מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת נחזור לכדורגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(28-May-2015 15:03)אלון כתב: [ -> ]
(28-May-2015 14:42)עידן444 כתב: [ -> ]שהם 38 יותר מידי...
מקווה שאבא שלי לא אחד מהם...

למה?
לא סומך על אף אחד יותר שנמצא במערכת הזו. מבחינתי היא רקובה. מבחינתי להביא את מכבי נתניה למצב הנוכחי זה פשע. למכור לאנשים מוצר שלא ברור בכלל מה יהיה איתו זו סוג של רמאות.
אני כאוהד, ואני מקווה שמה שהיצור ברדיו מפרסם נכון ואכן העיריה מתחילה לחקור, רוצה לדעת לאן הלכו כספי הארנונה שלי, לאן הלכו כספי הטוטו שלי, ולאן הלכו הכספים שאני משלם בשביל לראות כדורגל ישראלי.
אם אף אחד, בראש ובראשונה המנכ"ל, לא יוצא ומספר בדיוק למה מכבי נתניה הגיעה למצב שהיא נמצאת בו הוא לא ראוי לקבל את עזרת הקהל והוא כפי שאתם רואים גם לא יקבל אותה.
אם יו"ש הבקרה יושב ושותק, ואנשי ההתאחדות יושבים ושותקים- אנשים לא רק איבדו את האמון במכבי נתניה בפרט אלא בכדורגל הישראלי המצחין בכלל- ולא יתנו מכספם אפילו 10 שקלים תמורת הבושה הזו!
אני רוצה לדעת איך מועדון מכבי נתניה הגיע לגרעון הזה. מי נתן לזה ליד, מי לא עשה את תפקידו, מי רימה, מי אולי גנב, מי התרשל, ואני לא פוסל שום כיוון במחדל הזה- כולל לא הפלילי.
מאוד מקווה שעירית נתניה אכן מתחילה לחפור במאזנים ולהבין מה קרה כאן. עד אז, לא רואה שום סיבה לזרוק עוד כסף שלא ברור לאן הוא הולך ומי מבקר עליו.
עידן אתה טוען שאם אלי שגב מתחייב על משכורות מטורפות תנאים מפליגים לעובדי המועדון וברגע שצריך לשלם בורח - זו בעצם לא הסיבה לגרעון ? בנאדם שיחק אותה יאמר כשבפועל הוא לא דמאיו וכולנו אכלנו אותה. אני לא אומר לך לקנות מנוי חלילה. אני רק לא מבין מה אתה לא מבין ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא בטוח שאלי שגב הוא שהביא את המועדון למצבו. לדעתי צריך לחקור ולבדוק מה עשו אלו שקיבלו את המועדון מאמר.
לדעתי זה כבר טחן מים שנים ארוכות. חבל על בזבוז האנרגיה. אי אפשר לנהל מועדון כדורגל בלי בעלים שמכניס כסף ולא להגיע לגירעונות . מי שחושב שאפשר לנהל גוף כזה ולהיות מאוזן תקציבית חי בסרט בדיוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הבור כאן הוא חריג.
חסר תקדים בכדורגל הישראלי.
סכנת הפירוק ריחפה על בית"ר בגלל חוזים ארוכי טווח שלבקרה שעובדת פר עונה אין אפשרות לבקר.
הפועל פ"ת הלכה לפירוק בגלל חובות עתק למס הכנסה.
שמישהו יסביר איך אדם בונה תקציב שהוא צריך להביא מיליונים על גבי מיליונים בעצמו, בפועל לא מביא כלום, וכולם חסרי אונים.
שיסבירו איך נתניה בכלל פתחה את העונה הזו עם תקציב מופלג כשהיא אפילו לא סגרה חשבון מול שחקנים שהעלו אותה ליגה.
שיסבירו למה אורליצקי שיבח בתחיל העונה את מכבי נתניה על העברת התקציב באופן חלק ומקצועי? ממתי בכלל יו"ש הבקרה משבח קבוצות כשהן עוברות בבקרה והאם הסרחון לא החל כבר משם?
המון שאלות ללא תשובה.
עידן צריך לערב את המשטרה ומודיעין אזרחי! ולא יודע את מי עוד
ואתה צודק שגם האוהדים יכולים לתבוע ולדרוש מה נעשה פה עם כספם, אם זה דרך מנויים, כרטיסים ותרומות או כספי הארנונה של התושבים שמישהו חגג עליהם
לדעתי עידן אתה האיש הכי מתאים להגיש תביעה אם בתור יחיד או בתור ארגון האוהדים של מכבי נתניה.
עידן אתה היחידי שאכפת לו! אתה היחידי שנלחם ודורש להגיע לאמת
ואתה היחיד שלא משלים עם המצב שאדם מתחייב על כספים ופשוט בורח ומתחמק מאחריות והאוהדים צריכים לשלם את מה שהוא התחייב.
כולם השלימו עם המצב הזה כמו חבורה כבשים, עידן הלוואי היו עוד אנשים כמוך ושחושבים כמוך, עידן תפעל שאנשי החוק יחקרו הכל פה והצדק יצא לאור, תגיש תביעה!
מה לא ברור ??
בעלים של מועדון לקח על עצמו התחייבויות שבמקרה הטוב יכל לכסות אולי שליש מהן. השאיר ערבויות שברובן לא שוות את הנייר שכתובות עליהן, השאיר חובות לספקים, עובדים ,רשויות המס וכו'' והנה הגענו עד הלום...
המחדל הוא בראש ובראשונה של שגב שנהג בחוסר אחריות וברשלנות פושעת ואחריו ההתאחדות שלא נתנה מספיק שיניים ולא חוקקה מספיק חוקים נוקשים על מנת שהבקרה התקציבית תוכל לבצע את עבודתה וכמובן גם הבקרה עצמה שלמרות האמור לעיל היתה חייבת למנוע את המצב שנוצר.

אני לא הייתי הולך עכשיו 10 ו 20 שנה אחורה. מה קרה שאנשים התעוררו פה פתאום ?? כי אפי ישראל התחיל לחפור בנושא ??
המועדון ,תקציבית, תפקד בצורה טובה בשנים עברו ולעולם לא נכנס לגרעונות כבדים שסכנו את קיומו. נכסים נמכרו על מנת להמשיך לקיים את הקבוצה בצורה ספורטיבית והוגנת וכך היה צריך לנהוג.
נכון להיום שגב כבר לא איתנו. יש שניים שלשה אנשים שאיכשהו מנהלים את המועדון ולנו כאוהדים יש אחריות. מי שמצטרף לאדיוט מהרדיו שמטיף לא לקנות מנויים פשוט כורת את הענף שעליו אנחנו יושבים.
עידן 444 אני קורא את התגובות שלך ואני לא יודע אם לצחוק או לבכות באמת.
אתה כאילו חי על פלנטה אחרת/נולדת אתמול/עלית אתמול לארץ/אתה בעצם בת יענה/כל התשובות נכונות.
תתעורר, אתה חי בישראל, מדינת השחיתויות והקומבינות מס' אחת בעולם.
(28-May-2015 17:21)אופיר34 כתב: [ -> ]מה לא ברור ??
בעלים של מועדון לקח על עצמו התחייבויות שבמקרה הטוב יכל לכסות אולי שליש מהן. השאיר ערבויות שברובן לא שוות את הנייר שכתובות עליהן, השאיר חובות לספקים, עובדים ,רשויות המס וכו'' והנה הגענו עד הלום...
המחדל הוא בראש ובראשונה של שגב שנהג בחוסר אחריות וברשלנות פושעת ואחריו ההתאחדות שלא נתנה מספיק שיניים ולא חוקקה מספיק חוקים נוקשים על מנת שהבקרה התקציבית תוכל לבצע את עבודתה וכמובן גם הבקרה עצמה שלמרות האמור לעיל היתה חייבת למנוע את המצב שנוצר.

אני לא הייתי הולך עכשיו 10 ו 20 שנה אחורה. מה קרה שאנשים התעוררו פה פתאום ?? כי אפי ישראל התחיל לחפור בנושא ??
המועדון ,תקציבית, תפקד בצורה טובה בשנים עברו ולעולם לא נכנס לגרעונות כבדים שסכנו את קיומו. נכסים נמכרו על מנת להמשיך לקיים את הקבוצה בצורה ספורטיבית והוגנת וכך היה צריך לנהוג.
נכון להיום שגב כבר לא איתנו. יש שניים שלשה אנשים שאיכשהו מנהלים את המועדון ולנו כאוהדים יש אחריות. מי שמצטרף לאדיוט מהרדיו שמטיף לא לקנות מנויים פשוט כורת את הענף שעליו אנחנו יושבים.

אף אחד לא צריך לקרוא לחרם מנויים.
זה יקרה מכוח האנרציה.
לשכנע לקנות זה קשה. לשכנע לא לקנות אין צורך.
אם שגב זייף את הערבויות, למה לא בא יו"ש הבקרה ואומר זאת?
ועוד שאלה. אם שגב התחייב על 13 מיליון ש"ח, איך כל הערבויות הקיימות הן 4 מיליון ש"ח בסניף דואר כלשהו בלונדון, ועוד 3 מיליון ש"ח צ'קים בבנק בקיסריה בחשבון מרוקן?
גם אם הבנק בלונדון אחלה, והצ'קים באוגוסט אחלה, וקאיודה נמכר, ושריקי שוחרר, ואנס דאבור שוחרר, ועומרי קנדה שוחרר, ועודד גביש שוחרר, ושפיגלר ובן מלך נחתכו, איך עדיין חסרים כמה מיליונים טובים אפילו אם כל הערבויות פיקס?
אתה באמת לא מבין שהמספרים כאן לא מסתדרים?
עד כמה שאני יודע המספרים הללו לא כוללים את הגרעון שנגרר משנה לשנה.
ה16 מ שקל גרעון כ ן כולל את אותו חוב נגרר. רואי חשבון בדקו את האגודה. אין כאן פלילים, יש כאן פזרנות חוסר אחריות וטמטום. אף אחד לא גנב כלום לכיסו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's