שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכבת הצהובה לרמת גן!!!
02-May-2014, 12:39
הודעה: #81
RE: הרכבת הצהובה לרמת גן!!!
גם לא בטוח שזה היה מספיק... אבל הכוונה היתה שהרבה היו יושבים ביציעים מאחורי השערים שזה מבאס
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-May-2014, 12:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-May-2014 על ידי 13:48 amir.)
הודעה: #82
ב24 במאי יש את גמר הצמפיונס באיצטדיון האור בליסבון נכנסים בו כ66000 אז תתאר לך כמה מאוכזבים נשארים בחוץ .
דרך אגב אם אריק יעלה פה הוא יכול להגיד לכם כמה עולה כרטיס לגמר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ספורט 5 החל מהיום גם יציעים 13 עד 16, שהוקצו תחילה לאוהדי קרית שמונה, שייכים ליהלומים. אוהדי אלופת הליגה הלאומית כבר מילאה עד אפס מקום את יציעים 8 עד 12 וכן את שערים 3 ו-4 וכעת, כאמור, עומדים לרשותם 4 יציעים נוספים שמכילים עוד 7,000 מקומות. במועדון בטוחים שלא ניתן יהיה למלא אותם לחלוטין, אולם גם 50 אחוזי תפוסה יקרב את מספר הצופים בצהוב ל-20 אלף, הישג מרשים לכל הדעות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-May-2014, 14:20
הודעה: #83
(02-May-2014 12:32)amir כתב:  
(02-May-2014 12:25)ORENARIEL כתב:  מה היה קורה אם הגמר היה נתניה נגד ב"ש? ב"ש היו מביאים 15 אלף לגמר ... גם רמת גן לא היה מספיק

ברמת גן יש מקום ל41583 איש .

כ5000 כרטיסים לא יוצאים למכירה....
ולכן הספירה מתחילה ב36000.
02-May-2014, 14:26
הודעה: #84
חיכיתי שתגיד את זה אני יודע כמה אתה מת עלהם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-May-2014, 14:33
הודעה: #85
בגמר ב-2012 חיפה הביאה לגמר 20 אלף והפועל ת"א 16 אלף...
ב-2010 הפועל ת"א הביאה 22 אלף.
אנחנו יכולים לעבור את ה-20 אלף בכייף
02-May-2014, 20:12
הודעה: #86
סתם דוגמא לאיך מגיעים לכאלה מספרים...

נועם שוחט, חבר מהגרעין, גר באשדות יעקב איחוד (ראה גוגל ארץ) מגיע עם 6 מ-7 ילדיו...

מפגר אבל אופטימי
02-May-2014, 20:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-May-2014 על ידי 21:17 אייל ס.)
הודעה: #87
(02-May-2014 20:12)אריאל כתב:  סתם דוגמא לאיך מגיעים לכאלה מספרים...

נועם שוחט, חבר מהגרעין, גר באשדות יעקב איחוד (ראה גוגל ארץ) מגיע עם 6 מ-7 ילדיו...

לא צריך להרחיק עד אשדות יעקב,
חבר לריצה ולמילואים שמגיע בשנה למשחקים בודדים,רכש 15 כרטיסים לאחיו ולילדיהם.
היום בקופה פגשתי את משה יוסף,מגן מכבי נתניה מאליפות 70/1 הוא רכש כרטיסים לו ולנכדיו,הוא ביקר לאחרונה במגרש במשחק הפרידה מהקופסא.
ממשפחתי הקרובה מגיעה אישתי שהיתה ב2 משחקים בכל חייה(בפרידה מהקופסא ובמשחק הראשון באיצטדיון),2 בנותי ו2 חבריהם(המשחק האחרון שהיו למעט החצי גמר,היה הראשון באיצטדיון),בת נוספת שמעולם לא היתה במשחק ו2 גיסים.

מצד שני תיחקרתי היום חלק מרוכשי המנויים,הם מעולם לא רכשו מנוי והיום ב"גרין" שאל אותי אוהד ,האם עדיין ניתן לרכוש מנויים לו ולבנו הקטן(שהיה איתו במשחק).

והמרגש מכל,סיפר לנו היום בחור מחדרה אוהד מכבי חיפה(אישתו אוהדת מכבי ת"א),שהוא לקח "בטעות" את הבן שלו בן השנתיים למשחק נגד הפועל פ"ת לפני 3 שבועות ומאז הילד לא מפסיק לשיר את השירים ששמע במשחק ורוצה לראות רק את מכבי נתניה,הוא קנה לשניהם כרטיסים למשחק הגמר.

אין ספר שהכמות,לא מעידה על כלום,אך הבזזזזז הזה מצביע על מגמה.
02-May-2014, 20:44
הודעה: #88
ואני טוען שהכמות בהחלט מעידה על משהו.
היא מעידה על הבסיס והפוטנציאל שקיימים. יש מאיפה להתחיל לעבוד (ואל תספרו לי שכולם טרמפיסטים).
ואם היא לא מעידה על כלום אז גם ה 2000 שהיו מגיעים בתקופת יאמר לא מעידים על כלום.
בקיצור, אפשר להיות גאים בכל מה שקורה בשבועות האחרונים מסביב לקבוצה, רק חייבים למנף את הבאזז הזה ובעיקר לעשות הרבה הרבה שיווק כדי שהמגמה הזאת תמשך.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלון (0202-0505-2014201420142014)
02-May-2014, 21:58
הודעה: #89
הרכבת הצהובה לרמת גן!!!
(02-May-2014 20:44)אופיר34 כתב:  ואני טוען שהכמות בהחלט מעידה על משהו.
היא מעידה על הבסיס והפוטנציאל שקיימים. יש מאיפה להתחיל לעבוד (ואל תספרו לי שכולם טרמפיסטים).
ואם היא לא מעידה על כלום אז גם ה 2000 שהיו מגיעים בתקופת יאמר לא מעידים על כלום.
בקיצור, אפשר להיות גאים בכל מה שקורה בשבועות האחרונים מסביב לקבוצה, רק חייבים למנף את הבאזז הזה ובעיקר לעשות הרבה הרבה שיווק כדי שהמגמה הזאת תמשך.

כדי למנף את זה מריך להביא את הגביע,זה שם המשחק,יהיה גביע יהיו עוד 1000 מנויים עונה הבאה מאוהדי כורסא,ישלחו אותנו עצובים הביתה לא תיהיה מגמת שיפור משמעותית,תנו לערן להניף את הגביעעעע
02-May-2014, 22:50
הודעה: #90
(02-May-2014 20:44)אופיר34 כתב:  ואני טוען שהכמות בהחלט מעידה על משהו.

אין ספק שהכמות בהחלט מעידה על משהו היא מעידה על בסיס ועל פוטנציאל.

מי שחושב שהפוטנציאל לשנה הבאה שונה אם נביא 10,000 או אם נביא 20,000 טועה. המספר הסופי לא מעיד על הפוטנציאל. אם נתניה תמשיך להתנהל נכון, להציג תוצאות (ועל הנייר התוצאות היו יותר טובות מבמציאות וזה מה שראו/שמעו אנשי הפוטנציאל) אז לאט לאט נממש יותר ויותר מהפוטנציאל וכמות האוהדים במגרש תגדל ותגדל

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים