שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 3 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בהמשך לסקופ של אפי ישראל
08-May-2014, 21:38
הודעה: #31
RE: בהמשך לסקופ של אפי ישראל
(08-May-2014 21:30)צהוב לעולמים כתב:  מוזר ששגב אומר שיוסי מאור לא השקיע כסף בקבוצה..

מישהו יכול לשלוח את הראיון בשידור חוזר?

http://www.one.co.il/MSites/Radio/topshows.aspx

כנס לפה לתוכנית של היום ותשמע מ דקה 68 בערך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-May-2014, 21:48
הודעה: #32
(08-May-2014 21:36)yaron73 כתב:  
(08-May-2014 21:27)פיליפצוק כתב:  בשורה התחתונה, "אשר יגורתי באתי".
תראו לי עוד מועדון בארץ או באירופה שמנוהל ע"י 2 בעלים.
אני מסכים לחלוטין עם מי שאמר אייל ברקוביץ, אי אפשר שני קפטנים על ספינה אחת.

יכול להיות שזה עדיף. אבל עולות כמה שאלות:
1. האם שגב מסוגל להחזיק כלכלית לבדו את המועדון עם תקציב שנתי ראוי ?
2. האם הפירוד לגיטימי או שהוא נובע מתוך שגעון גדלות ורצון בפירסום מצד מישהו מהבעלים ?
3. האם אנו צפויים עכשיו למלחמה שתפגע במועדון ?

תשובות לדעתי לשאלות שלך:
1. מסוגל אבל כרגע לא רוצה.
2. אי אפשר ששניים יאחזו בהגה בטח ובטח כאשר זה שניים נגד אחד.
3. אם לא יימצא פיתרון מהר מאוד אז כן בוודאות.
08-May-2014, 21:55
הודעה: #33
(08-May-2014 21:37)טל.מ כתב:  עזבתי אתכם ל3 שעות ופרקתם את המועדון ... תכלס אין לי מושג מה זה אומר..
רועי דניאל זו אבדה ? תיכף בלדב יחזור ונתחיל לריב על האחוזים שלו ? עוד שניה מוטלה הופך למנג'ר ואנחנו יורדים בשנה הבאה שוב ?
יוסי מאור לא מכניס כסף - אז מה הוא עושה שם?
שגב וגונן יכולים להחזיק את המועדון ?
אנחנו שוב בדרך לאבדון ?
שוב אני נביא זעם ?
אני לא אזכה לראות עוד גמר ? עוד 36 שנים אם אחיה אפילו לא אזכור איך קוראים לי ..
עוד רגע אופיר מתעצבן ומספר לי דברים שלא ידעתי על עצמי ...?

אין שניה שקט במועדון הדפוק הזה.
ואני אמרתי לעצמי איך טל.מ לא שותף לפוסט הזה...
האמת,העסק לא מריח טוב במיוחד לאחר התגובה של מאור לדבריו של שגב והתגובה/אמירה של שגב כלפי מאור....אני ציפית לתגובות יותר מכובדות מצד שניהם,מקווה שלא יהיה יותר גרוע ממה שהיה...מה שכן,כנראה שעד. שלא יהיה פה מישהו בסטייל גולדאהר השכונה תישאר בנתניה...
08-May-2014, 22:03
הודעה: #34
יוסי מאור בתגובה האלגנטית שלו די הכניס אצבע לעין לשגב (אני לא מעורב בניהול היומיומי אבל שום החלטה משמעותית לא יכולה לעבור בלי אישור שלי יעני לא סופרים אותי אבל הם לא יכולים לזוז בלעדיי האישור שלי).
08-May-2014, 22:19
הודעה: #35
מה יהיה עד שחשבתי שהגענו למנוחה ולנחלה….

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
08-May-2014, 22:29
הודעה: #36
מצד אחד חייבים בעידן המודרני בעלים ורצוי שיהיו נורמליים, מצד שני המועדון תמיד יהיה קודם כל שלנו.......

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
08-May-2014, 22:52
הודעה: #37
אוקיי, היות וטל מבקש כל כך יפה מי אני שאסרב...
דבר ראשון, טל, אין לי כבר מה להוסיף עליך. לדעתי השתמשתי כבר בכל מה שהשפה העברית מאפשרת לי....

וברצינות, אז כנראה שהפעם יש משהו בקשקשת שהעיתונאים בשקל מנסים למכור לנו. מספיק לשמוע מטון הדיבור של שגב שמשהו לא מתנהל עפ"י מה שהוא מייחל.

אני כמובן לא ישתמש בכינויים שחלקכם משתמש פה כי אני חושב ששגב ,בניגוד להרבה מאד אחרים, כבר הוכיח רצינות ושם כסף אמיתי על השולחן לטובת הקבוצה שלנו, גם כתרומה וגם כבעלים. הוא לא בא לעשות פה סיבוב.
גם אני חושב ששגב ומאור לא משדרים על אותו גל בכל מה שקשור להשקעה הכספית של כל אחד מהבעלים בקבוצה ואין ספק שהסידור הזה כנראה לא יצלח. ועכשיו השאלה האם יהיה ניתן לסיים את הנושא הזה במינימום פגיעה בהכנות של הקבוצה לשנה הבאה.
בסה"כ דברים כאלה קורים במשפחות הטובות ביותר ובסופו של דבר אנשים יבחנו פה במעשיהם ולא בכותרות שאפי ישראל \ אופירע מפזרים לנו השכם וערב.
08-May-2014, 23:21
הודעה: #38
(08-May-2014 22:52)אופיר34 כתב:  אוקיי, היות וטל מבקש כל כך יפה מי אני שאסרב...
דבר ראשון, טל, אין לי כבר מה להוסיף עליך. לדעתי השתמשתי כבר בכל מה שהשפה העברית מאפשרת לי....

וברצינות, אז כנראה שהפעם יש משהו בקשקשת שהעיתונאים בשקל מנסים למכור לנו. מספיק לשמוע מטון הדיבור של שגב שמשהו לא מתנהל עפ"י מה שהוא מייחל.

אני כמובן לא ישתמש בכינויים שחלקכם משתמש פה כי אני חושב ששגב ,בניגוד להרבה מאד אחרים, כבר הוכיח רצינות ושם כסף אמיתי על השולחן לטובת הקבוצה שלנו, גם כתרומה וגם כבעלים. הוא לא בא לעשות פה סיבוב.
גם אני חושב ששגב ומאור לא משדרים על אותו גל בכל מה שקשור להשקעה הכספית של כל אחד מהבעלים בקבוצה ואין ספק שהסידור הזה כנראה לא יצלח. ועכשיו השאלה האם יהיה ניתן לסיים את הנושא הזה במינימום פגיעה בהכנות של הקבוצה לשנה הבאה.
בסה"כ דברים כאלה קורים במשפחות הטובות ביותר ובסופו של דבר אנשים יבחנו פה במעשיהם ולא בכותרות שאפי ישראל \ אופירע מפזרים לנו השכם וערב.

1. לא חושב שלמישהו מהאוהדים יש בעיה ששגב יהיה הבעלים היחיד של המועדון. יש לאוהדים חששות טבעיים שהסכסוך הזה יפגע במועדון ובקבוצה בשלב קריטי של ההכנות לעונה הבאה.
2. נראה ששגב לא מעוניין להשקיע לבד במועדון. אם הוא לא מסתדר עם מאור יש מצב שהוא לא יסתדר גם עם משקיעים אחרים.
3. סבלנו מספיק מניהול כושל של בעלים לא רציניים כמו למשל יאמר שהצהיר שהוא בא רק לחמש שנים ומההצהרות המטופשות שלו שהוא עומד להחתים את בקהאם. מגיע לנו קצת שקט בנושא הניהולי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
08-May-2014, 23:23
הודעה: #39
אתמול בזמן חלוקת המדליות היה הפיצוץ

שלא תגידו שלא...
08-May-2014, 23:28
הודעה: #40
(08-May-2014 23:23)עודד... כתב:  אתמול בזמן חלוקת המדליות היה הפיצוץ

מה היה ? כי אני הבנתי שהיה בלגן עם קובי בלדב ומוטלה עם המאבטחים בתא הכבוד על כמות ההזמנות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים