שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
27-May-2014, 11:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-May-2014 על ידי 11:59 אריאל.)
הודעה: #111
RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
(27-May-2014 11:28)טל.מ כתב:  קראת פה ליכלוך על ההנהלה או שאתה נהנה להמציא ?

ליכלוך על ההנהלה זה גם בדברים הקטנים והמעצבנים שלאורך זמן מוציאים חשק, מציירים אנשים באור שלילי כך שאחרי 30 פעם שחוזרים על שקר כבר לא בטוח שזה שקר ועוד.

דוגמא קטנה מהפוסט הזה, ולא חשוב מי כתב את זה:
"אשר אלון אריק אזיקוביץ אלי שגב זה נראה כמו פרלמנט של בית קפה"
כל הדיבורים שממעיטים בערכם של הבעלים, בתקציב שהם מעמידים, בחוסר הידע שלהם בניהול מו"מ וכו'.

העובדה שהם מקבלים 0 קרדיט, על עונה מוצלחת, לי זה היה מוציא רוח מהמפרשים.

לפעמים המנגינה יותר חשובה מהמילים

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אריאל's post:
Hagiqq (2828-0505-2014201420142014), אלון (2727-0505-2014201420142014)
27-May-2014, 12:02
הודעה: #112
חאלס.
אני מבין שמשעמם מאוד בעונת המלפפונים. אך מכאן להזהרות או הפחדות שכבר יורדים ליגה זה לא רציני ובטוח שלא אחראי.

בעניין מה שקורה, ברור שהאוהדים צמאים מאוד למידע ומייחלים לחידושים והבהרות. התשקורת מפזרת מידע דיי סותר בדיווחים והאוהד נותר מבולבל. מכאן שהדובר צריך להיות רגיש לקהל ולדעת לספק לנו מידע ראוי. הפעם העיתונאים היו מקבלים את המידע ביחד עם מה שנמסר לאוהדים. אפשר לחזור לזה.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
27-May-2014, 12:29
הודעה: #113
(27-May-2014 9:33)אופיר34 כתב:  
(27-May-2014 7:48)Shaul כתב:  אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.

הבנתי....אז אתה יודע לקרוא את המפה ואני לא.... שמענו....
אז זהו ,ממש לא. אתה מפרש את מה שקורא בצורה אחת ואני בצורה אחרת. מבחינתך, זה שהיום שבועיים אחרי תום הליגה למכבי נתניה אין סגל סגור זה מחדל, אני חושב שלקבוצה יש תקציב מוגדר ובשלב המוקדם הזה שחקנים מרשים לעצמם לדרוש סכומים לא פרופורציונלים ולכן אין שום סיבה לגמור אין התקציב בגלל ששאול וטל מאד דואגים.
בינתיים שום קבוצה לא עשתה החתמה יוצאת דופן כך שכנראה אנחנו נמצאים בחברה טובה. וברור לי שאנחנו קבוצה שעלתה ליגה וצריכה לעשות את החיזוקים ביתר דחיפות, אבל מצד שני פזיזות ורצון לספק כמה אוהדים בשלב כזה מוקדם יכולה גם להשיג את המטרה ההפוכה. לכן, עוד קצת סבלנות בבקשה.
ובקשר לשנה שעברה, כולנו יודעים שקובי וגיל לב לקחו סיכון ענק בשנה הקודמת והחתימו שחקנים "על הנייר" מתוך מחשבה (שהתממשה למזלנו) שיהיה כיסוי לעמוד מאחורי ההתחייבויות שסוכמו. השנה זה סיפור אחר.

אני לא אמרתי לסגור סגל שבועיים אחרי גמר הליגה, אבל ברור לך , שלא יביאו 6 ליגיונרים?
ולכן שחקנים שמסתובבים בשוק כגון: אבידור שנתניה רצו ,סגר בסוף בעכו.

