מכבי נתניה

גירסה מלאה: לאלי שגב ולשחקנים ולאוהדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(27-Jul-2014 22:02)זיו פלם כתב: [ -> ]
(27-Jul-2014 21:51)זאב רווח כתב: [ -> ]הנה כל מה שהיה רשום התברר כבלוף אין משבר כלכלי ואין נעליים סך הכל הוא רוצה שמי שמחזיק 25 אחוזים מניות שגם ישים כסף בקבוצה מה לא בסדר בזה ? ואם אין או שימכור המניות או שכל הקבוצה תקצץ רוחבית 10 אחוז גם ככה לא מגיע לשחקנים כל כך הרבה כסף בשביל הסכומים האלו צריך להתנות לפחות במקום רביעי לדעתי !!

חשבתם לעצמכם למה עד הכתבה של פשכה לא נשמע קולם של הדובר / אלי שגב בנושא דודו
אלי שגב עלה לשידור אך ורק בשביל שיעזבו את הקבוצה בשקט
הקיצוצים בשומנים הם בשחקנים שגיל וקובי חתמו איתם שזה אומר ערן לוי רן רול ניר אברג׳ל עידן שריקי
והשחקנים הצעירים
הוא לא מסוגל לשלם להם את הסכומים שחתמו איתם
כנראה שישוחררו 2 עד 3 שחקנים שהמתנדנדים והם עמית בן שושן וניקו הרומני
חבל שרז זהבי לא שאל האם גם חברי ההנהלה מקצצים בשכר
האם היועץ ממקסיקו קיצץ בשכרו 300 אלף שח ברוטו לשנה
האם גיל לב קיצץ בשכרו
אני לא שמעתי שהם מוכנים לקצץ

מצטער אני לא מאמין לאלי שגב וזאת זכותי

Sent from my iPhone using Tapatalk

זיו מהיכן המידע שישוחררו 2-3 שחקנים ?
(27-Jul-2014 22:56)טל.מ כתב: [ -> ]
(27-Jul-2014 21:51)זאב רווח כתב: [ -> ]הנה כל מה שהיה רשום התברר כבלוף אין משבר כלכלי ואין נעליים סך הכל הוא רוצה שמי שמחזיק 25 אחוזים מניות שגם ישים כסף בקבוצה מה לא בסדר בזה ? ואם אין או שימכור המניות או שכל הקבוצה תקצץ רוחבית 10 אחוז גם ככה לא מגיע לשחקנים כל כך הרבה כסף בשביל הסכומים האלו צריך להתנות לפחות במקום רביעי לדעתי !!

הקיצוצים בשומנים הם בשחקנים שגיל וקובי חתמו איתם שזה אומר ערן לוי רן רול ניר אברג׳ל עידן שריקי
והשחקנים הצעירים
האם גיל לב קיצץ בשכרו

זיו מהיכן המידע שישוחררו 2-3 שחקנים ?

טל ממה שאני יודע לעמית בן שושן הודיעו
וכנראה גם לניקו
שוב הכל יכול להשתנות בתנאי השחקנים יסכימו לקצץ

(27-Jul-2014 22:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(27-Jul-2014 22:48)זיו פלם כתב: [ -> ]
(27-Jul-2014 22:44)אופיר34 כתב: [ -> ]

והשחקנים הצעירים
האם גיל לב קיצץ בשכרו

שמע , אני לא יודע מי מרעיל אותך על שגב ומי שוטף לך את המח אבל כפיות הטובה הזאת שנשמעת מהדברים שלך פשוט לא הוגנת כלפי האיש, ולא חשוב אם התקציב יקוצץ או לא.
אתה והמקורות שלך לא תמיד מדייקים והגיע הזמן שתבין שלמטבע יש שני צדדים.
פשכצקי שאתה כל כך נשען על הידיעות שלו הוכיח שהוא לא פחות מעיתונאי קטן ,חרחרן לא הגון שכל מה שחשוב לו זה להוציא את הפאקינג ידיעה ״בפרסום ראשון״ לפני כולם. בלי לבדוק, בלי לדבר עם נושא הכתבה שלו, העיקר לצאת ראשון עם הפקקטה סקופ שלו.
ואתה עוד טוען שהוא כתב החצר של שגב. כמו ששגב דיבר היום הוא יהיה האחרון שישתפו פעולה איתו במועדון.
ודרך אגב, בכתבות של החבר שלך נאמר בין היתר שהקיצוץ יכלול גם את הצד המנהלי של הקבוצה ,כך שאתה יכול להיות רגוע...
בשורה התחתונה, תשפוט את האדם עפ״י מעשיו ולא עפ״י ספקולציות והשערות של כתבי ספורט תככנים וצהובים.

