שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
12-May-2014, 10:38
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
(12-May-2014 10:30)אלון כתב:  
(12-May-2014 10:21)אייל ס כתב:  ככל שהתקציב גבוה יותר אחוז תקציב השחקנים גבוה יותר.
בקבוצה מסודרת שמחזיקה 4 מאמנים ו3/4 אנשי צוות רפואי ומשלמת ביטוחים ומפרישה מיסים כחוק ושוכרת איצטדיון ועוד,מוציה בין 8 ל10 מיליון ש"ח לפני המשכורת הראשונה של אחרון השחקנים(במכבי ת"א ומכבי חיפה מדובר על סדרי גודל אחרים)...ה10-15 מיליון הבאים מושקעים בשכר/תנאים של שחקנים,מרבית הכסף הנוסף מעבר ל25 מיליון הראשונים מושקע בשכר שחקנים.

כל מועדון וההוצאות שלו,גם כשמדברים על קבוצות עם תקציבים דומים לשלנו יש להן מחלקות נוער,אנשי רפואה מאמנים וכו,שמהוים חלק מהתקציב...
לדעתי,תקציב של פלוס מינוס 26 מיליון ש"ח זה תקציב ראוי שאמור להספיק כדי להעמיד קבוצה שתתמודד על המקום או שניים הנותרים לפליאוף העליון...

ה26 החדש זה ה22 הישן,מעולם במכבי נתניה לא הכניסו את תקציב הנוער לסה"כ.
לתפיסתי זה לא נכון פעמיים,
,פעם אחת ,כי זה לא נכון חישובית
פעם שניה,זה יוצר ציפיה מיותרת וגורם לאוהדים לא להבין איך מ26 נשאר גג 12 לשכר שחקנים..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-May-2014, 10:56
הודעה: #12
עוד פעם אני שואל.
בוא ניקח את קריית שמונה עם תקציב של 20-25 מליון (עפ"י פרסומים זרים...). זה כנראה התקציב הכולל שלה ללא מחלקת נוער. די דומה לשלנו, ואני יודע שיש את נושא ההטבות במס ששירצקי מקבל ,ותקן אותי אייל ,אבל לא נראה לי שמדובר במליונים.
תסכימו איתי שכולנו מסכימים ששנה הבאה תהיה לנו קבוצה עם סגל דומה לק"ש.
אז איפה הבעיה ולמה למסכן את עצמנו כל כך ??
12-May-2014, 11:07
הודעה: #13
(12-May-2014 10:56)אופיר34 כתב:  עוד פעם אני שואל.
בוא ניקח את קריית שמונה עם תקציב של 20-25 מליון (עפ"י פרסומים זרים...). זה כנראה התקציב הכולל שלה ללא מחלקת נוער. די דומה לשלנו, ואני יודע שיש את נושא ההטבות במס ששירצקי מקבל ,ותקן אותי אייל ,אבל לא נראה לי שמדובר במליונים.
תסכימו איתי שכולנו מסכימים ששנה הבאה תהיה לנו קבוצה עם סגל דומה לק"ש.
אז איפה הבעיה ולמה למסכן את עצמנו כל כך ??

בהנחה שקרית שמונה מעמידה תקציב של 25 מיליון ש"ח,הוצאותיה בבסיס נמוכות משל נתניה ב2 מיליון ויותר(חיסכון בהשכרת איצטדיון,הבטחה זולה שבעתיים,עלויות שכר הרבה יותר נמוכות בגלל הטבות מס וצוות זול משמעותית).

שרצקי מקצועית יודע לעשות ב10 מיליון הרבה יותר מכל בעלים אחר כולל מכבי נתניה ובמקרה דנן,ה17 מיליון של שרצקי(בהנחה שהתקציב 25) שווים כ20 מיליון ויותר(אחרי הטבות המס) ויניבו הרבה הרבה הרבה יותר מה12 של נתניה(במקרה הטוב).
12-May-2014, 11:08
הודעה: #14
בקיצור תקציב מכבי נתניה לעונה הבאה 11 מיליון שח תקציב שחקנים
12-May-2014, 11:22
הודעה: #15
Re: RE: מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
(12-May-2014 11:08)ORENARIEL כתב:  בקיצור תקציב מכבי נתניה לעונה הבאה 11 מיליון שח תקציב שחקנים

גם זה בערבון מוגבל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-May-2014, 11:27
הודעה: #16
זה מה שהבעלים יכולים או רוצים לשים וזו זכותם. מעדיף עשר שנים של תקציב כזה מאשר בעלים שיבואו לשנה אחת ישקיעו תקציב שיא ויברחו. העיקר שיהיה סדר במועדון בלי חובות ובלי בעיות של ערבויות. בכל מקרה התקציב שלנו של 11 מיליון ש"ח שכר שחקנים הוא יותר בעייתי עם משווים אותו לקבוצות האחרות בליגת העל כי אנחנו צריכים לשדרג את הסגל בצורה עמוקה יותר. לנסות לבנות קבוצה כמו בק"ש בתקציב נמוך לוקח שנים אם בכלל....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
12-May-2014, 12:22
הודעה: #17
Re: מכבי נתניה: סוריולה וסאנדיי החלו להיבחן
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

לכל קשקשני התקציב למיניהם, אתם מוזמנים כל אחד לתרום מליון שקל ואולי אז התקציב ישביע את רצונכם. הקיצקץ תפסיקו לקשקש ותנו לאנשים לעבוד. את קומפני ואגוארו לא תיראו בנתניה.
12-May-2014, 13:15
הודעה: #18
(12-May-2014 11:22)amir כתב:  
(12-May-2014 11:08)ORENARIEL כתב:  בקיצור תקציב מכבי נתניה לעונה הבאה 11 מיליון שח תקציב שחקנים

גם זה בערבון מוגבל.

אני שם לב שאתה מגמד את שגב ואת יכולותיו בכל תגובה שלך מאז שהתפרסם הסיפור עם יוסי מאור.
12-May-2014, 13:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-May-2014 על ידי 13:24 amir.)
הודעה: #19
לא משהו מכוון רק קורא את השמות והסכומים שזורקים פה ומנסה לאזן ואין לי בעיה לטעות.

(12-May-2014 13:23)amir כתב:  לא משהו מכוון רק קורא את השמות והסכומים שזורקים פה ומנסה לאזן ואין לי בעיה לטעות.ימים יגידו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-May-2014, 13:28
הודעה: #20
(12-May-2014 13:23)amir כתב:  לא משהו מכוון רק קורא את השמות והסכומים שזורקים פה ומנסה לאזן ואין לי בעיה לטעות.

(12-May-2014 13:23)amir כתב:  לא משהו מכוון רק קורא את השמות והסכומים שזורקים פה ומנסה לאזן ואין לי בעיה לטעות.ימים יגידו.

אני דווקא חושב שלא נתאכזב ואפילו נופתע לטובה.
ושוב, אנחנו לא במקום של מכבי ת"א וחיפה וגם ב"ש בכל מה שקשור לתקציב אבל עם כל השאר אפשר בהחלט להתמודד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים