מכבי נתניה

גירסה מלאה: לאלי שגב ולשחקנים ולאוהדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
הקבוצה לא הודיעה כלום
רבותי חייבים להבין פה משהו. כולנו שמענו את אלי שגב בקולו היום בצהריים טוען שלא יהיו שחרורים של שחקנים ואין לקבוצה בעיה תקציבית . לאנג מפרסם שעמית בן שושן שוחרר, והוא שחקן שחתום על חוזה . לא נעים לי לומר אבל (אלא אם יש כאן שיקול מקצועי פרופר שאומר עמית בן שושן לא השחקן שחשבנו) מישהו פה משקר.
(27-Jul-2014 23:39)טל.מ כתב: [ -> ]רבותי חייבים להבין פה משהו. כולנו שמענו את אלי שגב בקולו היום בצהריים טוען שלא יהיו שחרורים של שחקנים ואין לקבוצה בעיה תקציבית . לאנג מפרסם שעמית בן שושן שוחרר, והוא שחקן שחתום על חוזה . לא נעים לי לומר אבל (אלא אם יש כאן שיקול מקצועי פרופר שאומר עמית בן שושן לא השחקן שחשבנו) מישהו פה משקר.

ממטער מראש על הקונספרציה,אם בן שושן ישוחרר והנבחן יוחתם אז השחרור הוא לא על רקע כלכלי.או שיקול מקצועי(שניהם באותו התפקיד),או אולי בגלל סיפור ההדלפות...
ואם עמית בן שושן החליט שלא מתאים לו המצב ?
ובוא נדייק , שגב אמר שלא ישוחררו שחקנים שנצטרך (או משהו בסגנון...)

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא אופיר. שגב אמר שלא ישוחררו שחקנים.

(27-Jul-2014 23:46)טל.מ כתב: [ -> ]לא אופיר. שגב אמר שלא ישוחררו שחקנים.

וחוץ מזה איזה מצב ? שגב דיבר על שחקנים שלא הוא חתם איתם על חוזה . בן שושן זה חוזה חדש.
נשמע הגיוני פתאום שבן שושן ישוחרר כדי להחתים את הניגרי
אני אומר שוב אם הרקע מקצועי כי הניגרי טוב יותר - שיהיה. גם זה דרך אגב יעלה לקבוצה כסף. לך תתיר חוזה של שחקן שחתמת איתו לפני חודש אחרי שחיזרת אחריו כל הקיץ ? ראה מקרה שלו מנשה . לא זז .
אני מציע לך להקשיב בריכוז שוב לראיון עם שגב.
לא יודע אם שוחרר , אם ביקש להשתחרר ואם יש בכלל דברים בגו.
מצד שני אני כן יודע ששחקן זר עולה הרבה פחות לקבוצה משחקן ישראלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז אביתר לנג אמר, זה שווה ערך לשלמה המלך אמר????
חבורה של מושפעי עיתונאים יש פה שבא לי למות.
טל מ, אביתר לנג אמר להרים ידיים, יאללה קדימה תרים יא מושפע....
(28-Jul-2014 0:19)פיליפצוק כתב: [ -> ]אז אביתר לנג אמר, זה שווה ערך לשלמה המלך אמר????
חבורה של מושפעי עיתונאים יש פה שבא לי למות.
טל מ, אביתר לנג אמר להרים ידיים, יאללה קדימה תרים יא מושפע....

שווה ערך להרצל אמר...Tongue
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's