שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משעמם
03-Jun-2014, 0:51
הודעה: #11
משעמם
אין לי אפילו כח לענות לך . מה שאתה אומר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jun-2014, 0:55
הודעה: #12
RE: משעמם
(03-Jun-2014 0:36)טל.מ pid=מעייף5 כתב:טוב העיקר שהזדרזו לשחרר את טופי וליפנייה וכו.. מזל שהאפסים האלה כבר לא איתנו. במיוחד טופי. קרע אותי עם חוסר היכולת שלו. כולי ציפייה כבר לקובי מוסא או תואם קובי או סתם משו

לעוס, מאוס, שחוק, מעייף.
03-Jun-2014, 0:58
הודעה: #13
משעמם
אז תעבור הלאה . לא חובה לקרא. במיוחד שהתואם שלך משה ד. (אתם אותו בנאדם דרך אגב ..?) כבר כתב את אותן מילים.

03-Jun-2014, 1:50
הודעה: #14
אני נותן קרדיט גדול למאמן ולבעלים.
ולא מתרגש מחסרי הסבלנות.
חג שמח לבית מכבי נתניה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
03-Jun-2014, 6:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2014 על ידי 6:10 Gadi.)
הודעה: #15
במקרה של טופי אין שום קשר לחוסר סבלנות. יש לכולם הערכה גדולה ליוסי ובעיקר לאלי שגב אבל במקרה הזה נעשתה טעות.
לא משחררים מגן שהוא במקרה הרע בינוני בליגת העל לפני שיש לך משהו אחר ביד, כמו שאתה לא מוכר את הדירה שלך לפני שאתה מוצא משהו חדש. בהתחלה אמרתם אולי יודעים משהו שאנחנו לא ובאמת בימים הראשונים קיויתי שזה המצב ודי מהר נשמע על המחליף אבל עברו כבר שבועיים ואפשר לומר בוודאות שלא היה אחד כזה באופק ברגע השחרור.
בכל שאר העמדות במגרש יש לי סבלנות ואני בעד שייקחו את הזמן ויחפשו את השחקנים הכי מתאימים, במקרה הזה לא מסכים עם המהלך ובעיקר לא עם התזמון שלו.
03-Jun-2014, 9:15
הודעה: #16
(03-Jun-2014 6:09)Gadi כתב:  במקרה של טופי אין שום קשר לחוסר סבלנות. יש לכולם הערכה גדולה ליוסי ובעיקר לאלי שגב אבל במקרה הזה נעשתה טעות.
לא משחררים מגן שהוא במקרה הרע בינוני בליגת העל לפני שיש לך משהו אחר ביד, כמו שאתה לא מוכר את הדירה שלך לפני שאתה מוצא משהו חדש. בהתחלה אמרתם אולי יודעים משהו שאנחנו לא ובאמת בימים הראשונים קיויתי שזה המצב ודי מהר נשמע על המחליף אבל עברו כבר שבועיים ואפשר לומר בוודאות שלא היה אחד כזה באופק ברגע השחרור.
בכל שאר העמדות במגרש יש לי סבלנות ואני בעד שייקחו את הזמן ויחפשו את השחקנים הכי מתאימים, במקרה הזה לא מסכים עם המהלך ובעיקר לא עם התזמון שלו.

מצד שני אתה לא יכול להחזיק אצלך שחקן שאתה לא מעוניין בו בעוד יש לו הצעה מקבוצה אחרת.אתה רוצה אותו תשאיר אותו אתה לא רוצה אותו-שחרר אותו.
03-Jun-2014, 9:37
הודעה: #17
משעמם
אם מזרחי יבוא עכשיו ויגיד שטופי לא מתאים לו מקצועית ובמקומו הוא ינחית איזה פליט מרמהש או בני יהודה או רעננה כנראה שמזרחי לא מי שאתם עושים אותו. אני מבין שרובכם כבר הייתם בטוחים שלפחות אלעד גבאי בדרך לפה . אז כנראה שזה לא כך.

03-Jun-2014, 9:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2014 על ידי 9:39 Gadi.)
הודעה: #18
(03-Jun-2014 9:15)אלון כתב:  
(03-Jun-2014 6:09)Gadi כתב:  במקרה של טופי אין שום קשר לחוסר סבלנות. יש לכולם הערכה גדולה ליוסי ובעיקר לאלי שגב אבל במקרה הזה נעשתה טעות.

מצד שני אתה לא יכול להחזיק אצלך שחקן שאתה לא מעוניין בו בעוד יש לו הצעה מקבוצה אחרת.אתה רוצה אותו תשאיר אותו אתה לא רוצה אותו-שחרר אותו.

צודק זה באמת מצב בעייתי. לדעתי הרע במיעוטו היה לנסות לסגור עם מחליף מהר ככל הניתן ואם רואים שזה לא קורה להשאיר את טופי ולחפש חיזוק בעמדות אחרות(וכאלה לא חסר).
03-Jun-2014, 9:40
הודעה: #19
Re: משעמם
טופי זה אבדה לא כל כך נוראה כפי שחלק מנסים לתאר פה. נכון שהיו לו הבלחות של שחקן פנטסטי אבל לצד זה עשה חורים נוראיים והמון שערים קיבלנו בגללו בעיקר בשנת הירידה. כפי הנראה חלקינו סובלים מזכרון קצר ושכחו את שריקות הבוז שהוא קיבל בטרם עבר להפועל חיפה. מבחינת עלות תועלת טוב שעזב.
מה לעשות טל יש גם דעות אחרות ופיליפצוק זה לא אני ואני זה לא פיליפצוק למרות שלשנינו קוראים משה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
The following 1 user Likes משה.ד's post:
אלון (0303-0606-2014201420142014)
03-Jun-2014, 10:12
הודעה: #20
הבעיה הגדולה,יש עוד חמש קבוצות במצב שלנו שצריכות להתחזק ומחפשות שחקנים בתפקידים שלנו, והיתרון שלנו זה התקציב (לפי הצהרת הבעלים).
אני מקווה (לא מה שנראה עד עכשיו) ששחקנים יעדיפו להגיע אלינו מאשר להפועל ת"א ,ביתר,הפועל חיפה,סכנין,או עכו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים