שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הם רק מתחזקים כל שנה .
19-May-2014, 15:44
הודעה: #81
RE: הם רק מתחזקים כל שנה .
יש הבדל בין לפרגן לבין להיות טרמפיסט והפוסט שלהם מכוון יותר לטרמפיסטים.
פשוט מחליא אותי לראות את העם "העדרי" הזה נוהר בעיוורון אחרי אשכרה "עגל הזהב".
כל אדם שני משחק לי אותה היום מכביסט מבטן ומלידה, כל בחורה שנייה שלא יודעת מה זה המושג "ריבאונד" קופצת לי למים בכיכר רבין או מפוצצת את הדף שלה בפייס בסטטוסים ולייקים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-May-2014, 15:50
הודעה: #82
Re: RE: הם רק מתחזקים כל שנה .
(19-May-2014 15:35)אלון כתב:  
(19-May-2014 15:16)פיליפצוק כתב:  לא הבנתי, זה הפורום של "השחקן ה-12" או של מכבי נתניה?
יאללה חפרתם, שייזדיינו מכבי עם הגביע שלהם, לא מעניין.

ועוד משהו מדף הפייסבוק של הפועל ת"א (לשם שינוי מסכים איתם במיליון %)

"זה לא יום פשוט להיות אוהד הפועל ת"א. בבית הספר, בעבודה, בצבא וברחוב יבואו אליכם אנשים שמעולם לא היו במשחק כדורסל ויגידו לכם 'אז תפרגנו קצת מה קרה?' ואתם מיד תפתחו בנאום על 'המונופול הדורסני, הקפטן המקלל, החוסר בישראלים, הריסת הענף, השתקת פרשת פנאן, העובדה שלא מדובר באליפות אירופה (כי אם זה היה מפעל של אלופות היבשת הייתה משתתפת שם קבוצה אחרת מישראל), כי ככה זה בכל מקום נורמלי עם תרבות ספורט'".
"ולפתע תעצרו ותבינו שכל זה מיותר - כי אף אחד לא באמת מעוניין להקשיב, ובסופו של יום מדובר בעדר שנוהר אחר עגל הזהב, ששבוע הבא כבר ירדוף אחר איזו דמות באח הגדול ושבבחירות הבאות ירוץ כעיוור אחרי עוד פוליטיקאי פופוליסט".

הודעה של מועדון מתוסכל שדואג לציין שהוא לא מייצג את ישראל ואחראי לשירי נאצה קשים,מציע להם לשבת בשקט להסתכל וללמוד איך בונים מועדון חזק שנמצא לאורך עשורים בצמרת הספוט אותו הוא מייצג,הקנאה אוכלת את האנשים.
נ.ב-מצטער אם אני נשמע כאוהד מכבי ת״א,אני ממש לא כזה ועד לפיינל פור לא ראיתי משחק אחד מלא שלהם לאורך כל העונה,אבל כשצריך לפרגן אז אפשר,זה עדיף מלקנא...

יפה לך מצאת ממי לקחת דוגמא הפורום של אוהדי הפועל ת"א כבוד.
ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים עכשיו תלב סע לאט סע לאט ....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-May-2014, 16:39
הודעה: #83
RE: הם רק מתחזקים כל שנה .
אני סולד מאוהדי הפועל וממה שהם מייצגים.
אני עוד יותר סולד מ"עדר המתלהבים" חסרי עמוד השידרה שטופסים טרמפ על הצלחות כי זה נותן להם סיבה לחגוג.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים