טוב ועוד ועוד ועוד....
עוקב אחריו ב4 עונות האחרונות,יש לו ימים טובים ופחות טובים,עדיין לא יציב (כשוער נוער)לאורך זמן ולכן מוקדם מדי לכתור לו את כל הכתרים שאתה כותר...שחקן נבחרת זה נחמד...גם צלישר שחקן נבחרת וירין חסן וזה לא הופך אותם ליותר או פחות.
במידה והמאמן ומאמן השוערים הגיעו למסקנה שהוא לא מספיק לשוער בליגת על,טוב בסוף יולי מאחרי כמה משחקים בפועל.
חבל שזה לא נאמר במאי(על ידי מאמן השוערים).

אני לא יודע מה אתה חושב, לדעתי גם צלישר וגם ירין חסן שחקנים לגיטימיים לליגת העל. במקרה הרע לקבוצות צמרת בלאומית.
אם להם לא תיתן הזדמנות, בואו נסגור את מחלקת הנוער ושלום על ישראל. חבל על הכסף.
ואני יודע שיצוצו עכשיו כל מיני חכמולוגים ויגידו שאי אפשר לבנות על שחקני נוער... מי אמר לבנות? אני אמרתי לבנות? לשלב... לפחות בסגל... לפחות לראות איך השחקן מתמודד בקבוצת בוגרים... אם מוכיח עצמו- תן לנו קרדיט. אם לא- כמו שפיליפצ'וק אומר- להטיס מכאן... בלי יותר מידי השאלות ובלי יותר מידי סיפורים... ואם משאילים לעקוב אחרי השחקן מקרוב. גם בליגה א'. אין סרט שקבוצה עם שחקן שלנו בליגה א' משחקת ואין מישהו מהמועדון שרואה אותי... די לשחק בקקי.
ואני לא כותר לדין גל שום כתרים. אבל כששחקן צעיר משחק בנבחרות הצעירות של ישראל הוא מעבר לממוצע. יש מי שיקח את הצאנס ויתפתח, יש מי שיעלם ויש מי שיהיה בינוני. אבל את הצאנס להיות לפחות חלק מהסגל מגיע להם- בטח לבולטים מנבחרות ישראל. רן קוז'וק בן מחזור שלי. מבחינתי אישיות מדהימה(הוא לא היה חבר שלי אבל יצא לי לשוחח איתו כי יש לנו חברים משותפים). אי אפשר להגיד שלא היה בו כלום גם ככדורגלן. הוכח לימים ככדורגלן בינוני ונע בין קבוצות תחתית בליגת על לליגה שניה. כשהוא שיחק במכבי נתניה מישהו הרגיש שהוא חוליה חלשה יותר משחקני רכש שהגיעו? אבי אלפסי היה כזה אסון? כפיר צוקול(שנה מתחתי) לא קיבל צ'אנסים(גם נפצע- ומהקצת שיצא לי גם אותו להכיר- איפה הוא ואיפה רן מבחינת אישיות ומוסר עבודה... למרות שגם צריך להיות הוגנים ולהגיד שהיה לו המון חוסר מזל עם הפציעה בתחילת הקריירה)?
בקיצור- שחקנים צריכים לקבל צ'אנס. לפחות אלה שבולטים. בטח אלה שהם שחקני נבחרת.
מי שיקח יקח, ומי שלא ימצא עצמו בליגה שניה ושלישית ואני מסכים שזה כנראה מה שיקרה עם הרוב. וזה לא כזה אסון.
(30-Jul-2015 10:41)חזום חזום כתב: [ -> ]
(30-Jul-2015 9:54)אייל ס כתב: [ -> ]אני נוטה להאמין שכל ההחלטות הם מקצועיות נטו וממש לא כמו בימי הבן דוד והחבר של נימני.
מאמין שזו לא ההחלטה האחרונה שתצמצם ותרחיב את הסגל.

מי זה הבן דוד?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

טל בנין
(30-Jul-2015 10:37)אייל ס כתב: [ -> ]
(30-Jul-2015 10:28)עידן444 כתב: [ -> ]אני מתחיל להשתכנע שגם חריגי גיל זה דבר מיותר! ברגע ששחקן מסיים גיל נוער שיתאמן עם קבוצת בוגרים כדי להשתפשף. זה יקדם אותו הרבה יותר מאשר להיות "חכם על חלשים" ולקחת אליפויות בנוער(השטות שמחלקות הנוער הטובות בארץ מכבי חיפה ומכבי ת"א מתעסקות בו כאילו זו המטרה ואז יופי שלקחו אליפות בנוער אבל אף אחד לא מתאים להשתלב בקבוצה הבוגרת).

