שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רביד גזל
31-May-2014, 20:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2014 על ידי 20:27 nitzan.)
הודעה: #21
RE: רביד גזל
(31-May-2014 7:12)אייל ס כתב:  
(31-May-2014 1:20)אלון כתב:  
(30-May-2014 20:51)אופיר34 כתב:  התחנה הזאת פשוט מנותקת "מהעם".
הם לא מצליחים להבין מי קהל היעד שלהם, חושבים שהם בליגה של 103 אבל לא מבינים שעיקר מאזינהם הם תושבי האיזור.
בושה וחרפה שתוכנית הספורט של הרדיו האיזורי של נתניה מקדישה 10 דקות לקבוצת הדגל של העיר וגם ב -10 דקות האלה נותנים את הבמה לפרובקטור תלוש מהמציאות שמחפש כל חייו רק לנגח ולהתסיס.
העונש היחידי שיעבוד פשוט מאד - החרמה !
לתשומת ליבך, מר אורגד !

איך לך מה להתאמץ,מה שמוכר היום זה זבל,ראה את כל תכניות הריאלטי החביבות עליך.באם התכנית הנצפת היום היא ה״פח הגדול״ אז מה אתה מתאמץ...כמה שיותר זבל ופרובוקציות ככה יותר רייטינג,זה מה שמוכר היום,לצערי...

בעבר עיתונאי הספורט היו עיתונאים! ושדרי הספורט היו חובבי ספורט בעלי מקצועות חופשיים שבשבתות נהנו לשדר,יעקב הוזיאס בנתניה חנוך קינן ודני דבורין בת"א זוהיר בעלול בעכו,היה תענוג לשמוע ולקרוא.
והיום שדרת הקווים מדימונה שהשמועה אומרת(ואני לא מאמין לה),שהתקדמה דרך מיטתו של אחד ממאמני הנבחרת והנגמל עב הבשר ושחקן העבר והדוגמן מירושלים ובעל הבלורית הלבנה שאיבד את קולו בפריז,מובילים כיוון בעייתי מאוד שבעיקר מייצג אינטרסים ומושתת על צעקות רמיזות ואיומים והצרה הגדולה,שהמצב לא השתפר(כמו בכל שאר מחוזות חלקת אלוהים הקטנה שלנו שמזכירה היטב את תקופת הדעיכה של כל האימפריות הגדולות).

לפחות לגבי המאמן ,אתה צריך להאמין ,כי זה פשוט נכון.
היא כמעט פרקה משפחה חיפאית אחת...
מעבר לכך זו פשוט חבילה של זבל... כל מילה נוספת על המתחזים האלו מיותרת...

אגב,למי שלא יודע כל השדרנים ההיסטוריים היו עו"ד שעמי פזטל (גם עו"ד)הכיר וגייס לשירים ושערים...

הפוסט הזה החל עם רביד גזל, לגביו, דעתי היא כמו לגבי כל מי שגדל אצלנו, אם הוא טוב ומתאים, למה לא?
עוד משהו קטן לגבי גזל, אני לפחות ראיתי אותו בכל משחק בית שלנו בליגה הלאומית...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-May-2014, 23:20
הודעה: #22
RE: רביד גזל
אני בעד מה שהמאמנים והבעלים יסכימו אם רביד גזל מתאים להם תפאדלו
לא מסתכל על העבר רק על העתיד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)