מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנחנו חלשים חלשים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
במחצית מהיציע זה נראה רע מאוד. נקווה למחצית שניה טובה יותר כי כמו שזה נראה עכשיו זה על הפנים.
צלישר, צלישר, צלישר חשבתי הרבה על בן בנימין ובמיוחד על רביד גזל במהלך המשחק הזה.
(23-Sep-2013 23:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]צלישר, צלישר, צלישר חשבתי הרבה על בן בנימין ובמיוחד על רביד גזל במהלך המשחק הזה.

גם אני חשבתי עליהם ואפילו על ליאור ז׳אן...לא הבנתי למה לא שיחק היום...שוב המזל היה איתנו ושוב התחלנו לשחק כשערן לוי יצא...משחק חלש מאוד שלנו ובימיוחד של צלישר וערן לוי(למרות שחשבתי שלא היה צריך להוציא אותו בדקות האחרונות).לדעתי צריך לשנות משהו במערך שלנו,יכול להיות שז׳אן במקום צלישר ואולי להוריד את ערן לוי קצת לספסל,מתי שהוא המזל יפסיק ונצטרך גם יכולת.
נ.ב-אוהד לויטה הרכש מספר אחד שלנו,גם היום הציל אותנו ורק בזכותו אנחנו עדיין עם רשת נקיה,טפו טפו...
בינתיים ההגנה עושה עבודה מצויינת. ליגה עולים דרך ההגנה

(23-Sep-2013 20:52)טל.מ כתב: [ -> ]במחצית מהיציע זה נראה רע מאוד. נקווה למחצית שניה טובה יותר כי כמו שזה נראה עכשיו זה על הפנים.

הקבוצה אינה חלשה. היא דוקא חזקה. חזקה אולם אפורה. חולשה ואפרוריות אינן היינו הך.
אפשר להמשיך ולכתוב על יוסי והטעויות ..
לא מבין כמה דברים.
איך רביד גזל פוספס.
איך צלישר שפשוט לא מבין את המשחק באנקר בהרכב. אולי כדאי שמזרחי או הולצמן יעלו לאיזה מחצית ליציע ויראו את מה שכולנו רואים .
איך הוחתמו כל כך הרבה שחקנים איטיים או מבוגרים או סתם כאלה שלא רצים .. הקבוצה ישנה בעמידה.
איך הוא מעלה קישור עם צלישר סופר ורול ומצפה ליצירתיות ..? אם לקובי חסן אין אויר ל90 דק אז חבל שהביאו אותו.
שלו מנשה אומנם בישל גול אבל זה לא זה. סוג של שבחון . לא מעורב כמעט בנעשה.

ערן לוי כרגע תוקע את המשחק של נתניה. מרוכז בעצמו בשופט בקוון עצלן לא יורד לאחור לא תורם בהגנה. כרגע לצערי הוא הופך את עצמו ללא רלוונטי..

לגבי ליאור ג׳אן - אני מקווה שהסיבה שהוא לא שיחק היתה כי הוא לא היה כשיר. ירין לא טוב ממנו בהגנה, צלישר לא טוב נקודה.

בקיצור - יוסי , לא הבנתי מה אתה מנסה לעשות..
נ.ב מישהו יודע מה עם הניגרי ..? מבחינתי זו התקווה האחרונה לאולי כדורגל ..(בלי שראיתי אותו, הרי מי שלא משחק הוא הכי טוב .. ).
ועדיין ניצחנו 3 פעמים 1:0
ולא ספגנו גול....

במחצית קניתי 1-0 בסיום....
מוכן ל 1:0 כל משחק
(23-Sep-2013 23:28)יגאל יהב כתב: [ -> ]בינתיים ההגנה עושה עבודה מצויינת. ליגה עולים דרך ההגנה

(23-Sep-2013 20:52)טל.מ כתב: [ -> ]במחצית מהיציע זה נראה רע מאוד. נקווה למחצית שניה טובה יותר כי כמו שזה נראה עכשיו זה על הפנים.

