מכבי נתניה

גירסה מלאה: הביקוש רב אז מתחילים למכור מוקדם מהרגיל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
קאיודה לא יהיה כאן בשום מקרה בשנה הבאה. תגיד תודה אם הוא ישאר עד סוף השנה ונשאר ליגה.
משה לא תנצח גם את עכו בלי קיודה הוא מרתק לך 2 שחקני הגנה בכל משחק
אני בדעה שכן למכור אבל במליון יורו לא אגורה פחות

טל.מ צודק טעות שלי מהקריז של המזדיין הזה טעיתי בדקדוק
(01-Feb-2015 19:13)טל.מ כתב: [ -> ]קאיודה לא יהיה כאן בשום מקרה בשנה הבאה. תגיד תודה אם הוא ישאר עד סוף השנה ונשאר ליגה.

מי קובע שהוא לא יהיה כאן?
ומה הרצון האישי שלך לגבי העונה הבאה? אתה רוצה שהוא יישאר פה לשנים הבאות?
אני רוצה שהוא ישאר כאן בודאות. אבל הרצון האישי שלי לא קובע כלום וגם לא שלך , תתרגל. קובע מי שצריך לשלם משכורות ואין לו מאיפה. ואז במקום להכניס את היד לכיס הוא מוכר שחקן. וזה לא שאם הוא ימכור את קאיודה בשנה הבאה אז יהיה לו יותר כסף לתקציב של שנה הבאה.
שגב לא יהיה כאן בשנה הבאה
יש צ'קים של אחותו בבקרה התקציבית שהוא לא רוצה שיגעו בהם
קאיודה הנכס היחידי שלו.
מה אתה היית עושה במקומו ?

האופציות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן למה כן הוא ישאר עד שנה הבאה הן -
יוסי מאור מתערב בנושא ומזרים כספים
שגב לא עוזב את נתניה ובונה על מכירת קאיודה בשנה הבאה לכיסוי גרעונות
(01-Feb-2015 18:49)ORENARIEL כתב: [ -> ]אמיר למה אוהדי הפועל ת"א הפסיקו להגיע?
מה קרה לאוהדי חיפה שהביאו במשחק האחרון פחות אוהדים ממספר המנויים שמכרו?
כשקיודה ימכר אתה תראה שיבואו פחות אוהדים וזאת עובדה
כאלו אוהדים אני רוצה שנהייה לא כמו ה דוגמא שהבאת ובשבילם המילים הם לא רק שיר מקווה שהבנת.
https://www.youtube.com/watch?v=Xfgqi-UahE8
מעדיף מאוד מאוד ודוחף המון זמן לאופציה השנייה
זאב אני מבין שאמא ואבא אחים
(01-Feb-2015 19:25)טל.מ כתב: [ -> ]אני רוצה שהוא ישאר כאן בודאות. אבל הרצון האישי שלי לא קובע כלום וגם לא שלך , תתרגל. קובע מי שצריך לשלם משכורות ואין לו מאיפה. ואז במקום להכניס את היד לכיס הוא מוכר שחקן. וזה לא שאם הוא ימכור את קאיודה בשנה הבאה אז יהיה לו יותר כסף לתקציב של שנה הבאה.
שגב לא יהיה כאן בשנה הבאה
יש צ'קים של אחותו בבקרה התקציבית שהוא לא רוצה שיגעו בהם
קאיודה הנכס היחידי שלו.
מה אתה היית עושה במקומו ?

האופציות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן למה כן הוא ישאר עד שנה הבאה הן -
יוסי מאור מתערב בנושא ומזרים כספים
שגב לא עוזב את נתניה ובונה על מכירת קאיודה בשנה הבאה לכיסוי גרעונות

מה זה לא רוצה שיגעו בהם? הבן אדם התחייב לתקציב מסויים והוא חייב לעמוד בו בדיוק כמו שהוא חייב לכבד חוזה משפטי.
אז אתה הוא אומר שהוא רשאי למכור את כל השחקנים שלנו ולהוריד אותנו ליגה רק בגלל שלא יגעו לו בצ'קים?
גם כשהוא ימכור את כל השחקנים ורק ישאיר שחקני נוער תגיד שאין מה לעשות והוא הקובע? מפרקים לך את הקבוצה שאתה אוהד ואתה אומר לשבת בשקט ולא להתערב.
2 הדוגמאות הן אותו דבר מכירת קיודה פירושו פירוק הקבוצה לשנים הבאות , גם שנה הבאה לא יהיה כסף ואם לא השנה אז שנה הבאה נרד ליגה
לא מעניין זה שאין לו כסף או שהוא לא רוצה להפסיד מעכשיו, בעיה שלו שהוא נכנס לעסק הזה והתחייב , ותמיד אפשר להגיע לפשרות שישאיר את קיודה ויחזירו לו את כל הכסף ומעכשיו הוא לא יפסיד אגורה! אפשר להגיע להסכם שהחלק שלו יחזור אליו בשנים הבאות - רק שלא יהרוס לנו את הקבוצה! וכולם כולל כולם רוצים שקיודה ישאר פה לשנים רבות חוץ מבן אדם אחד! אלי שגב.
מכבי נתניה היא של האוהדים וחייבים לפעול לטובת אינטרס האוהדים!
כמו שבדיוק הממשלה לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה המדינה היא של התושבים
אמיר זה מרגש אבל עם כל הטריפולים של נתניה אני מעדיף את הירהורי וולט דיסני

זיו זה שאמא שלך אחות של אבא שלך ויצאת מונגולאיד אל תצפה שזה יקרה בכל משפחה

אורן אי אפשר להחזיק את קיודה אחרי סיום העונה אלא אם כן מגיע בעלים חדשים שקונה את השחקנים שהוא מעוניין בהם ואז יכול להציע חוזה ארוך יותר לקיודה , בלי זה הלוואי שישאירו אותו עד סיום העונה אני איתך בזה לפחות
(01-Feb-2015 20:07)זאב רווח כתב: [ -> ]אורן אי אפשר להחזיק את קיודה אחרי סיום העונה אלא אם כן מגיע בעלים חדשים שקונה את השחקנים שהוא מעוניין בהם ואז יכול להציע חוזה ארוך יותר לקיודה , בלי זה הלוואי שישאירו אותו עד סיום העונה אני איתך בזה לפחות

אם קיודה מסרב לעבור לאף קבוצה בעולם ורוצה להשאר בנתניה חייבים לכבד את כל החוזה שלו שנחתם ל-4 שנים ואף אחד לא יכול לשחרר אותו
זאב אין דבר כזה אי אפשר תמיד אפשר להגיע לפשרות אם יגיע מימון חיצוני כמו שהגיע להרוש אז הכל יכול להיות.
אמרת שאתה רואה בשנים הקרובות את נתניה לוקחת תואר אז למה אתה כל כך רוצה שימכרו אותו? הוא יישאר בנתניה כמו שנוואקמה נשאר ברעננה
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's