מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז בהסתכלות לאחור
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
שיהיה בריא, שיצליח, עדיף לא בבית ספרנו.
לפתוח דיון על ליפשיץ כשיש לך בסגל את אריאל הרוש..
מה הדבר הבא, קאיודה יחמיץ מול שוער ונריץ פה געגועים לגגה צ'חטיאני?!
מה הקשר.. הדיון הוא על שחקן שעלה מהנוער בתנאים לא נוחים ואולי פספסנו אותו. לא מצליח להבין את חוסר ההבנה.. מה מסובך ומה הקשר לאריאל הרוש - שוער בינוני ואובר רייטד שהגיע לכאן בעל כורחו מתוך כוונה לא להיות פה תוך שנה .. תוציאו אותו מהמשוואה. מקסימום תשוו לשוער בית אחר כמו דין גל, ואיך צריך להתנהל מולו. להשאיל ? לתת את המפתחות דוגמת בוריס קליימן ?
(27-Sep-2014 2:05)טל.מ כתב: [ -> ]מה הקשר.. הדיון הוא על שחקן שעלה מהנוער בתנאים לא נוחים ואולי פספסנו אותו. לא מצליח להבין את חוסר ההבנה.. מה מסובך ומה הקשר לאריאל הרוש - שוער בינוני ואובר רייטד שהגיע לכאן בעל כורחו מתוך כוונה לא להיות פה תוך שנה .. תוציאו אותו מהמשוואה. מקסימום תשוו לשוער בית אחר כמו דין גל, ואיך צריך להתנהל מולו. להשאיל ? לתת את המפתחות דוגמת בוריס קליימן ?

עלה מהנוער בתנאים האופטימלים לשוער,מאמן צעיר/קבוצה בלי תקציב/ציפיות מינמליות של השארות ליגה ומה קבלנו,בחור שחושש מהצל של עצמו,מתחבא מאחורי הבלמים ועיקר החלוצים של היריב,חוסר נוכחות מוחלט ברחבה.
בתקופה שהוא עמד בשער נזכרתי בלאסוף ממכבי ת"א שהיה שחקן הכדורסל היחיד בעולם כשקפץ היה נמוך יותר מאשר כשעמד,כך היה גם ליפשיץ 185 ס"מ פלוס של נומך,של חוסר נוכחות.
ויש מספיק דוגמאות בארץ של שוערים בני 20/21 שמקבלים ת'צ'אנס,לא משחררים אותו.
במכבי נתניה, למעט מקרים בודדים מאוד, לא גדלו שוערים טובים. מישהו זוכר שוער תוצרת בית ששיחק במועדון(לא מכיר מספיק טוב את ההסטוריה הרחוקה אבל עד כמה שאני יודע לופא קדוש ז״ל ויסוקר ואלטר גם הגיעו מבחוץ וזה עוד היה בתקופות שקבוצת שיחקו על טהרת שחקני הבית, ועדיין שוער זה תפקיד שמכבי נתניה הביאה מבחוץ... כספי היה שחקן בית?)? אני זוכר ניסיון כושל עם שאולי קצנטיני(בליגה שניה), ליפשיץ איכזב אבל לדעתי אלה ממש לא היו תנאים אידיאלים לשוער צעיר.
מאוד מקווה שדין גל יהיה שוער מקומי ראשון שיגיע לגדולות מזה שנים רבות(מאוד!!!).
(27-Sep-2014 11:24)עידן444 כתב: [ -> ]במכבי נתניה, למעט מקרים בודדים מאוד, לא גדלו שוערים טובים. מישהו זוכר שוער תוצרת בית ששיחק במועדון(לא מכיר מספיק טוב את ההסטוריה הרחוקה אבל עד כמה שאני יודע לופא קדוש ז״ל ויסוקר ואלטר גם הגיעו מבחוץ וזה עוד היה בתקופות שקבוצת שיחקו על טהרת שחקני הבית, ועדיין שוער זה תפקיד שמכבי נתניה הביאה מבחוץ... כספי היה שחקן בית?)? אני זוכר ניסיון כושל עם שאולי קצנטיני(בליגה שניה), ליפשיץ איכזב אבל לדעתי אלה ממש לא היו תנאים אידיאלים לשוער צעיר.
מאוד מקווה שדין גל יהיה שוער מקומי ראשון שיגיע לגדולות מזה שנים רבות(מאוד!!!).

לאורך השנים גדלו במכבי נתניה במחלקת הנוער מספר שוערים שהיו ילדי פלא,אך בבגרותם הפלא נעלם.
.כספי היה הראשון והאחרון שגדל ושירת את הקבוצה לאורך שנים רבות,האחרים היו בעיקר ליגיונרים,כולל בלדב ששיחק מעל 10 שנים בקבוצה הבוגרת.
האחרון ששיחק ואפילו בעונת אליפות,אך היה רחוק מלהיות שוער מבטיח(גם לא במחלקת הנוער) היה רוני גלאוברמן יליד 59.
(27-Sep-2014 2:05)טל.מ כתב: [ -> ]מה הקשר.. הדיון הוא על שחקן שעלה מהנוער בתנאים לא נוחים ואולי פספסנו אותו. לא מצליח להבין את חוסר ההבנה.. מה מסובך ומה הקשר לאריאל הרוש - שוער בינוני ואובר רייטד שהגיע לכאן בעל כורחו מתוך כוונה לא להיות פה תוך שנה .. תוציאו אותו מהמשוואה. מקסימום תשוו לשוער בית אחר כמו דין גל, ואיך צריך להתנהל מולו. להשאיל ? לתת את המפתחות דוגמת בוריס קליימן ?

אתה "צודק" גאון של אמא...
אריאל הרוש שוער בינוני ואובר רייטד
דניאל ליפשיץ - כישרון מפוספס
מעניין מה תהיה ההזיה הבאה שלך? פוסט על שאולי קצנטיני גדול שוערי נתניה בכל הזמנים?

ואני זה שצריך כדורים?!

מה פספסנו בדיוק? אחרי קריירה של 5 שנים העילוי הזה הצליח להתברג בתור שוער מחליף ברעננה, ממש נשבר הלב.
מה שכן שמעתי שבעסקים הולך לו קצת יותר טוב, מתעסק ביבוא יינות או משהו בסגנון.
(27-Sep-2014 11:39)פיליפצוק כתב: [ -> ]

אתה "צודק" גאון של אמא...
אריאל הרוש שוער בינוני ואובר רייטד
דניאל ליפשיץ - כישרון מפוספס
מעניין מה תהיה ההזיה הבאה שלך? פוסט על שאולי קצנטיני גדול שוערי נתניה בכל הזמנים?

ואני זה שצריך כדורים?!

הויכוח הוא לא על הרוש. ואם הרוש היה כזה שוער גדול הקבוצות הגדולות היו רוצות אותו. בהרוש בינתיים לא נוגעים גם עם מקל, ואם הקומבינה עם נמני לא היתה נרקחת הוא אולי היה בלי קבוצה או מבלה בלאומית . שחר למשל היה יכול להביא את שוער נבחרת ישראל, אבל הוא בחר בשוער נבחרת בוסניה, ואל תאשימו אותו בחסרון כיס. אלה העובדות. אני מקווה בשבילנו שאני הוא זה שטועה כי אחרת בינואר נביא עוד שוער.
לגבי ליפשיץ - לא אמרתי שאני מתגעגע אליו לא אמרתי שהוא שוער גדול. אמרתי רק שיתכן שפספסנו אותו. לדעתי הוא יהיה שוער לגיטימי בליגת העל. כמו שלפני שנתיים שלוש חשבו שמוחמד קנדיל אפס ותראה איפה הוא היום. התנאים שליפשיץ עלה בהם לבוגרת היו הכל חוץ מאידיאליים. הגנה רעה, קבוצה בפירוק , קהל אנטי, מאמן חסר אישיות, שני משחקים נגד גאלאטאסראי שבהם הוא מוציא 10 כדורים מהרשת.. אייל אם זה אידיאלי בעינייך אז אני לא יודע מה זה לא אידיאלי ..
בסופו של יום לדעתי כשרון יש לו. לאן הוא יקח אותו ולאן הוא יתפתח, אין לי מושג. אם בשנה הבאה הוא יהיה שוער ראשון בליגת העל, כמה כאן יאכלו את הכובע.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's