מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
א קשקשן יקר שלי - אין לי שום כינויים בפורום שמגבים אותי . בניגוד אליך אף פעם לא הסתתרתי מאחורי שמות כאלה ואחרים. את הילדותיות אני משאיר לך מר צ׳רלי וחצי.
ב מצידי אתה יכול להמשיך לבלבל את המוח לכולם . אני לא צועק שקר אני לא צועק בכלל. אני כותב אמת. למרות הקשקשת הבלתי פוסקת שלך כנראה שאת נתניה לא ראית כבר שנים.
ג שני הרומנים הם פשוט שחקנים בינוניים להחריד לא יותר טובים ממה שיש לנו לא משדרגים אותנו בשקל, נהפוך הוא.
ד לא אכפת לי מה תגיד - מזרחי נכשל . בבחירת הזרים, בבחירת השחקנים, בהשקעות כושלות בשחקנים שהוא בכלל לא בדק.
חאפר. נקודה. מאמן רציני לא היה מחתים שחקן כמו גבי כדי להניע את המשחק מאחור. גם חסר מושג כמוני מזהה אחרי כמה נגיעות בכדור שגבי שחקן מוגבל טכנית ללא נוכחות פיזית ולמעשה לא מסוגל להשפיע על המשחק. הוא רק עולה פי שניים מצלישר ובטח פי שלוש מעומר פרץ, שני שחקנים אגב שבשום קבוצה בליגת העל לא צריכים להיות ב11.
מאמן רציני לא היה הולך על בלם שמי יודע אם ראה , כי גבי המליץ. לא צריך יותר מידי כדי לראות שהוא לא גבוה , לא חזק פיזית כדי להיות בלם, וגורם לגול כל שבוע. על דודו כבר דיברנו .. 3 זרים הוא בחר כולם נפילה.
ה אתה מרגיש התרוממות רוח מצידי ? וואלה. טוב שמע להיות צודק כל שנה מחדש זה מעייף.. וברצינות - מכבי נתניה נראית כמו שוק הכרמל ולא צריך תעודת פרו כדי לראות את חוסר המקצועיות . מספיק לעקוב כל הקיץ להסתכל על זה מהיציע לכמה דק ולהבין. אבל אני כבר רגיל שבתחילת העונה אני אשם בכל ובסוף אני צודק.
(28-Sep-2014 15:48)טל.מ כתב: [ -> ]א קשקשן יקר שלי - אין לי שום כינויים בפורום שמגבים אותי . בניגוד אליך אף פעם לא הסתתרתי מאחורי שמות כאלה ואחרים. את הילדותיות אני משאיר לך מר צ׳רלי וחצי.
ב מצידי אתה יכול להמשיך לבלבל את המוח לכולם . אני לא צועק שקר אני לא צועק בכלל. אני כותב אמת. למרות הקשקשת הבלתי פוסקת שלך כנראה שאת נתניה לא ראית כבר שנים.
ג שני הרומנים הם פשוט שחקנים בינוניים להחריד לא יותר טובים ממה שיש לנו לא משדרגים אותנו בשקל, נהפוך הוא.
ד לא אכפת לי מה תגיד - מזרחי נכשל . בבחירת הזרים, בבחירת השחקנים, בהשקעות כושלות בשחקנים שהוא בכלל לא בדק.
חאפר. נקודה. מאמן רציני לא היה מחתים שחקן כמו גבי כדי להניע את המשחק מאחור. גם חסר מושג כמוני מזהה אחרי כמה נגיעות בכדור שגבי שחקן מוגבל טכנית ללא נוכחות פיזית ולמעשה לא מסוגל להשפיע על המשחק. הוא רק עולה פי שניים מצלישר ובטח פי שלוש מעומר פרץ, שני שחקנים אגב שבשום קבוצה בליגת העל לא צריכים להיות ב11.
מאמן רציני לא היה הולך על בלם שמי יודע אם ראה , כי גבי המליץ. לא צריך יותר מידי כדי לראות שהוא לא גבוה , לא חזק פיזית כדי להיות בלם, וגורם לגול כל שבוע. על דודו כבר דיברנו .. 3 זרים הוא בחר כולם נפילה.
ה אתה מרגיש התרוממות רוח מצידי ? וואלה. טוב שמע להיות צודק כל שנה מחדש זה מעייף.. וברצינות - מכבי נתניה נראית כמו שוק הכרמל ולא צריך תעודת פרו כדי לראות את חוסר המקצועיות . מספיק לעקוב כל הקיץ להסתכל על זה מהיציע לכמה דק ולהבין. אבל אני כבר רגיל שבתחילת העונה אני אשם בכל ובסוף אני צודק.
מסכים למעט כמה השגות:
גובה לבלם לא תמיד פקטור. מי שנחשב בעבר לבלם הטוב בעולם (נבחרת איטליה שיחק במילאן שחכתי את שמו) לא היה גבוה.
אני חושב שסרגי יכול עדיין להצליח.
גבי-נפילה.
צריך לשחק עם שלושה בלמים (סרגי. חסן. אבו עביד).
אי אפשר לבנות קבוצה על ערן לוי.
חסר בקבוצה מהירות.
חסר כושר גופני.
אין חלוץ 9
מריח כמו התנהלות שכונתית של מזרחי. מקווה שייתקן טעויות.
לדעתי רק צוות אימון זר כולל מאמן כושר היה מצליח.
כל השאר שכונה שאחראים לה מזרחי/מאמן הכושר/אבי נמני וסוחר הילדים.
חזום חזום (רווח היקר חזום חזום אינה דמות וירטואלית שהמצאתי על מנת לתמוך בי ) אתה צודק לגבי הבלם האיטלקי שגם אני לא זוכר את שמו. אבל הוא לפחות היה חזק פיזית דבר שאי אפשר לומר על סרג'י. אבל למה ללכת רחוק - מסצ'רנו שחקן נפלא לכל הדעות , בריון, משחק בברצלונה בתור בלם והוא עושה עבודה נפלאה עד שזה מגיע למצבים הנייחים. אין מה לעשות צריך גובה או ניתור מטורף בתפקידים האלה.
פאביו קאנאברו

