מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(18-Sep-2014 13:02)אלון כתב: [ -> ]
(18-Sep-2014 12:53)עידן444 כתב: [ -> ]הוא לא רואה בסיארנה מישהו שמקביל לערן לוי(ובצדק). קובי חסן, ברוכיאן וכנראה שגם משה אוחיון(שאין לי ספק שהוא כן מחזיק ממנו) כן יכולים ליצור כפילות לערן לוי לדעתו. וזה לא משנה אם הוא ציין זאת או לא- בפועל בבניית הקבוצה זה מה שהוא עשה.

זה לא נכון שזה מה שהוא הוא עשה או ששנינו לא מדברים על אותו הדבר.אם אתה מגדיר את ערן כאחד שהכל עובר דרכו ומזרחי לא רוצה עוד אחד כזה אז למה הוא הביא את סיארנסה וגבי? שניהם יחד עם ערן היו אמורים להיות אחראים על ניהול המשחק והמעבר מההגנה להתקפה.מה שכן,אפשר לשאול עם ערן לוי מוכן לקבל/יודע להשתלב/לשחק יחד עם עוד קשרים שמנהלים משחק...?

גבי הוא קשר אחורי נטו. נדיר שנראה ממנו פעולה התקפית איכותית כלשהי. דודו סיארנסה כנראה היה הופך אצלנו לבורג יחסית מרכזי, אך במהותו הוא קשר משלים. לא קשר שבונים סביבו קבוצה. לעומת זאת קובי חסן, ברוכיאן, ומשה אוחיון כן. אני באופן אישי חושב שערן לוי הוא לא 10 קלאסי וכמו שמשה אוחיון יכול לשחק עם ורמוט נהדר, ושיחק באשדוד יחד עם דויד רביבו מצויין(אצל יוסי מזרחי!), כך הוא גם יכול היה להשתלב עם ערן לוי מצויין. אבל כמו שאייל אמר, יכול להיות שאין שום חשיבה רצינית ועמוקה והכל מתנהל מכוח האנרציה בחודשיים האחרונים ומתוך תחושות בטן.
(18-Sep-2014 13:20)אסףג כתב: [ -> ]
(18-Sep-2014 13:08)אייל ס כתב: [ -> ]אנחנו מייחסים ליוסי מזרחי הרבה יותר מאשר הוא מייחס לעצמו,לא ברורים לי לחלוטין השיקולים בסדרי העדיפות בקביעת סגל הקבוצה,אך מכיוון שתעודת ה"פרו"שלי מתעקבת לא מעט זמן(ולא רק בגללי),אני מאוד מקווה שהצוות המקצועי עשה שימוש נכון בתקציב השחקנים השישי בגודלו בליגת העל ונזכה השנה גם לרגעי נחת.

תעמוד ליד השופר בראש השנה. שהתפילה תגיע מהר...

בניגוד לרבים וטובים תפילתי החלה לפני יותר מחצי שנה,הרבה לפני משחקי רבע וחצי גמר הגביע ומי שהיה לצידי לא הבין על מה חששי,כמו שלא מעט בפורום לא הבינו את החשש הזה בתחילת הקייץ ובהמשכו ויש עוד כאלו שגם היום חושבים אחרת.
ביום שבעלי מכבי נתניה שם את כל הביצים ול3 שנים קדימה על כתפי צוות מקצועי ומינה ליועצו המקצועי את השחקן העבר הטוב ביותר שגדל בישראל(ואני לא ציני),אנחנו נתוניים לחסדייהם,מי ייתן ויזכו אותנו במצוות.
(18-Sep-2014 13:28)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Sep-2014 13:20)אסףג כתב: [ -> ]
(18-Sep-2014 13:08)אייל ס כתב: [ -> ]אנחנו מייחסים ליוסי מזרחי הרבה יותר מאשר הוא מייחס לעצמו,לא ברורים לי לחלוטין השיקולים בסדרי העדיפות בקביעת סגל הקבוצה,אך מכיוון שתעודת ה"פרו"שלי מתעקבת לא מעט זמן(ולא רק בגללי),אני מאוד מקווה שהצוות המקצועי עשה שימוש נכון בתקציב השחקנים השישי בגודלו בליגת העל ונזכה השנה גם לרגעי נחת.

תעמוד ליד השופר בראש השנה. שהתפילה תגיע מהר...

בניגוד לרבים וטובים תפילתי החלה לפני יותר מחצי שנה,הרבה לפני משחקי רבע וחצי גמר הגביע ומי שהיה לצידי לא הבין על מה חששי,כמו שלא מעט בפורום לא הבינו את החשש הזה בתחילת הקייץ ובהמשכו ויש עוד כאלו שגם היום חושבים אחרת.
ביום שבעלי מכבי נתניה שם את כל הביצים ול3 שנים קדימה על כתפי צוות מקצועי ומינה ליועצו המקצועי את השחקן העבר הטוב ביותר שגדל בישראל(ואני לא ציני),אנחנו נתוניים לחסדייהם,מי ייתן ויזכו אותנו במצוות.

איזה צוות מקצועי היית רוצה לראות פה בקיץ?(לא שואל בציניות).
כל צוות שהבעלים היה חושב לנכון שמתאים למכבי נתניה,מחתימו לעונה אחת בלבד ולא חוזר על טעות יאמר/עטר.
דורש מהמאמן להציג בסוף העונה הקודמת את האופציות לסגל לעונה הקרובה בהתאם לשכר שחקנים ברמות שונות ובהתאם ליכולות הקבוצה.
ממנה את שפיגלר לנשיא הכבוד עד 120.
לדעתי,יוסי מזרחי יהיה האחרון ש"יאחז בקרנות המזבח",כך שחוזה ל3 שנים הוא לא הבעיה.לגבי השאר,מסכים(ולא בטוח שלא נעשה,פרט למוטלה).
רק צוות זר ישנה את כל התפיסה השכונתית
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's