בגלל זה רשמתי זאת דעתי על אלי שגב
ואת רוב הדברים שרשמתי עכשיו לא קראתי מפשכה ולא עיתונאי אחר
מעניין שעל גולדשמייט אתם לא יוצאים כמו על פשכה
ואני לא מגן עליו או על גולדשמייט

יודעים מי המקור שלך (גם כן מקור) אז יאללה, בוא נתקדם אתה לא מעניין ולאוהדים כמוך לא מגיע בעלים רציני אלא לאכול חרא בליגות נמוכות.

משה הסגנון שלך לא במקום גם כן. זכותו של זיו לחשוב מה שבא לו. לא ראיתי אותו יוצא להפגנות או קורא לחרם . קצת דרך ארץ. זאב - כנל.

זיו אני לא יודע מאיפה המידע שלך. אני שמעתי היום את שגב בקולו. יש כאן שתי אופציות בלבד ומישהו משקר.
(27-Jul-2014 22:48)זיו פלם כתב: [ -> ]בגלל זה רשמתי זאת דעתי על אלי שגב

לא מתרגש מגולדשמיט באותה מידה, אבל גולדשימט בניגוד לפשכה לא יפרסם ידיעות שנוגעות לגופו של אדם לפני שידבר איתו.
אני שמעתי את שגב היום (ולא רק היום) ופשוט כאב לי הלב עליו. מסיתים אוהדים נגדו וגורמים לאנשים שרוצים לתרום לברוח מהכדורגל ואח״כ עוד מרשים לעצמם לספר לכולנו שהאוהדים הם אלה שאחראים לבריחת המשקיעים. לתקשורת יש הרבה פלוסים אבל יש לה לא מעט מינוסים שאחד מהם הוא ליבוי יצרים והסתה כנגד אנשים שממש לא מגיע להם.
חבל....

אבייתר לנג רשם בפייסבוק של האוהדים שעמית בן שושן קיבל הודעה שהוא משוחרר.
(27-Jul-2014 23:07)אופיר34 כתב: [ -> ]
(27-Jul-2014 22:48)זיו פלם כתב: [ -> ]בגלל זה רשמתי זאת דעתי על אלי שגב

לא מתרגש מגולדשמיט באותה מידה, אבל גולדשימט בניגוד לפשכה לא יפרסם ידיעות שנוגעות לגופו של אדם לפני שידבר איתו.
אני שמעתי את שגב היום (ולא רק היום) ופשוט כאב לי הלב עליו. מסיתים אוהדים נגדו וגורמים לאנשים שרוצים לתרום לברוח מהכדורגל ואח״כ עוד מרשים לעצמם לספר לכולנו שהאוהדים הם אלה שאחראים לבריחת המשקיעים. לתקשורת יש הרבה פלוסים אבל יש לה לא מעט מינוסים שאחד מהם הוא ליבוי יצרים והסתה כנגד אנשים שממש לא מגיע להם.
חבל....

אופיר למה כל תוכן השיחה שאלי שגב דיבר עם השחקנים הודלפה ונכתבה ע״י גולדשמייט ועל זה לא דיבר שגב
פשכה עידכן את הכתבה שלו מיד לאחר שפורסם ב ynet את דברי שגב לשחקנים ע״י גולדשמייט

ועוד משהו קטן
נראה לך הגיוני שכתב / פרשן / נהג אוטובוס לשעבר
יוצא על חשבון המועדון ועוד לובש את בגדי המועדון במחנה בהונגריה ?

לפני הכל ואמרתי את זה מוקדם יותר, יותר גרוע מידיעות כוזבות זה הנוהג המגעיל הזה ששחקנים רצים לכתב הבית שלהם דקה אחרי שמסתיימת שיחה בארבע עיניים עם הבעלים.
לגבי גולדשימט, לדעתי הכתבה שהוא הוציא היתה קונטרה ששגב יזם על מנת להרגיע האוהדים אחרי מה שפשכצקי הוציא.
לצערי, המלחמה של שגב חסרת סיכוי. אנשים נמשכים לכותרות בפונט גדול ובעיקר ״בפרסום ראשון״.....

ולגבי נהג האוטובוס , זה בדיוק סוג הידיעות הצהובות , שקשורות לתוכניות מהסוג של גיא פינס ואופירע ולא לספורט.
מגעיל אותי ההתעסקות בזה בכלל ומבחינתי זה עוד דרך של אנשים מסוימים לצאת כנגד המערכת.
רגע אז עמית בן שושן שוחרר או לא ..? וזה על רקע כלכלי או מקצועי ?
סתם הובטחו לנו הבטחות בהתחלה שעלו ליגה הביטחו שיחתימו שחקן ישראלי משחק בחול ולא קרה הביטחו לנו תקציב ה4בגודלו בליגה וגם לא קרה אסור להאמין למה שאומרים.....
תהיה בטוח שאם הוא שוחרר זה יופיע אוטוטו בפרסום ראשון של פשכצקי....
לדעתי אם הוא משוחרר יחתימו את הניגרי ההוא שיושב על המשבצת שלו.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's