בהחלט החיסרון היחיד שלו היה הגובה... לכן החזקתי יותר מאלסנדרו נסטה

בופון וקאנאברו אדריכלי הזכיה של איטליה בגביע העולמי האחרון שלהם
אין כמו בלמים איטלקים .
Fabio Cannavaro
פאביו קנבארו
תאריך לידה מקום לידה רגל חזקה גובה
13/09/1973 נאפולי, איטליה 1.75m

בלם
פאביו קנבארו הוא כדורגלן עבר אשר שיחק כבלם. קאנברו פרש ממשחק ביולי 2011 בעקבות המלצת רופאיו. קנבארו, שיאן ההופעות בנבחרת האיטלקית, הינו השחקן המבוגר ביותר אשר זכה בתואר שחקן השנה בעולם. קנבארו רשם במדיה של נבחרת איטליה 136 משחקים וכבש שני שערים.פרטים נוספים
שימו לב לגובה.
גם לואיס מארין לא היה גבוה ולואיס מארין לא היה מהיר אבל ללואיס מארין היתה אינטילגנציה גבוהה וראיית משחק מטורפת ותמיד חשב צעד אחד קדימה לפני החלוץ וידע איפה לשים את הרגל ואיפה לעמוד.
סרגי הזה לצערי אין לו את כל התכונות האלה והוא בלם במקרה הטוב ברמה המקומית שיש כאן ולא מעבר.
מה קרה טל פגעתי בנקודה רגישה עם הכינויי תמיכה חחח

אתה חוזר על עצמך כמו מנטרה שחוקה וחורצים דין של שחקנים שבקושי נמצאים כאן חודשיים
אותו הדבר לגבי כל מה שתאמר על כל שחקן
הנה במכבי ת"א הביאו זר על הפנים איגאבור אבל הוא בעצם שחקן טוב שהיית חולם עליו בנתניה רק לא נמצא בכושר טוב אז מה אז נגיד שקרוייף חובבן ושכונה ? חס ושלום זה מאמן זר

והביאו גם במכבי חיפה זר בשם מיטשל אבל הוא משחק חרא אז זה הופך אותו לשחקן חרא ? לא זה הופך אותו לשחקן בלי כושר משחק אז מאמן חיפה הזר כשלון ? שכונה ?

קל להדביק סטיגמות של שכונה על יוסי מזרחי נכון ? עוד מעט נגלה שאתה סתם גזען חשוך
(28-Sep-2014 17:38)זאב רווח כתב: [ -> ]מה קרה טל פגעתי בנקודה רגישה עם הכינויי תמיכה חחח

אתה חוזר על עצמך כמו מנטרה שחוקה וחורצים דין של שחקנים שבקושי נמצאים כאן חודשיים
הנה במכבי ת"א הביאו זר על הפנים איגאבור אבל הוא בעצם שחקן טוב שהיית חולם עליו בנתניה רק לא נמצא בכושר טוב אז מה אז נגיד שקרוייף חובבן ושכונה ? חס ושלום זה מאמן זר

והביאו גם במכבי חיפה זר בשם מיטשל אבל הוא משחק חרא אז זה הופך אותו לשחקן חרא ? לא זה הופך אותו לשחקן בלי כושר משחק אז מאמן חיפה הזר כשלון ? שכונה ?

זאב היקר, איזה סטיגמות?
1. היעדר שיטת משחק
2. היעדר כושר גופני
3. אי למידת לקחים מהעונה הקודמת.
4. אי למידת לקחים מהעונה הזאת...
5. נפילה בכל אחת מעמדות המפתח של הקבוצה, בלם אחורי, קשר אחורי, בעיות בשער
6.שיטת משחק מעולם הכדורעף...או מעולם המחניים.
7. תירוצים כל משחק
תגיד לי מה מאלו סטיגמה?
דרך אגב קרית שמונה שחקו נגדנו בדיוק כמו בגמר הגביע. פשוט סגרו את ערן...
(28-Sep-2014 17:38)זאב רווח כתב: [ -> ]מה קרה טל פגעתי בנקודה רגישה עם הכינויי תמיכה חחח

רציתי להשיב לך אבל תקרא את אסף עוד פעם.

דרך אגב כל הפורום הזה זה בעצם אני בכינויים שונים. זאב גם אתה הוא בעצם אני. תכיר בזה, אני פשוט יכול להחליט שלא תכתוב פה יותר אז תתנהג יפה .
זאב סתם לידיעה אברהים אפלאיי הושאל השנה שוב הפעם לאולימפיאקוס
אז כנראה שלא בונים עליו בברצלונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's