מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - הפועל עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
יש שמועה שמרים הביא משקיע

Sent from my iPhone using Tapatalk
היא אכן פה לידי מסתובבת עם ברנש לא מזוהה וחבורת עניבות מקיפה אותם,
ברדיו תשעים אמרו שהיא הביאה משקיעים מארצות הברית.
אמת מרים אמרה שיש סיכוי טוב שקבוצת רוכשים מארה"ב תגיע לנתניה ..כלום לא בטוח עד שזה לא נסגר אבל בואו נהיה אופטימים.
אם הם מגיעים דבר ראשון להשאיר את קיודה בנתניה
אלון מה כפת לי ב״ש ... אנחנו צריכים להראות מחויבות במספרים . תביא 8,9 אלפים כל משחק ואין לנו גרעון
בוא נניח שסיפור המשקיעים נכון - תאר לך במקום 3000 הם רואים אצטדיון מלא . אני באמת מאמין בזה. אנשים צריכים להבין את גודל השעה ולהתגייס בכסף קטן.

אם מישהו רואה את מוטלה במגרש סימן שזה נכון חחחח הלואי ויקנו אותנו אם זו הרמה שנראה שנה הבאה מצב קשה קשה

(11-May-2015 22:38)טל.מ כתב: [ -> ]אלון מה כפת לי ב״ש ... אנחנו צריכים להראות מחויבות במספרים . תביא 8,9 אלפים כל משחק ואין לנו גרעון

יש עוד אופציה...
תתרום 15 מיליון ש"ח וגם לא יהיה גרעון...
נראה לי שהסיכויים למה שאתה אמרת ומה שאני אמרתי הם בערך אותו דבר...
עידן אתה רוצה קבוצה עם אוהדים לא מחויבים? שיבואו כשהשמש תזרח והמיליונים יגיעו ? אז תמשיך לשחק בפלייסטיישן עם עמוס נחייסי.. לדעתי שם היציעים מלאים

(11-May-2015 22:43)טל.מ כתב: [ -> ]עידן אתה רוצה קבוצה עם אוהדים לא מחויבים? שיבואו כשהשמש תזרח והמיליונים יגיעו ? אז תמשיך לשחק בפלייסטיישן עם עמוס נחייסי.. לדעתי שם היציעים מלאים

מנג'ר...
לא פלייסטיישן...
אני איש חושבSmile
אם השמועה נכונה אז צריך להכין שילטי חוצות באיילון עם התמונה שלה במקום התמונה של בר רפאלי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's