שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמעון הרוש סיכם עקרונית במכבי נתניה
11-Jun-2014, 18:39
הודעה: #21
RE: שמעון הרוש סיכם עקרונית במכבי נתניה
הרוש הוא בהחלט שדרוג לטובול ובטח לסופר. לא שהגיע היורש של פיזה היום אבל אפשר בהחלט לקרוא להחתמה הזאת חיזוק.
לדעתי, בהחתמה הזאת גם האופציה של מוסא נפלה (והלוואי ואני צודק) ויהיה לנו גם מגן ימני זר.
חסר לנו עדיין בלם איכותי וגם שניים מהירים בכנפיים. ובן שושן (אם יגיע כמובן) עדיף על שריקי, גם בגיל, גם במהירות, גם בכח וגם בטכניקה. שריקי עשה את שלו בכדורגל הישראלי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jun-2014, 18:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2014 על ידי 18:55 טל.מ.)
הודעה: #22
בן שושן לא גולר. אולי אני טועה אבל לדעתי שריקי בקטע הזה טוב ממנו.

(11-Jun-2014 16:29)אלון כתב:  
(11-Jun-2014 16:26)guylux123 כתב:  
(11-Jun-2014 16:08)amir כתב:  שמעון הרוש סיכם עקרונית במכבי נתניה

בדרך לעיר היהלומים. הרוש (אלן שיבר)
שמעון הרוש, מגנה השמאלי של הפועל תל אביב בשנתיים האחרונות, סיכם עקרונית במכבי נתניה לשנתיים הקרובות, עם אופציה לעונה נוספת. השחקן צפוי להשתכר כ-100 אלף דולר בעונה ולהחליף את אדיר טובול, ששיחק בעמדה זו אשתקד ושוחרר. המאמן יוסי מזרחי התלבט רבות אם לצרף מגן זר, אך שמע דברים טובים על השחקן מצד מספר אנשי ספורט ובסופו של דבר נתן אור ירוק לצרפו.

חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעמוד המיוחד>
הרוש החליט לוותר על ההצעה מהפועל חיפה ולהצטרף לעולה החדשה לליגת העל לאחר שנפגש גם עם הבעלים אלי שגב. על מועמדותו של השחקן לנתניה פורסם לראשונה כאן באתר. אחרי שיחתום רשמית יהפוך הרוש לשחקן השלישי שחותם בנתניה אחרי אנס דאבור, אחיו של חלוץ גרהאסופרס ומכבי ת"א לשעבר, מואנס דאבור, והקשר הברזילאי, דודו סראנסה.

מי שכבר היה בנתניה, וכעת קיבל שדרוג, הוא רן רול. הקשר הצעיר, אחד האחראים לעונת העליה הנהדרת של הקבוצה מעיר היהלומים, הגיע לפגישה עם ראשי המועדון מלווה באביו וסוכנו גלעד קצב, בסיומה הוחלט כי יקבל דירה וכן מענקים גדולים יותר עבור נקודות.

כעת ינסו במכבי נתניה לסגור את הקצוות האחרונים עם עמית בן שושן ויחפשו שני זרים נוספים - בלם וקשר. בנתניה היו רוצים להחתים חלוץ נוסף, אך נראה כי החתמה כזו תחרוג מהתקציב שניתן למאמן לרכש.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

חייב חלוץ,ומה עם מגן ימני אני לא מבין ניתקע עם עומר פרץ???

תקווה שעומר פרץ ישאר בסגל כי הוא בדרך החוצה...

