שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
13-May-2014, 8:29
הודעה: #31
RE: מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
מדי פעם נזרק לחלל האוויר שם של שחקן כזה או אחר,לדוגמא "עומר אצילי".
עומר גדל במכבי ת"א,עבר לרשל"צ ונרכש הקייץ ע"י בית"ר ירושלים(להערכתי מחזיק בחוזה לכמה שנים טובות).
כשאחד האוהדים נוקב בשמו של עומר או בשם אחר כפוטנציאל למכבי נתניה,זה מכיוון שהוא יודע שהשחקן רוצה לעבור לנתניה/השחקן חופשי/הקבוצה רוצה לשחרר או תו,או שיש כאן איזו משאלת לב לא מבוססת שלא תביא לשום מקום?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-May-2014, 10:27
הודעה: #32
בקבוצה ממשיכים לתכנן את העונה הבאה. היום ייערך משחק מול קבוצת הנוער, במסגרתו ייבחנו החלוץ הניגרי קווין אמוניקה והבלם גגה סוריולה. בנוסף לשניים, יינחת גם הקשר הניגרי הצעיר סולומון אובובו בן ה-20, ששיחק עם לארי קאיודה בנבחרת הצעירה של ניגריה. אובובו משחק בעמדת הפליימקר וצפוי להיבחן בקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-May-2014, 10:27
הודעה: #33
(13-May-2014 8:29)אייל ס כתב:  מדי פעם נזרק לחלל האוויר שם של שחקן כזה או אחר,לדוגמא "עומר אצילי".
עומר גדל במכבי ת"א,עבר לרשל"צ ונרכש הקייץ ע"י בית"ר ירושלים(להערכתי מחזיק בחוזה לכמה שנים טובות).
כשאחד האוהדים נוקב בשמו של עומר או בשם אחר כפוטנציאל למכבי נתניה,זה מכיוון שהוא יודע שהשחקן רוצה לעבור לנתניה/השחקן חופשי/הקבוצה רוצה לשחרר או תו,או שיש כאן איזו משאלת לב לא מבוססת שלא תביא לשום מקום?

זה פורום, אפשר לזרוק פה גם שצריך להביא את "דה מריה", בשורה התחתונה אני בטוח שיש כבר רשימת שחקנים שמזרחי רוצה עם חלקם כבר אני בטוח שמתנהל מו"מ חשאי והשמות יתחילו לצאת לאור עם תום משחקי הליגה.
13-May-2014, 10:46
הודעה: #34
(13-May-2014 10:27)פיליפצוק כתב:  
(13-May-2014 8:29)אייל ס כתב:  מדי פעם נזרק לחלל האוויר שם של שחקן כזה או אחר,לדוגמא "עומר אצילי".

זה פורום, אפשר לזרוק פה גם שצריך להביא את "דה מריה", בשורה התחתונה אני בטוח שיש כבר רשימת שחקנים שמזרחי רוצה עם חלקם כבר אני בטוח שמתנהל מו"מ חשאי והשמות יתחילו לצאת לאור עם תום משחקי הליגה.

הייתי רוצה לראות את מוגרבי חוזר לקבוצה...
13-May-2014, 12:40
הודעה: #35
(13-May-2014 10:27)זיו פלם כתב:  בקבוצה ממשיכים לתכנן את העונה הבאה. היום ייערך משחק מול קבוצת הנוער, במסגרתו ייבחנו החלוץ הניגרי קווין אמוניקה והבלם גגה סוריולה. בנוסף לשניים, יינחת גם הקשר הניגרי הצעיר סולומון אובובו בן ה-20, ששיחק עם לארי קאיודה בנבחרת הצעירה של ניגריה. אובובו משחק בעמדת הפליימקר וצפוי להיבחן בקבוצה.

איפה קראתה את זה?
13-May-2014, 12:41
הודעה: #36
בוואלה

13-May-2014, 12:57
הודעה: #37
מישהו יודע באיזה שעה יערך משחק האימון נגד הנוער?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים