מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(07-Sep-2014 21:38)זאב רווח כתב: [ -> ]התקווה שלך אומרת לאלי שגב ללכת הביתה אמיר
לא מבין כמה שנאה יכולה להיות כאן לאוהדי מכבי נתניה על שפיגלר

אדון זאב רווח היקר..לפעמים נדמה לי שאתה שליח של איזיקוביץ שהפחד הגדול שלו ששגב יילך הביתה ופתאום לא יאמינו לכל הלוקשים שהוא מכר פה...
מה זה קשור? זה בדיוק מראה איך הכדורגל שלנו נראה!!! בוא באמת תסביר לי מה רוצים ממטלה??? מה??? יש למישהו הסבר? או שזה פשוט במודה עכשיו לקלל אותו אז הולכים עם הזרם?
אנשים מתעסקים בטפל ולא בעיקר,תמיד ימצאו על מה להתלונן ויסתתרו מאוחרי טענה ש"אנחנו לא נישתוק יותר כדי שלא יקרה מה שקרה בעונת הירידה",בולשיט.כבודם של הארמי במקומו מונח וכנראה שבלעדיהם היתה פחות אוירה ביצעים אבל והאבל הוא גדול,תפקידם(שהם בחרו)הוא לעודד ולא לנהל ולא להחליט למי הבעלים ישלם משכורת ולמי לא.שוב אני אחזור על המשפט הישן נושן,אל תכרתו את הענף שכולנו יושבים עליו.נראה כי השתן עלה קצת יותר מידיי לחברי הארמי...
(07-Sep-2014 22:44)עידן444 כתב: [ -> ]מה זה קשור? זה בדיוק מראה איך הכדורגל שלנו נראה!!! בוא באמת תסביר לי מה רוצים ממטלה??? מה??? יש למישהו הסבר? או שזה פשוט במודה עכשיו לקלל אותו אז הולכים עם הזרם?

בעצם אל תסביר לי כלום... במשפט האחרון שלך שראיתי עכשיו הבנתי הכל...
שמעתי את אלי שגב ב103. תרגעו וזאב תפסיק להמציא חדשות. ואחכ אני ההיסטרי ....
זאב אני במקומך הייתי משנה את הכותרת של הפוסט או שולח הודעה לעמית ומבקש שיסיר אותו.
אני מכיר את הנפשות והפוסט אמיתי ככה היה עם דניאל יאמר בדיוק

תזכור טוב מאוד שהם איימו להפגין מול הבית שלו זה בגדול מה שגרם ליוסי מזרחי לדבר איתם ואתה בדיוק יודע מה הוא אמר להם אל תבריחו אותו

בעוד כמה חודשים או עד סיום העונה הזאת אם לא יהיה משהו יוצא דופן ממש אלי שגב לא ישאר בנתניה
אם נראה לך הגיוני שאיש האמון שלו מבוזה בכל פעם ולבסוף הוא טוען שאיש האמון שלו יהיה רועי דניאל זה אומר לך דרשני

2 אנשים שהוא סמך עליהם הותקפו בגסות ע"י חבורת מטומטמים !!! כשהוא ימצא את עצמו בלי חברים שהוא סומך ונהנה מעיסוקם הוא פשוט יחפש צעצוע ועיסוק אחר
פילנטרופיה אפשר בהמון דרכים לא רק בכדורגל

אין שכל אין דאגות
(07-Sep-2014 22:44)עידן444 כתב: [ -> ]מה זה קשור? זה בדיוק מראה איך הכדורגל שלנו נראה!!! בוא באמת תסביר לי מה רוצים ממטלה??? מה??? יש למישהו הסבר? או שזה פשוט במודה עכשיו לקלל אותו אז הולכים עם הזרם?

(07-Sep-2014 18:53)amir כתב: [ -> ]
(07-Sep-2014 18:41)ORENARIEL כתב: [ -> ]אולי כואב לו לראות את מכבי נתניה במצב הזה אז הוא העדיף לראות בטלויזיה לבד והוא לא רוצה לראות את הכאב והבכי?
אולי הוא רצה לחסוך בלאגן והתפרעויות?
וחוץ מזה הכל בסדר ? לפני המקרה הזה כולם אהבו אותו?
ודרך אגב אין אף אחד בעולם שמקבל כסף חינם.. ואם יש אתה מקנא?
בישיבת הפיטורים ההזויה של טל בנין הוא אמר שהוא נותן לו גב והולך ביחד איתו לאחר שבדרך קילל ילד משלנו שיחלה בסרטן, בתקופה הקשה הוא נעלם וחזר למשחק הירידה וגם אותו נטש, איך שהגיעו בעלים חדשים ונכון גם בזכותו, הוא חזר בתפקיד לא ידוע אם משכורת יפה והפך למנהל על ואיך הקיץ הזה נראה אני לא צריך להזכיר אין בור שלא נפלנו בו, אז אם כאלה אנשים במערכת לא נגיע רחוק.

וואלה עדיין אני לא רואה סיבה לשנוא אותו... ואין מצב בעולם שהוא קילל ילד שיקבל סרטן, ואם הוא כן קילל אז מה הילד או מישהו אחר קילל אותו? בטוח שמשהו יותר גרוע פי אלף . (משהו בסגנון שאני לא רוצה לכתוב פה מפאת הכבוד)
ואם זה מקרה כמו שקרה אם שחורציאניטיס שיחלו לילדים שלו את הדברים הכי נוראים בעולם אז וואלה אני מצדיק! את הקללה של מוטלה כביכול...(ואם לא היית נוכח באירוע אז איך אתה שופט אותו על דבר כזה?)
אז תגדיר את השנאה? זה שהוא נכשל? זה שהוא קיבל אחריות והלך כמו גבר? זה שהוא חזר וקיבל תפקיד ניהולי?
אז מייחסים לו רק את הכשלונות ולא את ההצלחות ? אבל רגע בכלל אמרת שאין לו תפקיד מוגדר בקבוצה אז למה הוא אשם?
לא רואה סיבה אחת לשנוא את הבן אדם בנתיים. אם למישהו אין סיבה מספיק טובה אז השנאה הזו היא פשוט סתם אתם לא יודעים לכבד כוכבים ואוהדי הקבוצה.
מארדונה מלך בארגנטינה וכולם אוהבים אותו למרות שהוא זבל של בן אדם ועשה הרבה דברים שלא יעשו.. איך אתה מסביר את זה? מארדונה זה אליל אבל בתור בן אדם או מאמן או כל דבר אחר הוא חרא אחד גדול
תשאל מי שאתה רוצה פה בפורום ותבין שהשנאה לשפיגלר היא פשוט טירוף בלי אחריות

בפולין שונאים יהודים למרות שמאז מלחמת העולם השניה אין שם יהודים סתם אנטישמיות חולנית יש מקומות שבחיים לא ראו יהודים והם פשוט שונאים יהודים

הדוגמא שהבאתי לך תקיש לגבי שפיגלר ילדים שעוד לא עברו גיל 18 מלכלכים עליו כאילו הוא חי על חשבונם פשוט טירוף
שימו לב גם לאיך דברים מתגלגלים ושמועות רצות... בסיפור המפורסם של שפיגלר עם הנער, שפיגלר אמר לו שאם מכבי נתניה תתפרק או משהו בסגנון אז הוא יפול לסמים או ימות מסמים. שזו התבטאות נוראה... אז אני מבין שעם הזמן זה כבר הפך לזה שהוא איחל לו למות מסרטן... מה השלב הבא? שפיגלר שלף סכין ואיים לרצוח אותו?
עידן אם יערכו שאלון בין כל הבעלים שהיו ועד היום חוץ מאיזיקוביץ' ואייל ברקו-ביץ' שנכנסו לענין בשביל הירוקים
כל בעלים נכנס בשביל להבטיח שמאות ילדים יהיו במגרש הכדורגל ולא ברחובות שיהיה להם חינוך ולכן עוקבים אחרי ציוניהם בבתי הספר ועל התנהגותם מאשר שידרדרו ברחובות לפשע וסמים

זה מה שענה שפיגלר לנערים מה עדיף שנתניה תתפרק וילדים כמוך יפלו לסמים ? מזה הפכו שמוטל'ה אמר הלוואי ותהיה נרקומן , הלוואי שתחלה בסרטן פשוט לא יודע לומר אחרת רצח אופי , אנטישמיות ? הבעיה שכולם יהודים !!!
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's