מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - הפועל עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(11-May-2015 22:52)חזום חזום כתב: [ -> ]אם השמועה נכונה אז צריך להכין שילטי חוצות באיילון עם התמונה שלה במקום התמונה של בר רפאלי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

מה השמועה אומרת?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
תקרא למעלה
אגב,
טל,
כמה קהל היה בא היום לדעתך אם זה היה משחק הישארות שלנו?
באמת, מה אתה מצפה ממשחק כזה?
חייב להגיד לך שאפילו אני הגעתי היום למשחק באיחור של 20 דקות בגלל אילוצים(בחיים לא היה קורה במשחק מכריע)
ותכלס?
יצאתי בהרגשה שבזבזתי שעתיים לריק...

נ.ב.
עמוס היה רק שחקן מחליף, וגם זה לפעמים...
היה לי מגן שמאלי נדיר! תגלית שלי! אני אומר לך, אני עילוי!
היום היה במילה אחת אוי בשתי מילים אוי וי.

השעה הייתה נוראית שעה וחצי לקח מהעבודה מרמת גן למגרש.
הוויז שלח אותי דרך צפון תל אביב כפר שמריהו ורשפון. ובכל זאת אחרתי 4 דקות .
בכל מקרה , עם הסגל הזה , זה נס שנשארנו בליגה גם בלי כל הבעיות הכספיות.
אבל עם הבעיות הכספיות זה נס עוד יותר .

תודה לרוני לוי.
נתראה בשנה הבאה.

הקיץ ארוך והכל יכול לקרות...
עידן אני אנסה להסביר לך מה אתה מפספס ואני לא לוקח על זה קרדיט כי הוא שייך לאייל סגל שאולי לא הצליח להסביר את עצמו בצורה שאנשים יקלטו .
אתה מתייחס כל הזמן לפאן הספורטיבי. עזוב אותו הוא לא רלוונטי. מה שרלוונטי הוא שהמועדון בפני התרסקות כלכלית ונדרשת מחויבות (אני חוזר על המנטרה הזו כי זו המילה הנכונה לפחות בעיני) של אוהדים. מועדון ש25,000 איש ליוו אותו לגמר לא מסוגל להביא יותר מ4000 איש בממוצע גם כשהוא עומד למות ? פה המחויבות .. מדובר בכסף קטן מהרבה אנשים שהיו מוכנים להגיע לרג למען החוויה והם לא מתעניינים יותר מידי מה שלומה. את זה צריכים וחייבים לשנות. אני לא מתיימר לדעת איך. אני רק אחזור אנחנו יכולים להציל את נתניה בכסף קטן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואני חייב עוד כמה משפטים על רוני לוי. אני מודה איבדתי אותו במחזורים האחרונים .. נתניה היתה במיטבה כששיחקה עם דיא סבע מימין כשהוא משחק עם רגל הפוכה. היום הוא פתח עם רול בימין ודיא באמצע - שמאל במקום פשוט להפוך בינהם. לא מבין את ההכנסה של שני החלוצים על חשבון הקישור. מה זה עוזר לשחק עם ארבעה חלוצים כשאין מי שימסור להם ?

צריך להגיד תודה שבזכותנו יש כבר יורדת בטוחה לעונה הבאה , ואל תדאג יותר אתה לא תצטרך להבין את רוני לוי.
(11-May-2015 23:25)טל.מ כתב: [ -> ]עידן אני אנסה להסביר לך מה אתה מפספס ואני לא לוקח על זה קרדיט כי הוא שייך לאייל סגל שאולי לא הצליח להסביר את עצמו בצורה שאנשים יקלטו .
אתה מתייחס כל הזמן לפאן הספורטיבי. עזוב אותו הוא לא רלוונטי. מה שרלוונטי הוא שהמועדון בפני התרסקות כלכלית ונדרשת מחויבות (אני חוזר על המנטרה הזו כי זו המילה הנכונה לפחות בעיני) של אוהדים. מועדון ש25,000 איש ליוו אותו לגמר לא מסוגל להביא יותר מ4000 איש בממוצע גם כשהוא עומד למות ? פה המחויבות .. מדובר בכסף קטן מהרבה אנשים שהיו מוכנים להגיע לרג למען החוויה והם לא מתעניינים יותר מידי מה שלומה. את זה צריכים וחייבים לשנות. אני לא מתיימר לדעת איך. אני רק אחזור אנחנו יכולים להציל את נתניה בכסף קטן.

ואני חייב עוד כמה משפטים על רוני לוי. אני מודה איבדתי אותו במחזורים האחרונים .. נתניה היתה במיטבה כששיחקה עם דיא סבע מימין כשהוא משחק עם רגל הפוכה. היום הוא פתח עם רול בימין ודיא באמצע - שמאל במקום פשוט להפוך בינהם. לא מבין את ההכנסה של שני החלוצים על חשבון הקישור. מה זה עוזר לשחק עם ארבעה חלוצים כשאין מי שימסור להם ?

לפחות על הדשא שנינו רואים אותו דבר...
מסכים איתך בכל מילה!
ביום שנשארנו סופית מאד קשה לשמור על מתח גם בלי הסיבוך הכלכלי ומאד קשה כשכולם יודעים שרוני לוי לא נשאר ...
החילוף של דיא היום היה מוצדק שוח פעולה נורמלית שלו ואפילו רוני לוי הוציא אותו בכעס ...
חשש למשהו לא כשר או חוסר מחויבות לא יודע אבל ככה צריך להיראות שחקן מקצוען...
אור ברוך אכזבה...
הרוש כשלון ...
רן רול גבר נתן 100 אחוז...
צלישר פחדן...
הרוש/שיטרית...לא יהיה טיפה געגוע לשניהם...
ירין ללא ספק בעונה שאין הרבה מה לזכור ציפיתי ליותר...
נבו מזרחי הלאה נקסט...
קאיודה וערן לוי ורומריו אלה היחידים שניתן לזכור לטובה...
עונה שבה נזכור שחקנים שהם גברים אבל כדורגל בינוני ומטה
לסגור את העונה שלשום, חבל על הדלק ל"סמי עופר".
גם עם שחקני הפועל חיפה יהיו במשחק בשבת עיוורים, פיסחים ועם ידיים קשורות, הם מנצחים ונשארים בליגה.
דרך אגב הלך אתמול סופית המקום השביעי ויש סיכוי טוב מאוד גם לסיים עשירי שלא נותן שקל מענק.
יש לי תובנה מהמשחק אתמול.
רוני לוי ללא ספק הציל אותנו אבל היה לו מזל גדול- שכריסטיאן סירגי נפצע...
יש לי תחושה שאיתו הוא לא היה מצליח לעמוד במשימה...
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's