בגלל שלא רצית את טופי ... חשבת תקבל שדרוג הא ? קח אחריות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jun-2014, 18:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2014 על ידי 19:02 guylux123.)
הודעה: #23
(11-Jun-2014 18:39)אופיר34 כתב:  הרוש הוא בהחלט שדרוג לטובול ובטח לסופר. לא שהגיע היורש של פיזה היום אבל אפשר בהחלט לקרוא להחתמה הזאת חיזוק.
לדעתי, בהחתמה הזאת גם האופציה של מוסא נפלה (והלוואי ואני צודק) ויהיה לנו גם מגן ימני זר.
חסר לנו עדיין בלם איכותי וגם שניים מהירים בכנפיים. ובן שושן (אם יגיע כמובן) עדיף על שריקי, גם בגיל, גם במהירות, גם בכח וגם בטכניקה. שריקי עשה את שלו בכדורגל הישראלי.

הקישור האמצעי סגור עם צלישר ודודו?!! נאכל אותה עם צלישר
11-Jun-2014, 19:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jun-2014 על ידי 19:16 davidb7.)
הודעה: #24
אולי כדאי ועל זה יוכל אייל סגל לענות לתת למגן הימני מהנוער ומהנבחרת לשחק...אם מוסא אז עדיף מהנוער...לא מבין איך שיחררו את טופי לא ברור..מתאים לקרית שמונה אבל לא מתאים לנו...

אולי כדאי ועל זה יוכל אייל סגל לענות לתת למגן הימני מהנוער ומהנבחרת לשחק...אם מוסא אז עדיף מהנוער...לא מבין איך שיחררו את טופי לא ברור..מתאים לקרית שמונה אבל לא מתאים לנו...
11-Jun-2014, 19:34
הודעה: #25
המגן מהנוער הוא 95 תן לו לשחק בנוער ואז לשלב אותו תוך כדי העונה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Jun-2014, 20:52
הודעה: #26
(11-Jun-2014 18:52)טל.מ כתב:  בן שושן לא גולר. אולי אני טועה אבל לדעתי שריקי בקטע הזה טוב ממנו.

שמעון הרוש, מגנה השמאלי של הפועל תל אביב בשנתיים האחרונות, סיכם עקרונית במכבי נתניה לשנתיים הקרובות, עם אופציה לעונה נוספת. השחקן צפוי להשתכר כ-100 אלף דולר בעונה ולהחליף את אדיר טובול, ששיחק בעמדה זו אשתקד ושוחרר. המאמן יוסי מזרחי התלבט רבות אם לצרף מגן זר, אך שמע דברים טובים על השחקן מצד מספר אנשי ספורט ובסופו של דבר נתן אור ירוק לצרפו.

הרוש החליט לוותר על ההצעה מהפועל חיפה ולהצטרף לעולה החדשה לליגת העל לאחר שנפגש גם עם הבעלים אלי שגב. על מועמדותו של השחקן לנתניה פורסם לראשונה כאן באתר. אחרי שיחתום רשמית יהפוך הרוש לשחקן השלישי שחותם בנתניה אחרי אנס דאבור, אחיו של חלוץ גרהאסופרס ומכבי ת"א לשעבר, מואנס דאבור, והקשר הברזילאי, דודו סראנסה.

מי שכבר היה בנתניה, וכעת קיבל שדרוג, הוא רן רול. הקשר הצעיר, אחד האחראים לעונת העליה הנהדרת של הקבוצה מעיר היהלומים, הגיע לפגישה עם ראשי המועדון מלווה באביו וסוכנו גלעד קצב, בסיומה הוחלט כי יקבל דירה וכן מענקים גדולים יותר עבור נקודות.

כעת ינסו במכבי נתניה לסגור את הקצוות האחרונים עם עמית בן שושן ויחפשו שני זרים נוספים - בלם וקשר. בנתניה היו רוצים להחתים חלוץ נוסף, אך נראה כי החתמה כזו תחרוג מהתקציב שניתן למאמן לרכש.

אין לי על מה לקחת אחריות כי לא אני שחררתי את טופי.את פרץ אני רוצה בסגל לא בתור מגן ימני שיחליף את טופי אלא כי מגיע לו אחרי העונה האחרונה וכי הוא יכול לשחק בכמה עמדות.אני הייתי בטוח שכשמזרחי שיחרר את טופי היה לו מגן ימני שסגור בקבוצה,כנראה שזה לא היה כך ועד שלא יגיע התחליף אי אפשר לאמר אם המהלך היה נכון או לא...
11-Jun-2014, 21:06
הודעה: #27
(11-Jun-2014 19:16)davidb7 כתב:  אולי כדאי ועל זה יוכל אייל סגל לענות לתת למגן הימני מהנוער ומהנבחרת לשחק...אם מוסא אז עדיף מהנוער...לא מבין איך שיחררו את טופי לא ברור..מתאים לקרית שמונה אבל לא מתאים לנו...

זה במקום SMS....
נא המתן בסבלנות עד שכולנו נדע מי מגיע במקום טופי.
שחררו את טופי כי המאמן ,שגם אתה וגם אני מעריכים, חשב שהמהלך הזה יחזק את הקבוצה. אם הוא צדק או לא נדע בעוד כמה חודשים.
11-Jun-2014, 21:11
הודעה: #28
עד מתי יכנו אותנו "העולה החדשה"? מכבי נתניה מעולם לא שיחקה בליגת העל? אם הפועל עפולה היתה עולה זה משהו אחר אבל על מכבי נתניה,לא יודע מה איתכם אבל אותי זה מעצבן.

דרך אגב,פינס טוברנו בתור מגן שמאלי יותר טוב משמעון הרוש.
11-Jun-2014, 21:16
הודעה: #29
(11-Jun-2014 21:11)moshe. כתב:  עד מתי יכנו אותנו "העולה החדשה"? מכבי נתניה מעולם לא שיחקה בליגת העל? אם הפועל עפולה היתה עולה זה משהו אחר אבל על מכבי נתניה,לא יודע מה איתכם אבל אותי זה מעצבן.

דרך אגב,פינס טוברנו בתור מגן שמאלי יותר טוב משמעון הרוש.

פינס לא יותר טוב ממני בתור מגן שמאלי,הזיכרון שלכם קצר,קצר מאוד,שכחתם כמה טענתם נגדו כששיחק בתור מגן שמאלי,וגם ימני.העונה הזו השכיחה מכם הרבה דברים...
11-Jun-2014, 21:34
הודעה: #30
שמעון הרוש סיכם עקרונית במכבי נתניה
(11-Jun-2014 20:52)אלון כתב:  
(11-Jun-2014 18:52)טל.מ כתב:  בן שושן לא גולר. אולי אני טועה אבל לדעתי שריקי בקטע הזה טוב ממנו.

אין לי על מה לקחת אחריות כי לא אני שחררתי את טופי.את פרץ אני רוצה בסגל לא בתור מגן ימני שיחליף את טופי אלא כי מגיע לו אחרי העונה האחרונה וכי הוא יכול לשחק בכמה עמדות.אני הייתי בטוח שכשמזרחי שיחרר את טופי היה לו מגן ימני שסגור בקבוצה,כנראה שזה לא היה כך ועד שלא יגיע התחליף אי אפשר לאמר אם המהלך היה נכון או לא...
אני בעד שאוהדים יפסיקו להתנער מאחריות. אתה ואמיר אחראים בין היתר לשחרור טופי ...
בכנות אני הייתי בטוח וגם אמרתי את זה שאין לו ולא יהיה לו. המהלך היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא להעביר זרים לעמדות אחרות במגרש (לגיטימי לגמרי) . רק הבעיה שבינתיים ההגנה שהיתה החלק החזק שלנו ( ומשחקי הגביע הוכיחו את זה) נחלשה. אני ממש לא בטוח שהרוש הוא שדרוג, ממה שראיתי השנה ממנו אז לא ממש, בלם צריך עדיין להשלים כמו מגן ימני נוסף. כל השמות שהוזכרו בינתיים לא ברמה של טופי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים