שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני מקווה מאוד שלא יושאל אף שחקן בלי אופציה לרכישה
10-Jun-2014, 8:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2014 על ידי 8:38 טל.מ.)
הודעה: #51
שוב פעם קמת עצבני והתחלת לקלל ... בוקר טוב משה.
שאלת מי היו השחקנים המושאלים וקיבלת תשובה שחולקה לשניים - צעירים וכאלה שהמועדון שלהם לא רוצה אותם. התחלת לנבל את הפה וטענת ששחקני מכבי תא לא מושאלים ואני מדבר שטויות , קיבלת הוכחה שהם כן, ואז חזרת לנושא הראשון כמובן תוך כדי קללה..
כן דפוק שלי אני יודע שבנושא ההשבחה מדובר על שחקנים צעירים ואני מבין את הלקויות שלך. ואם אתה חושב שאתה יודע מה מדיניות נתניה ומה קורה בחדרי חדרים ...

ומכיון שאני מודע ללקויות שלך הנה ציטוט מדויק של מה שאמרתי שלא תצטרך לחפש

יש כמה סוגים של השאלות. שחקן צעיר עם פוטנציאל ושחקן שחתום לחוזה ארוך טווח והמועדון שלו לא מעונין בו ומשאיל אותו כל שנה מחדש.

בשנה האחרונה בקופסא היו אלה אדרי וכליבאת . לא זוכר שהיתה לנו אופציה עליהם.

בשנה לאחר מכן - למיטב ידיעתי אורי שיטרית היה מושאל ממכבי תא והוא נופל בקטגוריה השניה, ופיראס מוגרבי שבא להציל את המולדת - ללא אופצית רכישה.

בשנה האחרונה למיטב ידיעתי השאלנו את ג׳אן וטובול (קטגוריה שניה) ואקסברד שעליו קיבלנו אופצית רכישה.

שים לב - כל מי שמשאיל לך שחקן עם אופצית רכישה בדרך כלל תקוע עם החוזה שלו כשמקצועית השחקן לא רצוי. לכן השאלה עם אופצית רכישה תמיד תביא לך שחקנים בינוניים ולא כאלה שלפני פריצה אלא כאלה שתקועים איתם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2014, 9:45
הודעה: #52
RE: אני מקווה מאוד שלא יושאל אף שחקן בלי אופציה לרכישה
כשאתה תהיה הבעלים של מכבי "קוסילמלם" אתה מוזמן להתוות מדיניות של מושאלים בלבד ולהיות ה- slave של יענקל'ה ואני עומד על מה שאמרתי שכל עוד יש בעלים שמשקיע המדיניות של המועדון היא לא להשאיל שחקנים ללא אופציית רכישה.
אתה כמובן בתור חכמולוג מוצהר תרוץ לחפש את הלא רלוונטי והיוצא מהכלל בשביל להרגיש שלא יצאת טמבל אז תהנה, זה לא ישנה את העובדה שאתה דפוק.
השעה 08:42 עוד לא רצת להביא איזה כתבת "איוב" מאיזה אתר אינטרנט, אתה לא עומד בזמנים היום.
10-Jun-2014, 9:53
הודעה: #53
די עייפת את הפורום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)