מכבי נתניה

גירסה מלאה: איל ברקוביץ': "אם נתניה תתקרב לשולחן נקי, יעניין אותי לרכוש אותה עם שותפים"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לאחר הקרע בין יאמר לבינו כתבתי את "קוסם אולם לא מקסים": רשימה בה העברתי עליו ביקורת נוקבת. כעת, לאחר זמן כה רב, ניתן לומר שבאה העת לדף חדש.
זה הקטע... זה בדיוק לא האדם שיש לו בעיה לקבל כותרת בכל רגע שהוא רוצה...
זה ממש לא כדי לקבל כותרת ושוב, אם זה היה משהו רציני אין סיכוי שזה לא היה יוצא קודם ב ONE.
נו באמת אייל תשאר ברדיו

Sent from my iPhone using Tapatalk
ברקוביץ צריך את כל הבמה לעצמו. לא מסוגל לעבוד בצוות ובטח שלא עם עוד בעלים-שותף.
כמו יאמר המלך...
my way or no way
הרבה יותר מפחיד אותי לראות את ברקוביץ עובד כשכיר במועדון. לא מקנא בבוס שיצטרך לחלק לו הוראות....
לעומת זאת, כבעלים שמוציא כסף מהכיס ומתווה דרך הסיפור יהיה שונה קצת. אין לך על מי לצאת בתקשורת, לא תתלונן שמנסים להכתיב לך דברים, אין בעייה של יד חופשית במועדון. בקיצור, הכל עליך.
אם כבר ברקוביץ אז כבעל הבית.
אבל בכל מקרה לא הייתי בונה על זה יותר מידי...
ברקוביץ לא איזה אוליגרך שהייתי מפנטז עליו ובהתחשב במגרעותיו לא מוצא שום סיבה למה הוא כן מתאים להיות בעל הבית. בקיצור, לא מדובשו ולא מעוקצו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אף אחד לא אמר שברקוביץ אוליגרך אבל לפעמים במדבר כל קוץ נראה כמו ורד...
אם היו עומדים לי בתור גולדהאר, תשובה, שטיינמיץ וברקוביץ כנראה שלא הייתי מסתכל לכיוון של ברקוביץ.
היות וזה לא המצב ברקוביץ כבעלים היא אופציה שלא צריכה להשלל על הסף. אם יביא איתו אנשים רציניים שלא יבואו לעשות סיבוב אפשר בהחלט לשקול את הנושא.
אותו כנ"ל לגבי יוסי מאור. לא מאמין שמספרית קיים שוני מהותי בינו לבין ברקו.
השוני היחידי בינהם (והחשוב !) הוא כנראה בסוג הטיפוס ובאישיות.
ברור שכן !!! כל מי שבא עם כסף ומבין בכדורגל עדיף על מה שיש היום אין כסף ומי שמנהל לא מבין בכדורגל...
ברקוביץ איש אמיתי שאומר רק אמת וכבעלים לא יעשה לעצמו גולים עצמיים...
רק בעיה אחת לא נראה לי שרוני לוי יסכים לאמן תחתיו ...ועל רוני קשה לי לוותר...
עמודים: 1 2
Reference URL's