ולצערנו הרב מחלקת הנוער לא מצמיחה שחקנים בעשור האחרון והמעט שהצמיחה הגיעו בעיקר משדות זרים או בדרך הקשה והפכו לשחקנים אפורים ולא יותר.
מחלקת הוער שבמשך 10 שנים ויותר מצמיחה רק את חן עזרא ואלמוג כהן שהגיעו בגיל 18 מטוברוק ופיראס שהגיע בגיל 15 ועידו לוי ועומרי בן הרוש ודודי תירם וירין חסן ובמידה ושכחתי מישהו אני מתנצל...היא לא מקור שאפשר לבנות עליו מועדון,זה נחמד להיות רומנטיים ולצפות וכדודל הציפיה גודל האכזבה.
ולכן השנה ואולי גם בשנים הקרובות נאלץ להשאיל שחקנים עד שהמחלקה תבין שזה לא חוג ולא משחק מלחמה נגד טוברוק,זה עתיד המועדון ותתחיל לטפח את ה2/3 מוצלחים בכל מחזור ואז אולי נתבשם מדור העתיד.

לא קל לי לכתוב את שאני כותב,אך זו המציאות וכל אגדה אורבנית אחרת באה לשרת אינטרס כזה או אחר והמרחק מהמציאות רחוק כהמרחק מהדו קיום.
תגיד, אייל, ברצינות עכשיו...
השחקנים שמכבי פ"ת זורקת למים באמת כאלה עילויים בגיל נוער? אם גידי קניוק, ודור אלו היו במכבי נתניה אתה יכול להגיד עם יד על הלב שהם היו מקבלים צ'אנס?
מה זה האגדות האלה על הנוער של מכבי פ"ת?
אגב, מישהו כאן יודע כמה מבין הצעירים שקיבלו שם את הבמה העונה גדלו באמת במכבי פ"ת? אז יש לכם הפתעה- רובם לא. אבל מכבי פ"ת אספה אותם, בנוסף יש כמה שהיא גידלה- וככה מייצרים מחלקת נוער פורחת על חשבון היריבה העירונית שנרקבת!
עידן,ירין וצלישר הם שחקנים לגיטימיים נקודה.
אחת הבעיות הגדולות שפגעו בשניים(עד היום) זה השם שהלך לפניהם מאז גיל 15 ובסופו של הליך,יצר ציפיה גדולה ואכזבה בהתאם,לעיתים הזימון לנבחרות פוגע ולא מעצים.
אין לנו עיניין שגם דין יעורר אכזבה אחרי ציפית יתר ועדיף שיתנסה בליגות נמוכות.
.נכון שיש תקדימיים לשוער צעיר שקיבל מושכות,מהכרות מקרוב(וחוויות משותפות),זה לא המקרה..

(30-Jul-2015 11:03)עידן444 כתב: [ -> ]
(30-Jul-2015 10:37)אייל ס כתב: [ -> ]

תגיד, אייל, ברצינות עכשיו...
השחקנים שמכבי פ"ת זורקת למים באמת כאלה עילויים בגיל נוער? אם גידי קניוק, ודור אלו היו במכבי נתניה אתה יכול להגיד עם יד על הלב שהם היו מקבלים צ'אנס?
מה זה האגדות האלה על הנוער של מכבי פ"ת?
אגב, מישהו כאן יודע כמה מבין הצעירים שקיבלו שם את הבמה העונה גדלו באמת במכבי פ"ת? אז יש לכם הפתעה- רובם לא. אבל מכבי פ"ת אספה אותם, בנוסף יש כמה שהם גידלה- וככה מייצרים מחלקת נוער פורחת על חשבון היריבה העירונית שנרקבת!

לשאלתך,כן..
.אבי לוזון כיו"ר ההתאחדות,דאג למנות מאמנים מאנשי שלומו לנבחרות הצעירות,ההשפעהשלו על אותם מאמנים איפשרה למכבי פ"ת להעביר לשורותיה את השחקנים הטובים ביותר במשך שנים ובשנים האחרונות הם קוצרים את הפירות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's