שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עידכונים
14-May-2014, 21:09
הודעה: #41
עידכונים
שתף אותנו - מה נחתם ואיך אתה יודע ? ובפעם המיליון מה זה שונה מכל משא ומתן אחר או במשפט אחר מה בדיוק יוצא לנו מההסכם הזה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-May-2014, 21:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-May-2014 על ידי 21:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #42
RE: עידכונים
(14-May-2014 21:09)טל.מ כתב:  שתף אותנו - מה נחתם ואיך אתה יודע ? ובפעם המיליון מה זה שונה מכל משא ומתן אחר או במשפט אחר מה בדיוק יוצא לנו מההסכם הזה ?

כתבתי כבר ממזמן שההסכם הוא יותר רלוונטי לעתיד, קרי על השנתון האחרון והשנתונים הבאים של טוברוק שנתניה תוכל לדלות משם את הטובים ביותר לפני כל קבוצה אחרת.
לגבי הבוגרים שכבר עזבו את הקן של טוברוק, נתניה יכולה להשוות הצעות עליהם ואז לקבל עדיפות, מן הסתם שכאן יש צורך לפתוח יותר את הכיס.
בנוסף, כפי שאתה רואה במקרה גולסה וסייף, הם לא ממש סופרים גם את איזיקוביץ והקושי להביא בוגרים של טוברוק, בטח מצליחים, הוא גדול יותר.
בשורה התחתונה (בתקווה שתקלוט) את כדאיות ההסכם נוכל לבחון עוד 2-3 שנים.
14-May-2014, 21:22
הודעה: #43
עידכונים
אני קלטתי מצוין. אני אפנה אותך שוב לתשובתו של מורי ורבי אייל סגל שעסקה באיך להעביר שחקן נוער וכולי תקווה שתקלוט שההסכם הזה מסנדל רק את מכבי נתניה ושומר על הקופה של טוברוק.

14-May-2014, 21:28
הודעה: #44
(14-May-2014 21:22)טל.מ כתב:  אני קלטתי מצוין. אני אפנה אותך שוב לתשובתו של מורי ורבי אייל סגל שעסקה באיך להעביר שחקן נוער וכולי תקווה שתקלוט שההסכם הזה מסנדל רק את מכבי נתניה ושומר על הקופה של טוברוק.

אני (בניגוד אלייך ולאייל) לא ממהר לקבוע האם ההסכם טוב או לא טוב אלא נותן למבחן הזמן לקבוע.
אני יודע רק שבזכות ההסכם עם טוברוק, הפועל פ"ת נהנתה בזמנו מביטון, דהאן ואבוחצירא ומכבי חיפה נהנתה בזכות ההסכם מגולסה וארבייטמן.
14-May-2014, 21:29
הודעה: #45
טל,התכוונתי מה מכבי נתניה מפסידה אם ההסכם לא שווה כלום? במקרה הטוב נרויח כמה שחקנים כשרונים במקרה הרע איזיקוביץ הרויח פרטנר שיקיפיץ לו את המחיר עבור שחקנים שלו,בכל מקרה אני לא חושב שיש לנו להפסיד הרבה מההסכם הזה,מכסימום לא הרווחנו כלום...
14-May-2014, 21:40
הודעה: #46
עידכונים
ממתי התפקיד שלנו הוא לשמור על טוברוק ?בהסכם שני הצדדים צריכים להרוויח. פה כנראה מכבי נתניה התחייבה לא להעביר שחקנים מטוברוק במסגרת הסגרי קטין והועדה למעמד השחקן אלא אך ורק דרך האגודה. אני לא רואה מה יצא לנו מזה. כל שחקן שנתניה תרצה ויהיה לו ביקוש בחיפה תא וב״ש לא יגיע אלינו.

14-May-2014, 21:57
הודעה: #47
פיליפצ'וק, באמת חשבת שטל מ. ישב בצד כשהוא קורא שסייף בדרך לחיפה ??
זה הרי לחם בשבילו. עומד בפינה כמו גשש בלש ומחכה שיקרה כבר המשהו הנגטיבי הזה שיוכל להוציא אותו מהמחבוא ולצעוק לכולם "אמרתי לכם"....

אני כמובן בצד שלך. אנשים פה כבר קבעו שמכבי נתניה רצתה את סייף (למרות שלא שמענו את זה מאף גורם רשמי או מקורב) , מתעלמים מהעובדה שאולי לא התאים לבעלים להשוות את ההצעה עליו (אם היתה בכלל) וחושבים כנראה שבגלל ההסכם הזה כל שחקן שבגיל 3 היה של טוברוק יהיה אוטומט שחקן של נתניה.

ההסכם הזה יבחן לאורך השנים ואם באמת יהיה מקרה שבו נתניה תעמוד מצידה בכל תנאי ההסכם ושחקן של טוברוק לא יעבור אליה אז נדבר.
יכול להיות שההסכם הזה יקרוס ויכול להיות שנופתע. המקרה של סייף לדעתי לא מוכיח כלום כי אין לנו שמץ של מושג אם הוא עמד בקריטריונים.
ואני בטוח שאם יקרה מצב כזה קולנו ישמע.
14-May-2014, 22:02
הודעה: #48
ההסכם לא שווה כלום.
מכבי נתניה צריכה לכנס מסיבת עתונאים ולהסביר שיש הפרה חמורה בתנאי ההסכם ומבחינתנו מבוטל.
להמשיך כאמור בדרך הנכונה שהתווה אייל.
ככל שהנוער של נתניה יצליח יותר והבוגרים ימשיכו במגמת עליה כולל קהל אף ילד כשרוני לא ירצה את הסוחר הילדים ויעדיף את נתניה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
14-May-2014, 22:08
הודעה: #49
דבר אחד אני יכול להגיד לכם , איזקוביץ לא סופר אף אחד, כל מה שהוא עושה זה רק אינטרסים שמשרתים אותו,וזאת זכותו.
לרגע לא חשבתי שהוא הפסיק לישון טוב בלילה מרוב דאגה למכבי נתניה.
אני לא בונה על ההסכם הזה , לא לטוב ולא לרע, מי שירצה לשחק במכבי נתניה מוזמן ומי שלא אני לא רוצה אותו בגלל הסכם זה או אחר , שלום ולא להתראות.
14-May-2014, 22:15
הודעה: #50
עידכונים
(14-May-2014 21:57)אופיר34 כתב:  פיליפצ'וק, באמת חשבת שטל מ. ישב בצד כשהוא קורא שסייף בדרך לחיפה ??
זה הרי לחם בשבילו. עומד בפינה כמו גשש בלש ומחכה שיקרה כבר המשהו הנגטיבי הזה שיוכל להוציא אותו מהמחבוא ולצעוק לכולם "אמרתי לכם"....

אני כמובן בצד שלך. אנשים פה כבר קבעו שמכבי נתניה רצתה את סייף (למרות שלא שמענו את זה מאף גורם רשמי או מקורב) , מתעלמים מהעובדה שאולי לא התאים לבעלים להשוות את ההצעה עליו (אם היתה בכלל) וחושבים כנראה שבגלל ההסכם הזה כל שחקן שבגיל 3 היה של טוברוק יהיה אוטומט שחקן של נתניה.

ההסכם הזה יבחן לאורך השנים ואם באמת יהיה מקרה שבו נתניה תעמוד מצידה בכל תנאי ההסכם ושחקן של טוברוק לא יעבור אליה אז נדבר.
יכול להיות שההסכם הזה יקרוס ויכול להיות שנופתע. המקרה של סייף לדעתי לא מוכיח כלום כי אין לנו שמץ של מושג אם הוא עמד בקריטריונים.
ואני בטוח שאם יקרה מצב כזה קולנו ישמע.

כל הכבוד אופיר. הניתוח המעמיק שלך חסר לי היום.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים