מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת נחזור לכדורגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
לפיליפצ'וק-
זה מה שענה לי אוהד הפועל כ"ס כששאלתי אותו על ריף מסיקה ועידן דוד-

"מסיקה בתחילת העונה בגביע הטוטו היה נראה שיש לנו שחקן שמתאים לקבוצת צמרת בליגת העל,פתאום הוא נחלש מאוד איבד המון כדורים והיה לא יציב חצי עונה אבל פליקס האמין בו והוא קיבל ממנו את התמורה,10 מחזורים לסוף הבחור התעורר ובישל המון וכבש גם כמה שערים בודדים ובכלל הניע את כול ההתקפה.
עידן דויד שחקן שאני מאוד אוהב,הזוי שהיה בליגה א' כול הקריירה הוא שווה הרבה יותר."
(28-May-2015 10:21)עידן444 כתב: [ -> ]לפיליפצ'וק-

"מסיקה בתחילת העונה בגביע הטוטו היה נראה שיש לנו שחקן שמתאים לקבוצת צמרת בליגת העל,פתאום הוא נחלש מאוד איבד המון כדורים והיה לא יציב חצי עונה אבל פליקס האמין בו והוא קיבל ממנו את התמורה,10 מחזורים לסוף הבחור התעורר ובישל המון וכבש גם כמה שערים בודדים ובכלל הניע את כול ההתקפה.
עידן דויד שחקן שאני מאוד אוהב,הזוי שהיה בליגה א' כול הקריירה הוא שווה הרבה יותר."

שניהם שחקנים מצויינים לקבוצת צמרת בליגה השניה.
דרך אגב פורסם שדודי תירם יבחן בביתר.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(28-May-2015 10:24)אייל ס כתב: [ -> ]

שניהם שחקנים מצויינים לקבוצת צמרת בליגה השניה.
שחקן מצויין לצמרת ליגה שניה טוב גם לליגת העל.
אני רחוק מלהבין בכדורגל,בטח לא כ"סקאוט".
מהמעקב הצמוד שלי בימי שישי,לא ראיתי משהו עיקבי לאורך משחק שיגרום לי לחשוב את שחשבתי על דג'אני באשקלון ועל איציק כהן בהפועל ירושלים ועל אצילי ושלומי אזולאי ברשל"צ.

אז אוהד כפ"ס אמר!!!!
גם דוד חטב אוהד נתניה חושב ששחקני הבית של המועדון שווים משהו, אז הוא אמר.
ת'כלס שניהם שחקנים "בית שימוש" ואם הם לא היו כאלה הם היו במקום אחר.
אבל איך שהמועדון הזה נראה ומתנהל, הם מתאימים לו "פיקס".
עידן דוד לא מתאים לרמות האלה.
ריף מסיקה שחקן ששווה לתת לו את ההזדמנות ,על אחת כמה וכמה בקבוצה שנמצאת במצבנו הנוכחי.
איזה מצב נוכחי? יש קבוצה? זז משהו? כל הקבוצות מתחילות להתגבש לקראת העונה הבאה ואצלנו החדשות הכי מרעישות הם ש 38 אוהדים רכשו מנוי. ואוווו.
שהם 38 יותר מידי...
מקווה שאבא שלי לא אחד מהם...
(28-May-2015 14:42)עידן444 כתב: [ -> ]שהם 38 יותר מידי...
מקווה שאבא שלי לא אחד מהם...

למה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's