הקבוצה אינה חלשה. היא דוקא חזקה. חזקה אולם אפורה. חולשה ואפרוריות אינן היינו הך.

תעשה לי טובה יגאל ... חלשה חזקה אפורה וואטאבר ... ככה לא עולים ליגה. אנחנו כל פעם ניצלים בעור שיננו. צריך כאן שינוי קיצוני בצורה שבה הקבוצה משחקת. אין קישור ואין התקפה.
עוד שלוש נקודות לאוסף...Tongue

אני בטוח שעם הזמן גם נראה יותר טוב מבחינה התקפית .השנה אני אופטימי .
(23-Sep-2013 23:42)טל.מ כתב: [ -> ]
(23-Sep-2013 23:28)יגאל יהב כתב: [ -> ]בינתיים ההגנה עושה עבודה מצויינת. ליגה עולים דרך ההגנה

תעשה לי טובה יגאל ... חלשה חזקה אפורה וואטאבר ... ככה לא עולים ליגה. אנחנו כל פעם ניצלים בעור שיננו. צריך כאן שינוי קיצוני בצורה שבה הקבוצה משחקת. אין קישור ואין התקפה.

טל, אל תרשה לעצמך להיות שטחי. הקבוצה חזקה (קבוצה שאינה מאפשרת ליריבותיה יותר מהזדמנות אחת או שתיים למשחק היא בהחלט חזקה) אולם אינה מבריקה. חוזק הוא הקרן. ברק הוא הריבית. כשהקרן איתנה הריבית עוד תגיע. סבלנות.
(24-Sep-2013 0:06)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(23-Sep-2013 23:42)טל.מ כתב: [ -> ]

טל, אל תרשה לעצמך להיות שטחי. הקבוצה חזקה (קבוצה שאינה מאפשרת ליריבותיה יותר מהזדמנות אחת או שתיים למשחק היא בהחלט חזקה) אולם אינה מבריקה. חוזק הוא הקרן. ברק הוא הריבית. כשהקרן איתנה הריבית עוד תגיע. סבלנות.

יגאל מילים גבוהות לא משנות את המציאות...
נתניה משחקת כדורגל גרוע איטי נסוג חסר יכולת התקפית. שים לב שלא דיברתי על דמיון יצירתיות ווירטואוזיות.
יש בהרכב יותר מידי שחקנים איטיים מבוגרים חסרי כושר גופני לצד צעירים לא מוכשרים. צלישר לא יכול להמשיך ולהניע את הקישור האחורי, זה לא עובד. שלו לא יכול להמשיך להתחבא מאחור כי אין מי שיניע כדור בהתקפה.
ערן לוי כרגע משחק למען ערן לוי והוא תוקע את המשחק.
רן רול מאכזב עדי סופר לא מוצא את עצמו בהרכב כזה.
אנחנו כרגע חיים מעקיצות ומניצול מאוד גבוה של מצבים.
בשלושה משחקים הגענו לשישה מצבים וכבשנו שלושה שערים . 50% שזה ניצול מצבים מטורף . הפוקס הזה יגמר מתישהו ולדעתי בקרוב. מזרחי שוגה איפשהו. בין עם בבנית הקבוצה סביב צלישר ובין עם בהחתמת שחקנים שמתקשים לשחק ביחד.
כשאתה מעקר מהמשחק גם את המהירות וגם את הטכניקה אתה חי על הברקות אישיות של בודדים. פעם מסירה של ערן לוי נגד ביתר תא ופעם של שליו היום וזהו, זה כל מה שיש לך. פעם זה שריקי מול שוער והיום אקסברד מול שוער ופעם זה ריבאונד מיקרי של קובי חסן.
דרך אגב השחקן המצטיין לפחות בעיני כבר שבוע שני ברציפות זה לויטה. אז מה זה אומר לדעתך ?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's