שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
23-May-2014, 21:44
הודעה: #47
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
אני מנסה להבין לפעמים האם זה תמימות או כבוד לא ברור שאתה רוחש למפיצי הידיעות. מישהו אמר שהמצאת משהו ? ממש לא. הבעיה שאתה מתייחס בכזאת רצינות לכל מה שאתה קורא באמצעי התקשורת כאילו שמדובר פה בתורה שקיבלנו בהר סיני. אתה לא מצליח להבין שכתב שמסקר את מכבי נתניה צריך להצדיק את קיומו ולשחרר ידיעות מידי פעם ? אתה לא מבין שמדובר בעיקר בהרבה ספקולציות , רכילות וחצאי אמיתות ? לא נמאס לך לבנות כל פעם כאלה מגדלים גבוהים שברב הפעמים מתרסקים כאילו לא היו ??
ואיך אתה יכול להחשיב את אפי ישראל כמקור אמין חף מאינטרסים ? האיש פרובוקטור מהזן הנחות שתוקף וקוטל במשך שנים רבות ותמיד מחפש את חצי הכוס המלאה ואתה נשען עליו כאילו מדובר באיזה כתב אמין שהוציא פעם סקופ אמיתי. תת רמה ואתה משתף איתו פעולה.
ואני לא מלכלך ולא מקלל. בסה״כ מעביר ביקורת בדיוק כמו שאתה עושה על כל אדם שקשור למערכת שקרויה מכבי נתניה. תלמד גם לקבל ביקורת .
ואחרון על טופי, כמו שאתה יודע אני איתך בכל מה שקשור להערכה המיקצועית שיש לי כלפיו, אבל איך אפשר להגיד שטעות לשחרר אותו שאתה עדיין לא יודע בשיט מי אמור להגיע במקומו ?? זה מבחינתי רק מצדיק את כל מה שאני אומר עליך. סתם אובססיה שלך לבקר כל דבר בלי שום סיבה הגיונית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אופיר34 - 23-May-2014 21:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים