מכבי נתניה

גירסה מלאה: איל ברקוביץ': "אם נתניה תתקרב לשולחן נקי, יעניין אותי לרכוש אותה עם שותפים"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
שחקן העבר, שעזב במהלך העונה את תפקידו בהפועל תל אביב, עשוי להקים קבוצת רכישה ולרכוש את מכבי נתניה, בה עבד לאחר הפרישה. נכון להיום, ברקוביץ' נמנע מהמהלך בשל החובות הכבדים של הקבוצה

יניב טוכמן יניב טוכמן
יום רביעי, 08 באפריל 2015, 10:46

האם איל ברקוביץ' יקים קבוצת רכישה וירכוש את מכבי נתניה? כוכב העבר, שכבר היה במועדון מעיר היהלומים לאחר פרישתו לתקופה קצרה כמנהל מקצועי, מגלה עניין במהלך. אלא שנכון לרגע זה, החובות, ההתחייבויות ובעיקר סימני השאלה באשר להיקף הבעיות של הקבוצה הם לדבריו של ברקוביץ' מה שגורם לו לא להתקדם ברצינות עם מהלך שכזה.

ברקוביץ' אישר שגורמים הקשורים למכבי נתניה עניינו אותו באפשרות שירכוש את המועדון עם שותף או שניים, אך הוא הבהיר כאמור, שאינו מתכוון לעשות כרגע צעד בכיוון.

ברקוביץ' אמר לוואלה ספורט: "אני אוהב את נתניה, אפילו אוהד אותה והאפשרות להיות בעל בית, גם עם שותפים, היא דבר שמאוד מעניין אותי. אבל אני לא יכול כרגע לחשוב על זה ברצינות, כי ממה שבדקתי יש לנתניה חובות על סך עשרה מיליון שקלים. גם אם ימכרו את לארי קאיודה בסוף העונה, החובות יהיו בערך שישה מיליון שקלים ואני לא רואה כרגע מי מכסה את החובות האלה".

עוד הוסיף ברקוביץ': "אם היה שולחן נקי, אפשר היה לעשות תקציב של 20 מיליון שקלים. הייתי מביא ארבעה מיליון שקלים מהבית, כמו שני השותפים ויחד עם הכספים שהמועדון מקבל, אפשר היה לבנות קבוצה טובה בתקציב מאוזן. אם נתניה תתקרב לשולחן נקי, לרכוש אותה יחד עם שותף או שניים יהיה בהחלט משהו שיכול לעניין אותי".

http://sports.walla.co.il/item/2844577
(08-Apr-2015 12:06)shraga כתב: [ -> ]שחקן העבר, שעזב במהלך העונה את תפקידו בהפועל תל אביב, עשוי להקים קבוצת רכישה ולרכוש את מכבי נתניה, בה עבד לאחר הפרישה. נכון להיום, ברקוביץ' נמנע מהמהלך בשל החובות הכבדים של הקבוצה

יניב טוכמן יניב טוכמן
יום רביעי, 08 באפריל 2015, 10:46

האם איל ברקוביץ' יקים קבוצת רכישה וירכוש את מכבי נתניה? כוכב העבר, שכבר היה במועדון מעיר היהלומים לאחר פרישתו לתקופה קצרה כמנהל מקצועי, מגלה עניין במהלך. אלא שנכון לרגע זה, החובות, ההתחייבויות ובעיקר סימני השאלה באשר להיקף הבעיות של הקבוצה הם לדבריו של ברקוביץ' מה שגורם לו לא להתקדם ברצינות עם מהלך שכזה.

ברקוביץ' אישר שגורמים הקשורים למכבי נתניה עניינו אותו באפשרות שירכוש את המועדון עם שותף או שניים, אך הוא הבהיר כאמור, שאינו מתכוון לעשות כרגע צעד בכיוון.

ברקוביץ' אמר לוואלה ספורט: "אני אוהב את נתניה, אפילו אוהד אותה והאפשרות להיות בעל בית, גם עם שותפים, היא דבר שמאוד מעניין אותי. אבל אני לא יכול כרגע לחשוב על זה ברצינות, כי ממה שבדקתי יש לנתניה חובות על סך עשרה מיליון שקלים. גם אם ימכרו את לארי קאיודה בסוף העונה, החובות יהיו בערך שישה מיליון שקלים ואני לא רואה כרגע מי מכסה את החובות האלה".

עוד הוסיף ברקוביץ': "אם היה שולחן נקי, אפשר היה לעשות תקציב של 20 מיליון שקלים. הייתי מביא ארבעה מיליון שקלים מהבית, כמו שני השותפים ויחד עם הכספים שהמועדון מקבל, אפשר היה לבנות קבוצה טובה בתקציב מאוזן. אם נתניה תתקרב לשולחן נקי, לרכוש אותה יחד עם שותף או שניים יהיה בהחלט משהו שיכול לעניין אותי".

http://sports.walla.co.il/item/2844577

אם ואם ואם... עזבו שטויות...
אם היה רוצה היה לוקח....
טוב מאוד כתבות כאלה יכולות לעורר רוכשים אחרים להגיע לנתניה , מקבלים תדמית ארקטיבית
ובהחלט ברקוביץ יכול להגיע עם כמה רוכשים ביחד אולי עם יוסי מאור ועוד כמה חברים עם תקציב שפוי
לפני שהבור ששגב עצר פה יסגר לפחות ברובו - אף אחד אלא אם כן הוא טייקון משוגע על כדורגל לא ידרוך פה וזה בלי קשר אם ברקו קשקשן או לא

Sent from my iPhone using Tapatalk
הספינים התחילו רישמית.
תתכוננו לעוד עשרות שמות של חרטטנים שיעלו ברשת מהיום ועד שיגיע הרוכש האמיתי.
ועל זה נאמר "מהפח אל הפחת"...
(08-Apr-2015 13:10)אלון כתב: [ -> ]ועל זה נאמר "מהפח אל הפחת"...

ועל זה נאמר הלוואי...חרטטן כן ...אבל הבנה בכדורגל לא חסרה לו...בנה לנו קבוצה מכלוםלכמה שנים..הלוואי במהרה בימינו...
(08-Apr-2015 13:41)davidb7 כתב: [ -> ]
(08-Apr-2015 13:10)אלון כתב: [ -> ]ועל זה נאמר "מהפח אל הפחת"...

ועל זה נאמר הלוואי...חרטטן כן ...אבל הבנה בכדורגל לא חסרה לו...בנה לנו קבוצה מכלוםלכמה שנים..הלוואי במהרה בימינו...

ברקוביץ כשכיר, כעל תפקיד תחת בעלים, בשום פנים ואופן.
כבעלים, נראה לי מצויין
אם זה היה רציני זו היתה כותרת ב ONE ולא בוואלה אצל טוכמן. מאוד תמוה...
אני רואה אותו ואת יוסי מאור ביחד ... 5 דק עד לפיצוץ הראשון . אם יבוא בטוח לא יהיה משעמם אבל כמו שאמרו פה לפני - הכל חרטטת. מי שהיה רוצה לבוא היה בא ובונה בשנה הראשונה קבוצה רזה כדי להחזיר חובות ובשנה השניה והשלישית קבוצה טובה יותר והכל באותו התקציב. אבל הנה - קיבל כותרת..

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's