שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
23-May-2014, 22:28
הודעה: #51
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
טל,ואם יביאו מגן ישראלי בתקציב של טופי? טופי הרי לא שיחק בחינם...לא חייב להביא מגן ימני בעלות כ״כ גבוהה.מה שקרה עם בנין לא דומה,אז שחררו אותו באמצע העונה ולא הביאו תחליף,הפעם שחררו עוד לפני שבנו את הסגל ויש את כל הזמן שבעולם להביא תחליף.אני מאמין שאם מזרחי שחרר אותו אז כנראה שכבר יש מחליף שנדע עליו במהלך שבוע הבא.את התוצאות נוכל לראות במהלך העונה הבאה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלון's post:
פיליפצ'וק (2323-0505-2014201420142014)
24-May-2014, 0:07
הודעה: #52
(23-May-2014 22:00)טל.מ כתב:  אופיר תגיד לי ברצינות ... אם פלטקביץ מאשר את דברי אפי ישראל (ולא אני לא הופך את שניהם לאורים ותומים אבל מצד שני יש גם גבול לחוסר האמון ) ששגב אכן התראיין ביום שלישי ואכן אמר את הדברים אז למה אני אמור לחשוב שיש כאן קונספירציה ?
לגבי טופי כן אני יודע מה אתה חושב עליו ולכן עוד יותר לא מבין אותך .
הסברתי למשה בפוסט אחר ואומר לך שוב - זו דעה , דעה בלבד . אני יכול לצאת צודק או טועה כי אין לי מושג מה מזרחי מתכנן ומה מהתכנונים שלו יצא לפועל.
מכבי נתניה לא תוכל להשקיע במגן ימני טוב מטופי כי מכבי נתניה צריכה להחליף חצי הרכב ולמכבי נתניה אין יותר מידי כסף לעשות את זה.
אז מזרחי כרגע מהמר על העמדה הזו אולי כדי לשחרר מקום לזר.
אני אישית חושב שטופי היה אחד השחקנים הטובים בקבוצה ולכן בעיני השחרור שלו הוא טעות והחלשת הקבוצה (ראה הגאון בנין משנה שעברה). לא רואה מגן טוב ממנו בתקציב שנתניה יכולה לשלם .

אז פלטקביץ מאשר. מה אני אגיד לך, עכשיו השתכנעתי....
די נו באמת, מחפשים פה בכח לייצר שריפות ולהתסיס ואתה (ולא רק אתה לצערי) נופל בפח כמו ילד. שגב כבר אמר אין ספור פעמים מה יהיה התקציב, מה המטרות ומה התוכנית שלו לגבי הקבוצה. 22 , 25 או 18 בכולם אפשר להכשל וגם להצליח. אני אומר שהאיש ישפט במעשיו ולא בקשקושים שאפי ישראל וחבר מרעיו מפזרים כל שני וחמישי.
ולגבי טופי - זה בדיוק הבעיה. הדיעה שלך שזאת טעות. בשביל שתצהיר שנעשתה טעות אתה צריך לבוא עם משהו ביד. איפה הטעות פה אני לא מבין ?? אתה מכיר את המגן שהביאו במקומו ולא מספר לאף אחד ??
"מכבי נתניה לא תוכל להשקיע במגן ימני טוב מטופי" - על סמך מה אתה אומר את זה ? טופי לא מהשחקנים היקרים בקבוצה .אי אפשר למצוא מישהו לפחות ברמתו (או רחמנא לצלן אפילו יותר טוב) ?
באמת שאני כל פעם נפעם מחדש. לא מצליח להבין מאיפה אתה מביא את הקביעות האלה כל פעם. ויכול להיות שבאמת יגיע מגן פחות טוב (בדיוק כמו הסיכוי שהחלוץ שחיפה החתימו זה קיויו ב'), אבל זה עדיין לא אומר שהקביעה שלך צריכה להאמר בשלב הזה.
24-May-2014, 0:16
הודעה: #53
תגיד לשיטתך - אוהד צריך להגיד אמן תמיד בכל סיטואציה ובכל מצב ? אנחנו לא ברצלונה וגם לא מכבי ת״א או אפילו הפועל ב״ש ... אין לנו עודף כסף. אמרתי שוב זו דעתי . אני חוזר דעתי. ככה נראה לי משקלול הנתונים שאני יודע. זו התססה ? קריאה למרד ? איפה הבעיה שלך אני מתקשה להבין ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-May-2014, 0:27
הודעה: #54
(24-May-2014 0:16)טל.מ כתב:  תגיד לשיטתך - אוהד צריך להגיד אמן תמיד בכל סיטואציה ובכל מצב ? אנחנו לא ברצלונה וגם לא מכבי ת״א או אפילו הפועל ב״ש ... אין לנו עודף כסף. אמרתי שוב זו דעתי . אני חוזר דעתי. ככה נראה לי משקלול הנתונים שאני יודע. זו התססה ? קריאה למרד ? איפה הבעיה שלך אני מתקשה להבין ..

תגיד אתה רו"ח של אלי שגב? אתה מקורב אליו או אל אחד ממקורביו? אתה מקורב ליוסי מזרחי או אל אחד ממקורביו?
אתה זורק פה אמירות וקביעות על סמך הפלצות של עיתונאים בשקל וחצי.
המצב העובדתי הוא שכרגע יוסי מזרחי בחופשה פרטית, אלי שגב מדבר עם שחקנים וסוכנים ונעשית עבודה מאחורי הקלעים שהביאה גם להחלטה לוותר על טופי.
במקביל גם נעשית עבודה לשחרר שחקנים מהסגל במיוחד כאלה שבעלי חוזה ולא מיועדים לסגל לשנה הבאה וזאת על מנת לפנות עוד תקציב לרכש.
כל השאר זה בילבולי ביצים, אנשים רוצים לראות כבר סגל גמור, העיקר להגיד "הבאנו" כדי שאח"כ הם יוכלו להתלונן על הרכש.
אף קבוצה לא סגרה את הסגל, רוב הקבוצות לא הביאו עדיין רכש או שהביאו רק שחקן אחד וגם הן עובדות מאחורי הקלעים.
אז אני באמת אבל באמת לא מבין על מה כל הרעש והלחץ?!
24-May-2014, 0:37
הודעה: #55
על פי כל מה שכתבת כאן נראה שאתה יודע הרבה יותר ממני ...
איפה למדת שיוסי מזרחי בחופשה פרטית ? הרי העיתונות מפליצה שקרים ברצף לא ? ומאיפה אתה יודע שאלי שגב מנהל מגעים עם סוכנים ובמקביל עושה עבודה מול שחקנים שרוצים לשחרר אותם ? גם מהעיתונות ..? תחליט .. אתה לא יכול להסיק מה שבא לך אבל למנוע מאחרים להסיק מה שבא להם על סמך אותם פרסומים ..
אני לא רואה החשבון של שגב אבל יודע כמה דברים .
אם שני שותפים קונים משהו והאחד מפסיק להשקיע אז הראשון או יאלץ להגדיל השקעתו או שסך התקציב יקטן. ככה זה עובד. אני לא מבקר את שגב או מאור כי תיכף תתחיל גם להגיד שזה מה שאני עושה ..
אני אמרתי כמה דברים ממוקדים -
1. אני חושב שהשחרור של טופי הוא טעות
2. אני לא חושב שבתקציב שיש לנו נוכל להביא מישהו טוב יותר.
3. אף קבוצה לא צריכה להחליף חצי מה11 הפותחים אז אל תשווה אותנו לאף קבוצה.

מכל זה לקחת ולעשות את הסלט שאתה וגם אופיר עושים צריך הרבה דמיון.

24-May-2014, 0:45
הודעה: #56
ההבדל בינינו שאני (בניגוד אלייך) לא נתפס על כל הפלצה של עיתונאי בשקל ויודע לסנן את הזבל (ולא חסר כזה).
לגבי השאלות שלך, זה ממקורות שעד כה לא איכזבו אותי.
ולגבי התיאוריה שלך לגבי עניין ההשקעה היא נכונה אבל קח בחשבון שגם כאן נעשית עבודה מאחורי הקלעים למצוא משקיע חלופי וכל עניין גובה התקציב עוד יכול להשתנות במהלך הקיץ.
24-May-2014, 0:48
הודעה: #57
אדרבא שיהיה לאלי שגב המון בהצלחה במציאת משקיע נוסף, הרווח יהיה של כולנו (דרך אגב גם זה הגיע מהעיתונות). עד אז זה מה יש.

24-May-2014, 0:56
הודעה: #58
(24-May-2014 0:48)טל.מ כתב:  אדרבא שיהיה לאלי שגב המון בהצלחה במציאת משקיע נוסף, הרווח יהיה של כולנו (דרך אגב גם זה הגיע מהעיתונות). עד אז זה מה יש.

יצא ממך משהו חיובי, לגזור ולשמור!!!
ולגבי התקציב, 22, 23, 25 או 26 מיליון לא משנה ממש את מיקומה של נתניה במרכז הטבלה בכל מה שקשור לתקציב, אז אני גם פה לא מבין מה הבעיה, אלא אם היו לך ציפיות לאליפות בשנה הבאה.
24-May-2014, 1:01
הודעה: #59
שום ציפיות אליפות. לא היו לי ציפיות בכלל . אני אומר שוב בפעם המי יודע כמה ..
הקישור שעשיתי הוא פשוט - התקציב הצטמצם ואיתו היכולת הכלכלית. ובמה שיש טופי בעיני הוא המקסימום שניתן לקבל. פשוט לא ?

24-May-2014, 1:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2014 על ידי 1:05 פיליפצ'וק.)
הודעה: #60
(24-May-2014 1:01)טל.מ כתב:  שום ציפיות אליפות. לא היו לי ציפיות בכלל . אני אומר שוב בפעם המי יודע כמה ..
הקישור שעשיתי הוא פשוט - התקציב הצטמצם ואיתו היכולת הכלכלית. ובמה שיש טופי בעיני הוא המקסימום שניתן לקבל. פשוט לא ?

את זה נדע בסוף עבודת ההרכבה לא באמצע ובטח שלא בהתחלה כי רק חמור קופץ בראש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים