מכבי נתניה

גירסה מלאה: השאלת שחקנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(29-Jun-2015 20:13)ORENARIEL כתב: [ -> ]בסוף העונה שעברה לא רצית לתת לו הזדמנות בהרכב , אז עכשיו אתה נותן לו להיות שוער ראשון במשך כל העונה? עזוב הקבוצות יטענו לחוסר ספורטיביות

מה קשור עניין שמיטה להר סיני? לך תעלה איזה תמונה של איצטדיון תעשה טובה.
אני חושב שלקבוצת תחתית כמונו צריך שוער עם ניסיון, זו העמדה החשובה ביותר.
אם כבר מישהו החליט להשתגע ולהביא את ברק לוי אז למה לא להשתגע עד הסוף?!
(29-Jun-2015 20:26)דוד חטב כתב: [ -> ]ברמת מועדון השאלות הם טעות אני מסכים איתכם שהשנה צריך להיות יותר גמישים בעניין דווקא שוער כמו ברק לוי יכול להיות בינגו!!!
צריך לבחון כל מקרה לגופו ולהיות חכמים ובשום פנים ואופן לא להסכים לסעיף של מינימום הופעות עי במידה וחלילה נרד מוקדם או להבדיל נבטיח הישארות מוקדם בקיצור מינימום הופעות זה בעייתי...

הכוונה שנרצה להריץ שחקני בית

להסכים גם עם הסכם ל-100% מהמשחקים. ממה אתה מפחד? אתה בוחר שוער לך איתו על הסוף .
פתאום תחליט להעמיד את השוער השני שלך?
לא דיברתי על ברק לוי בקטע הזה מסכים איתך שוער צריך בטחון ולדעת שסומכים עליו 100 אחוז.
דודי תירם סיכם לחמש שנים בהפועל רעננה ,הסיכום תלוי בהסכמתה של קבוצת האם שלו, מכבי נתניה
וואלה יופי ... הטמטום חוגג. שיהיה לו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
השאלות הן טובות בתנאי : המושאל מגיע תמורת התחייבות השאלה ל 3 עונות לא פחות .

כל השאר כבר תלוי במי ומה וכמה

ברק לוי כן למה לא אבל למה לא לתת את ההזדמנות שדורי יהיה השוער הראשון ???
משה לוגסי כן בתנאי להשאלה של 3 עונות לא פחות שכם אנחנו נהנה ממנו אם יצליח
כנ"ל שמעון אבוחצירא שמכבי חיפה תשאיל לנו ל 3 עונות לא פחות אחרי הכל נתנו להם את המאמנים הטובים בארץ ללא תמורה

אני תמיד בעד השאלות כשהמצב הכלכלי בטטה ולא להיות גאוותן ולומר אני לא משאיל כבר ירדנו ליגה בגלל האהבלות הזאת
(29-Jun-2015 20:54)ORENARIEL כתב: [ -> ]דודי תירם סיכם לחמש שנים בהפועל רעננה ,הסיכום תלוי בהסכמתה של קבוצת האם שלו, מכבי נתניה

וכאן מגיע החלק הטוב,נתניה רשאית לקחת את ההסכם כמו שהוא ולהחתים עליו את דודי.
סוף סוף בנתניה יבינו ויפנימו מה השכר הראלי לבלם.
ומציע לאדונים עידו את ירין להציץ בחוזה שרעננה החתימה את דודי ולהפנים שאלו המספרים שהם שווים.
לא להשאיל את דודי תירם להשאיר בנתניה
החלק הרע שדודי פונה לרעננה ולא חושב לחזור / או שבנתניה אין מי שיחשוב שהוא צריך לחזור . וככה במקום עדי נמני אנחנו מקבלים אבו עביד ובמקום תירם אולי נקבל עוד תכשיט.

בקשר לחוזה - תירם יהיה שנה ראשונה בליגת העל. עידו לוי כבר שנה רביעית. ההשוואה שלך לא נכונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
צודק טל.מ חייבים להפסיק להביא שחקנים מטוברוק אלא רק כהעברה כמו אלמוג כהן או חן עזרא ובהחלט לא כמו אבו עביד
ואני מאמין שאף אחד בנתניה לא זאב זלצר לא בני לם ולא אוסידון ישחררו את דודי תירם
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's