מכבי נתניה

גירסה מלאה: הביקוש רב אז מתחילים למכור מוקדם מהרגיל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
אורן אני האחרון שרוצה שקיודה יילך אז שיהיה ברור מצידי שיסיים את הקריירה בנתניה
הענין הוא הכורח הכספי , כן אם יבוא אייל סגל ויאמר לקובי בלדב ככה , " קובי תסדר שקיודה ישאר ויש לך ממני מליון שקל הלוואה עד סיום העונה " אין ספק שקיודה נשאר ... הם ינשקו לאייל סגל את הרגליים על אפשרות כזאת .... ואם עד אז יגיע איזה פילנטרופ קטן שיירצה להחזיר את האימפריה אז קיודה יישאר

בנתיים צריך להיות ריאליים ידענו שקיודה יימכר אבל במחיר הזה עדיף להיות זונה כי במחיר הזה אתה גם לא מחסל את הבור שנוצר

שייתנו לקיודה להתקדם תחת רוני לוי והם מוכרים אותו בסיום העונה אם נגיע לפליאוף העליון ביותר מ 2 מליון יורו , ואם עד אז מגיע פילנטרופ אז הוא יישאר בכיף אחלה שחקן אני מת על הפריצות שלו
מה זה משנה כמה כסף נקבל עליו? אם נקבל מיליון יורו או חצי מיליון או 2 מיליון? עדיין נשאר קבוצה קטנה בלי כסף ועדיין נרד ליגה עונה הזאת או עונה הבאה אם קיודה ימכר!
רעננה בלי נאווקמה היתה יורדת ליגה ממזמן, זה בדיוק מה שיקרה לנו
תפסיקו לחשוב בקטן צריך לבנות את האימפריה מעכשיו וקיודה הוא החלק הכי חשוב באימפריה הזאת , העונה הזאת לא ממש מעניינת אלא השנים הבאות
עם הסגל הקיים ו2-3 חיזוקים נכונים לא היינו יכולים להלחם על האליפות השנה כמו ב"ש וק"ש? גם בהרכב הזה אם רוני לוי היה מתחיל מתחילת השנה היינו בטוח מנצחים לפחות 4-5 משחקים עד עכשיו שזה אומר מקום בצמרת!
איך אימפריה אין כסף לסיגריות ואתה מדבר איתי על מציתים ?
(01-Feb-2015 20:36)ORENARIEL כתב: [ -> ]מה זה משנה כמה כסף נקבל עליו? אם נקבל מיליון יורו או חצי מיליון או 2 מיליון? עדיין נשאר קבוצה קטנה בלי כסף ועדיין נרד ליגה עונה הזאת או עונה הבאה אם קיודה ימכר!
רעננה בלי נאווקמה היתה יורדת ליגה ממזמן, זה בדיוק מה שיקרה לנו
תפסיקו לחשוב בקטן צריך לבנות את האימפריה מעכשיו וקיודה הוא החלק הכי חשוב באימפריה הזאת , העונה הזאת לא ממש מעניינת אלא השנים הבאות
עם הסגל הקיים ו2-3 חיזוקים נכונים לא היינו יכולים להלחם על האליפות השנה כמו ב"ש וק"ש? גם בהרכב הזה אם רוני לוי היה מתחיל מתחילת השנה היינו בטוח מנצחים לפחות 4-5 משחקים עד עכשיו שזה אומר מקום בצמרת!

אורן היית פה בשנה האחרונה ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עדיין לא הבנתי אם מכבי נתניה עושה הכנסה כלשהי מהמשחקים המושכי קהל האלה שיש באצטדיון 10,000 איש?
למישהו יש מושג? המשחקים מול בית"ר, מכבי ת"א וב"ש לא מכניסים כמה מאות אלפי ש"ח למועדון?
(01-Feb-2015 18:18)זאב רווח כתב: [ -> ]לא להסתער ולא לקנות תהיו אוהדים עם כבוד עצמי טיפה מעל המדרכה
עד שלא מתברר ענין קיודה גם כבעל מנוי אני לא בא וגם עוד חברים לא באים ואני קורא לכל אוהד מכבי נתניה לעשות כמונו

הטיעון הראשון ששמעתי בפורום הזה בעד המכירה של קיודה...
(02-Feb-2015 11:39)עידן444 כתב: [ -> ]עדיין לא הבנתי אם מכבי נתניה עושה הכנסה כלשהי מהמשחקים המושכי קהל האלה שיש באצטדיון 10,000 איש?
למישהו יש מושג? המשחקים מול בית"ר, מכבי ת"א וב"ש לא מכניסים כמה מאות אלפי ש"ח למועדון?

הכסף כבר התקבל בתור הלוואה מלאן.
בטוח שיהיו 10,000 צופים. אוהדי מכבי ת"א תמיד באים בהמוניהם. הם ימלאו את המזרחי בטוח.
אם אתה מגיב למה שחטב כתב לפני שלושה עמודים אני מניח שהוא מתכוון שהיעד הוא 10,000 אוהדים של נתניה.
יעד אגרסיבי.
ואני עדיין קורא לא להתנפל עדיין עד מחר כי חלון העברות היום באירופה נסגר בארץ רק מחר יש עדיין סכנה שהתימני יפריע
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's