ובסוף עלול לקרוא הפוך, מה שלא מחתימים עכשיו בשקל,ילחצו מאוחר יותר וישלמו שקל וחצי.
ואני לא חכם על כסף של אחרים ,אני מברך על כל שקל שהם משקיעים,אבל ככה זה בעסק הזה.
27-May-2014, 12:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-May-2014 על ידי 12:46 פיליפצ'וק.)
הודעה: #114
(27-May-2014 12:29)Shaul כתב:  
(27-May-2014 9:33)אופיר34 כתב:  
(27-May-2014 7:48)Shaul כתב:  אופיר בשונה ממך , אני קורא את המפה, שמשהו לא מסתדר, בשנה שעברה כן ידעו איך שנגמרה העונה להחתים שחקנים בעמדות הרצויות, והשנה שאין ספק שצריכים להתחזק ב 6 עמדות לפחות , לא מצליחים אפילו עם אחד , ויש שחקנים על המדף חוץ מהליגיונרים,שיהיה קשה להחתים , כי הם ילכו לכסף הגדול יותר בחיפה , ת״א , באר שבע , ואפילו הפועל ת״א וביתר ים.

הבנתי....אז אתה יודע לקרוא את המפה ואני לא.... שמענו....
אז זהו ,ממש לא. אתה מפרש את מה שקורא בצורה אחת ואני בצורה אחרת. מבחינתך, זה שהיום שבועיים אחרי תום הליגה למכבי נתניה אין סגל סגור זה מחדל, אני חושב שלקבוצה יש תקציב מוגדר ובשלב המוקדם הזה שחקנים מרשים לעצמם לדרוש סכומים לא פרופורציונלים ולכן אין שום סיבה לגמור אין התקציב בגלל ששאול וטל מאד דואגים.
בינתיים שום קבוצה לא עשתה החתמה יוצאת דופן כך שכנראה אנחנו נמצאים בחברה טובה. וברור לי שאנחנו קבוצה שעלתה ליגה וצריכה לעשות את החיזוקים ביתר דחיפות, אבל מצד שני פזיזות ורצון לספק כמה אוהדים בשלב כזה מוקדם יכולה גם להשיג את המטרה ההפוכה. לכן, עוד קצת סבלנות בבקשה.
ובקשר לשנה שעברה, כולנו יודעים שקובי וגיל לב לקחו סיכון ענק בשנה הקודמת והחתימו שחקנים "על הנייר" מתוך מחשבה (שהתממשה למזלנו) שיהיה כיסוי לעמוד מאחורי ההתחייבויות שסוכמו. השנה זה סיפור אחר.

אני לא אמרתי לסגור סגל שבועיים אחרי גמר הליגה, אבל ברור לך , שלא יביאו 6 ליגיונרים?
ולכן שחקנים שמסתובבים בשוק כגון: אבידור שנתניה רצו ,סגר בסוף בעכו.

ובסוף עלול לקרוא הפוך, מה שלא מחתימים עכשיו בשקל,ילחצו מאוחר יותר וישלמו שקל וחצי.
ואני לא חכם על כסף של אחרים ,אני מברך על כל שקל שהם משקיעים,אבל ככה זה בעסק הזה.

אני מעדיף שלא יביאו כלום מאשר "בררה" כמו יובל אבידור.
ראינו לפני שנה מה קרה שהביאו "בררה" (אורי שטרית, שיבחון).
מבחינתך לא משנה מה יביאו, העיקר שיביאו.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Shaul (2727-0505-2014201420142014)
27-May-2014, 14:29
הודעה: #115
צהוב לעולמים - הפורום הזה כבר מזמן הפך לקרקס. למעשה, מהיום שבו אנשים כאן התחילו להתייחס לגופו של אדם במקום לגופה של הודעה. וכל מי שאי פעם עשה את זה, מבין ויודע.
הרמה כאן צנחה עם עזיבתם של עדיאל אלבז וניסין ימין.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
28-May-2014, 0:43
הודעה: #116
(27-May-2014 11:57)אריאל כתב:  
(27-May-2014 11:28)טל.מ כתב:  קראת פה ליכלוך על ההנהלה או שאתה נהנה להמציא ?

ליכלוך על ההנהלה זה גם בדברים הקטנים והמעצבנים שלאורך זמן מוציאים חשק, מציירים אנשים באור שלילי כך שאחרי 30 פעם שחוזרים על שקר כבר לא בטוח שזה שקר ועוד.

דוגמא קטנה מהפוסט הזה, ולא חשוב מי כתב את זה:
"אשר אלון אריק אזיקוביץ אלי שגב זה נראה כמו פרלמנט של בית קפה"
כל הדיבורים שממעיטים בערכם של הבעלים, בתקציב שהם מעמידים, בחוסר הידע שלהם בניהול מו"מ וכו'.

העובדה שהם מקבלים 0 קרדיט, על עונה מוצלחת, לי זה היה מוציא רוח מהמפרשים.

לפעמים המנגינה יותר חשובה מהמילים

(27-May-2014 14:29)אבירמבו המכבי כתב:  צהוב לעולמים - הפורום הזה כבר מזמן הפך לקרקס. למעשה, מהיום שבו אנשים כאן התחילו להתייחס לגופו של אדם במקום לגופה של הודעה. וכל מי שאי פעם עשה את זה, מבין ויודע.
הרמה כאן צנחה עם עזיבתם של עדיאל אלבז וניסין ימין.

יש פה אנשים שרק מחפשים את השלילי, לחפש מה לא בסדר וזה לא נעים לקרוא את זה כל הזמן.. לא משנה מי יבוא או לא יבוא הם יחפשו רק להעביר ביקורת. שזה בסדר אבל בחייאת, תנו קצת קרדיט אני מאמין שרובנו רוצים שתיבנה פה קבוצה תוססת ובריאה שנשמח לראות כל משחק.
28-May-2014, 9:01
הודעה: #117
השקט בגזירתנו מעורר דאגות?
(27-May-2014 0:49)אלון כתב:  
(27-May-2014 0:36)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה יפול בגורל המומ עם נווקאמה אבל במקרה יצא לי לשמוע היום ב103 את אחד מבעלי הקבוצה , דמיאן משו .. והוא נשאל לגבי השחקן ותשובתו היתה שהוא ישחק השנה ברעננה. אז אולי זו עוד המצאה של ידידנו או שיש משהו בגו. בכל מקרה למען המוטיב הסקפטי - אם איזי לא הצליח לקנות אותו מאשר אלון .. Wink

כמו שאמרו אז בזמנו שחן עזרא ישחק בנתניה...לא יודע אם נוואקמה יחתום בנתניה אבל בטוח שהוא לא ישחק ברעננה!

עפ וואן אשר עשה לנו מחיר של 700 אלף יורו מול ההצעה שהגשנו שהיתה חצי מיליון דולר. לא יודע איזו קבוצה תשקיע כל כל הרבה בנוואקמה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-May-2014, 10:32
הודעה: #118
(28-May-2014 9:01)טל.מ כתב:  
(27-May-2014 0:36)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה יפול בגורל המומ עם נווקאמה אבל במקרה יצא לי לשמוע היום ב103 את אחד מבעלי הקבוצה , דמיאן משו .. והוא נשאל לגבי השחקן ותשובתו היתה שהוא ישחק השנה ברעננה. אז אולי זו עוד המצאה של ידידנו או שיש משהו בגו. בכל מקרה למען המוטיב הסקפטי - אם איזי לא הצליח לקנות אותו מאשר אלון .. Wink

כמו שאמרו אז בזמנו שחן עזרא ישחק בנתניה...לא יודע אם נוואקמה יחתום בנתניה אבל בטוח שהוא לא ישחק ברעננה!

עפ וואן אשר עשה לנו מחיר של 700 אלף יורו מול ההצעה שהגשנו שהיתה חצי מיליון דולר. לא יודע איזו קבוצה תשקיע כל כל הרבה בנוואקמה.

הקבוצות היחידות שמסוגלות לשלם מחיר כזה הם:מכבי ת"א מכבי חיפה ואולי ב"ש,לא נראה לי שאף אחת מהשלוש רודפות אחריו ולכן נראה לי שרעננה יצטרכו להתפשר בסופו של דבר...
28-May-2014, 10:34
הודעה: #119
(28-May-2014 9:01)טל.מ כתב:  

מצד שני הקבוצה מוכנה להשקיע חצי מיליון דולר ברכש של שחקן, שזאת הוצאה לא קטנה וזה מראה על רצינות

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים