שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
22-May-2014, 23:55
הודעה: #31
(22-May-2014 18:24)טל.מ כתב:  אתם שוכחים דבר פשוט .. זה פורום . מעלים דעות מתווכחים . לזה הוא קיים אחרת אפשר לסגור אותו. אני מבין שאופיר מעדיף פורום כמו ממשלת ביבי ואריאל מרגיש שהוא צודק כל הזמן (גם כמו ביבי ..). ואכן עולם כמינהגו נוהג. אני בעד שמי שמתקשה לקרא דעות של אחרים או לחשוב בראש פתוח שיעבור לפורום של תנובה.

אין בעיה. אם אתה נהנה לטחון פה מים על ספקולציות וחצאי אמיתות שיבושם לך. מצטער להגיד לך (וגם לאחרים פה) אבל אתה פשוט עושה צחוק מעצמך עם כל התיאוריות שאתה מעלה פה, אבל מי אני שאחנך אותך....

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (2323-0505-2014201420142014)
23-May-2014, 1:51
הודעה: #32
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
(22-May-2014 19:35)Shaul כתב:  יכולים להגיד מה שרוצים, בזמן הזה היינו אמורים להיות כבר עם כמה החתמות, שנה שעברה יום אחרי הירידה ידעו מה צריך לעשות , ופתאום יש להם זמן ? לא ברור כל המצב.
והלוואי שאנחנו טועים.

אז מתגעגעים לניהול של קובי בלדב?

מפגר אבל אופטימי
23-May-2014, 13:28
הודעה: #33
(22-May-2014 23:55)אופיר34 כתב:  
(22-May-2014 18:24)טל.מ כתב:  אתם שוכחים דבר פשוט .. זה פורום . מעלים דעות מתווכחים . לזה הוא קיים אחרת אפשר לסגור אותו. אני מבין שאופיר מעדיף פורום כמו ממשלת ביבי ואריאל מרגיש שהוא צודק כל הזמן (גם כמו ביבי ..). ואכן עולם כמינהגו נוהג. אני בעד שמי שמתקשה לקרא דעות של אחרים או לחשוב בראש פתוח שיעבור לפורום של תנובה.

אין בעיה. אם אתה נהנה לטחון פה מים על ספקולציות וחצאי אמיתות שיבושם לך. מצטער להגיד לך (וגם לאחרים פה) אבל אתה פשוט עושה צחוק מעצמך עם כל התיאוריות שאתה מעלה פה, אבל מי אני שאחנך אותך....

Sent from my iPhone using Tapatalk

ולך אין תיאוריות? נראה לי שגם אם טל מ. יכתוב ״בוקר טוב״ אתה ופיליפצ׳וק תתקפו אותו, יאללה נמאס לראות את זה בכל דיון בפורום הזה. תתפלא אבל גם את הפוסטים שלך אנשים לא ממסגרים ותולים בחדר שינה
23-May-2014, 14:18
הודעה: #34
עפ ספורט 5 קובי חסאן וטופי שוחררו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-May-2014, 14:36
הודעה: #35
עירוני קרית שמונה: טובארנו פינאס סיכם לשנתיים
23/5/2014 13:24
מאת: שלמה וייס מערכת וואלה! ספורט
המגן קיבל הודעת שחרור מנתניה, וכעבור זמן קצר הואצו המגעים בינו לבין מחזיקת הגביע. תהיה זו התחנה השלישית שלו בישראל

מגינה ההולנדי-סורינאמי של מכבי נתניה טובארנו פינאס סיכם היום (שישי) לשנתיים בעירוני קרית שמונה. כפי שפורסם לראשונה בוואלה! ספורט, כבר בחודש אפריל בקרית שמונה החלו לעקוב אחר ההתפתחויות בין נתניה לפינאס ולאחר מכן החלו במגעים עם השחקן. אתמול הודיעה מכבי נתניה לפינאס שיוסי מזרחי אינו מעוניין בו והוא משוחרר מהקבוצה, מה שסלל את דרכו לקרית שמונה. היום שוחח השח קן עם אנשי המועדון ולאחר מכן סיכם את תנאיו באמצעות סוכנו גלעד קצב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-May-2014, 14:43
הודעה: #36
מה אני יכול לומר .. טעות טעות טעות. אפשר לחשוב איזה מגן הוא ינחית פה במקומו..
קצת עדכון מאלי שגב.. תקציב המועדון ירד ל22-24 מ שקלים כולל הנוער כך שתקציב הבוגרת יהיה בין 18-20.

דעתי האישית - כל מי שחולם פה על שמות גדולים (ואני לא מתכוון לטל בן חיים שאכן היה גדול אבל בחייאת ..בן 36 ) שיתעורר. אין מספיק תקציב לזה.

23-May-2014, 15:06
הודעה: #37
הגיע הזמן שתתעוררו מהחלומות, עם שחררו את טופי, שטוב לקבוצות צמרת ולנו לא, אז יש פה התנהלות של הזויים.
23-May-2014, 15:11
הודעה: #38
(23-May-2014 15:06)Shaul כתב:  הגיע הזמן שתתעוררו מהחלומות, עם שחררו את טופי, שטוב לקבוצות צמרת ולנו לא, אז יש פה התנהלות של הזויים.

או שמישהו יודע משהו שאתה לא.
לי באופן אישי מאד חבל שטופי שוחרר כי לדעתי הוא נפלא בתפקידים שלו (לכדורגל הישראלי). אבל אני לחלוטין סומך על יוסי מזרחי.
23-May-2014, 15:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2014 על ידי 15:18 אלון.)
הודעה: #39
(23-May-2014 14:43)טל.מ כתב:  מה אני יכול לומר .. טעות טעות טעות. אפשר לחשוב איזה מגן הוא ינחית פה במקומו..
קצת עדכון מאלי שגב.. תקציב המועדון ירד ל22-24 מ שקלים כולל הנוער כך שתקציב הבוגרת יהיה בין 18-20.

דעתי האישית - כל מי שחולם פה על שמות גדולים (ואני לא מתכוון לטל בן חיים שאכן היה גדול אבל בחייאת ..בן 36 ) שיתעורר. אין מספיק תקציב לזה.

בן 32...

(23-May-2014 15:06)Shaul כתב:  הגיע הזמן שתתעוררו מהחלומות, עם שחררו את טופי, שטוב לקבוצות צמרת ולנו לא, אז יש פה התנהלות של הזויים.

גם אחמד סבע עבר מנתניה לק״ש,זה אומר שהוא שחקן...?
23-May-2014, 15:29
הודעה: #40
אתה באמת משווה בן סבע שהיה בירידה טוטאלית לבן טופי שכנראה רק מתקדם ומתקדם ?
ואכן טבח בן 32 צדקת.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים