שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
28-Apr-2014, 7:06
הודעה: #31
RE: עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
לואיס, במקרה אני הייתי שם אתמול (ובחמישי ובשישי) למשך כל המכירה למעט לרבע שעה שקפצתי הביתה. עד לשעה 18:30 היו פתוחים ארבעה חלונות מכירה. בשעה 18:30 2 חלונות נסגרו על מנת שהחבר'ה של לאן יתחילו לסגור את הקופה עקב דרישה (צודקת מאוד) של הנהלת האצטדיון שעד השעה 18:45 הקופות יהיו סגורות לגמרי עקב יום השואה.

הקופאים טיפלו באנשים עד האחרון שבהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Apr-2014, 10:16
הודעה: #32
אני חושבת שהכוונה בביזיון הייתה שלא יכול להיות שאנשים שרוצים לקנות רק כרטיס למשחק חצי הגמר צריכים להמתין בתור עד שמי שרוצה לקנות מנוי ימלא את הפרטים שלו בטופס למנוי.
היה הגיוני יותר שאם יש 4 קופות פתוחות (וזה בהחלט הישג לעומת המכירה שהייתה לחצי הגמר), שתהיה קופה אחת או שתיים שמיועדות למי שרוצה לקנות מנוי ואז הוא יודע שהוא ממתין בתור עד שימלאו את הטופס ו-2 קופות שיהיו רק למכירת כרטיסים לחצי גמר, או לחילופין להעמיד דוכן מחוץ לקופות עם הטפסים למנוי כך שאנשים ממלאים זאת לפני שהם מגיעים לקופות ואז מי שרוצה לקנות רק כרטיס לחצי הגמר לא צריך להמתין חצי שעה עד שאנשים ימלאו מול המוכר את הטופס.
אנשים עמדו אתמול בתור , ואני בטוחה גם בימים אחרים, כבר משעה 15:30. אם היה דוכן עם הטפסים של המנוי כבר משעה זו יכול להיות שהיה נמנע קצת מהעצבים ואנשים לא היו ממתינים כל כך הרבה זמן בתור.
מציעה לחשוב על פתרון כזה לימי המכירה הבאים
28-Apr-2014, 10:33
הודעה: #33
ביום שישי בבוקר היתה הפרדה בין המנויים לכרטיסים לגמר

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
28-Apr-2014, 10:38
הודעה: #34
הנה רעיון טרי טרי

תחלקו את הטפסים מחוץ לקופות, כך ימלאו אותם לפני הגעה לקופות.
וזמן יחסך.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
amir (2828-0404-2014201420142014)
28-Apr-2014, 10:50
הודעה: #35
(28-Apr-2014 10:16)michalv כתב:  אני חושבת שהכוונה בביזיון הייתה שלא יכול להיות שאנשים שרוצים לקנות רק כרטיס למשחק חצי הגמר צריכים להמתין בתור עד שמי שרוצה לקנות מנוי ימלא את הפרטים שלו בטופס למנוי.
היה הגיוני יותר שאם יש 4 קופות פתוחות (וזה בהחלט הישג לעומת המכירה שהייתה לחצי הגמר), שתהיה קופה אחת או שתיים שמיועדות למי שרוצה לקנות מנוי ואז הוא יודע שהוא ממתין בתור עד שימלאו את הטופס ו-2 קופות שיהיו רק למכירת כרטיסים לחצי גמר, או לחילופין להעמיד דוכן מחוץ לקופות עם הטפסים למנוי כך שאנשים ממלאים זאת לפני שהם מגיעים לקופות ואז מי שרוצה לקנות רק כרטיס לחצי הגמר לא צריך להמתין חצי שעה עד שאנשים ימלאו מול המוכר את הטופס.
אנשים עמדו אתמול בתור , ואני בטוחה גם בימים אחרים, כבר משעה 15:30. אם היה דוכן עם הטפסים של המנוי כבר משעה זו יכול להיות שהיה נמנע קצת מהעצבים ואנשים לא היו ממתינים כל כך הרבה זמן בתור.

ואני חושב שביזיון זה שלכל דבר שהוא לא ממש ממש מושלם לקרוא לו "ביזיון"
אין אצלנו בארץ דבר שהוא לא או "ביזיון" או "מחדל" או "אסון"

אין אצלנו "מידרוג" של אי שביעות הרצון...

בהחלט יכול להיות למישהו רעיונות לשיפור תהליך שהוא לא בהכרח מושלם.
זה לא הופך את התהליך ל"ביזיון"

מפגר אבל אופטימי
28-Apr-2014, 11:02
הודעה: #36
חולקו טפסים מחוץ לקופות

(28-Apr-2014 10:38)אני gad כתב:  הנה רעיון טרי טרי

תחלקו את הטפסים מחוץ לקופות, כך ימלאו אותם לפני הגעה לקופות.
וזמן יחסך.
28-Apr-2014, 11:10
הודעה: #37
(28-Apr-2014 10:16)michalv כתב:  אני חושבת שהכוונה בביזיון הייתה שלא יכול להיות שאנשים שרוצים לקנות רק כרטיס למשחק חצי הגמר צריכים להמתין בתור עד שמי שרוצה לקנות מנוי ימלא את הפרטים שלו בטופס למנוי.
גם בחצי הגמרנפתחו 4 קופות ובחצי הגמר לא נמכרו מנויים וגם בחמישי וגם בשישי קופה אחת היתה מיועדת לכרטיסים בלבד.
.וחייב לומר לכם,בשישי לקחתי את הבן שלי להתרשם מהנעשה בקופות,הבחור בעברו הקרוב מהשחקן ה12...הוא נדהם מהסדר ומהאירגון ומהסבלנות והסבלנות.
.תמיד יקום האוהד שיציע לפתוח 28 קופות במשך 32 שעות ביממה ולהתלונן על הלחות והטמפרטורה ועל השתיה שלא חולקה וזה בסדר כי אנחנו יהודים ולכן יהודי לא "מזיין" ברחוב(כי 100 אחרים יסבירו לו איך עושים את זה יותר טוב).

הקיצר העסק שודרג בלא מעט דורות ויש עוד מה לעשות ומכיוון שמי שמוביל את המהלך זה אנשים שגדלו בתורים האינסופיים בקופסא ובשנה שעברה באיצטדיון,ברור שמפעם לפעם נשתדרג.
ובעיקר,שאלו יהיו הצרות שלנו.
28-Apr-2014, 11:17
הודעה: #38
Re: RE: עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
(28-Apr-2014 10:50)אריאל כתב:  

ואני חושב שביזיון זה שלכל דבר שהוא לא ממש ממש מושלם לקרוא לו "ביזיון"
אין אצלנו בארץ דבר שהוא לא או "ביזיון" או "מחדל" או "אסון"

אין אצלנו "מידרוג" של אי שביעות הרצון...

בהחלט יכול להיות למישהו רעיונות לשיפור תהליך שהוא לא בהכרח מושלם.
זה לא הופך את התהליך ל"ביזיון"

ממתי יש פה מידתיות הרי כל הפסד הוא תבוסה ואם זה 0 2 זה כבר תבוסה קשה שני הפסדים זה משבר ושלושה מישחקים ללא ניצחון משבר חמור .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Apr-2014, 11:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Apr-2014 על ידי 11:19 אבירם.)
הודעה: #39
גם אנחנו עמדנו בתור למנויים 40 דקות ביום שישי, קצת לא נעים אבל בכלל לא נורא, בטח בהשוואה לימי הקופסא העליזים עם הדחיפות והבלאגן בקופות. וגם חולקו טפסים מחוץ לקופות ובמידה ונגמר פשוט ביקשו מהקופאים עוד והם ישר הוציאו חבילה חדשה.
תזכרו איפה היינו רק לפני שנתיים מבחינת המתקן ואיפה אנחנו היום.
28-Apr-2014, 11:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Apr-2014 על ידי 11:29 צהוב לעולמים.)
הודעה: #40
אנשים כאן מפונקים. לא יקרה שום דבר אם תעמדו חצי שעה או ארבעים דקות בתור. סבלנות סבלנות סבלנות! זה לא רובוטים והקופאים צריכים לתת את מלוא תשומת הלב ללקוח. מי שקשה לו לחכות בשביל כרטיס אז שיקנה מהאינטרנט. נמאס כבר לשמוע כל הזמן טענות!

ואם יש משהו שיחסוך כן את ההמתנה בכמה דקות. זה שיציבו מישהו שישים לב שאנשים לא חותכים מהצד וקונים כרטיסים בעזרת אנשים אחרים או סתם נכנסים באמצע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים