שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
27-Apr-2014, 14:11
הודעה: #21
RE: עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
(27-Apr-2014 14:01)amir כתב:  אני מבקש את אריאל לשים בשער 5 .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

שומר לך מקום לפניי, לקבל את קליפות הגרעינים

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Apr-2014, 14:11
הודעה: #22
אני הזמנתי מנוי וכרטיס לשער שלוש ממש שפתחו את האופציה לרכישה ובכל זאת,היום, הנציגה לא מתחייבת ב 100% שאקבל כרטיס לשער שביקשתי(3) למרות שהזמנתי במפורש לשער הזה. אני באמת לא מבין את ההטעיה הזו הרי על סמך הזמנה זו הזמנתי כעבור שעתיים עוד שני כרטיסים לשער3(זו הזמנה מובטחת כי לא מדובר ב"מתנה").
27-Apr-2014, 14:13
הודעה: #23
אני ב3 בויה תנפנף לי מרחוק .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Apr-2014, 14:19
הודעה: #24
מישהו יודע כמה מנויים וכרטיסים נמכרו?
27-Apr-2014, 14:57
הודעה: #25
עדכון - שעות פתיחת הקופות היום
(27-Apr-2014 14:19)רון סאבן1 כתב:  מישהו יודע כמה מנויים וכרטיסים נמכרו?

לפי מה שאייל אמר בחמישי נדמה לי נמכרו 750 מינויים לגבי כרטיסים בערך 7

Sent from my iPhone using Tapatalk
27-Apr-2014, 16:51
הודעה: #26
מקווה שיבוא גוש מעודד ליציע 3 ויהיה עידוד. אפילו אם רק קצת Smile
27-Apr-2014, 17:17
הודעה: #27
(27-Apr-2014 14:10)עמית כתב:  שאול, אני לא יושב בלאן כל היום ויודע מה הם יכולים ומה לא.
סתם בשביל שתדע, מחר הם יתעסקו גם עם כרטיסים למשחק מחר, גם עם מנויים וגם עם כרטיסים לגביע.
משתדלים לעשות את הטוב ביותר עבור האוהדים.

לא כל כך מצליח להבין את ההיגיון של משרד הכרטיסים הזה, לשמור על הכרטיסים שנקנו כבר והתקבל עבורם כסף, עד ליום המשחק.
28-Apr-2014, 0:43
הודעה: #28
מה שהלך היום בקופות זה ביזיון אחד גדול חיכיתי חצי שעה בתור במקום לפתוח עוד שתי קופות היו שתיים מהצדדים שלא פתחו בקיצור ביזיון ב2014 לא מסוגלים לטפל בבעיה כזאת אז המצב גרוע
28-Apr-2014, 1:16
הודעה: #29
(28-Apr-2014 0:43)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  מה שהלך היום בקופות זה ביזיון אחד גדול חיכיתי חצי שעה בתור במקום לפתוח עוד שתי קופות היו שתיים מהצדדים שלא פתחו בקיצור ביזיון ב2014 לא מסוגלים לטפל בבעיה כזאת אז המצב גרוע

ביזיון זה עניין יחסי.

לקולוסיאום ברומא היה תור של 4 שעות ( עקפנו את זה ע״י תשלום כניסה עם מדריך בתשלום ולכן עמדנו רק כ45 ד תוך כדי קבלת סקירה היסטורית מצויינת)
התור לביקורת דרכונים בארץ היה 20 ד וכולם התלוננו, ברומא התור היה 45 ד וכולם עמדו בשקט ובסבלנות.
התור לרכבת הרים ובעצם לכל מתקן שווה בגרדה לנד היה כ 15 עד 20 דקות לפחות ולא היות תלונות.

אז אם הבעיה שלך זה לעמוד בתור ולא דרך התנהלות התור (דחיפות, עקיפות, צפיפות) אז אתה מפונק.

כמה קופות כן היו פתוחות?
האם לא חבל על הכסף לפתוח עוד קופות אם עמדת בסך הכל חצי שעה? (ואני בטוח שאתה מגזים)

מפגר אבל אופטימי
28-Apr-2014, 7:00
הודעה: #30
(28-Apr-2014 0:43)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  מה שהלך היום בקופות זה ביזיון אחד גדול חיכיתי חצי שעה בתור במקום לפתוח עוד שתי קופות היו שתיים מהצדדים שלא פתחו בקיצור ביזיון ב2014 לא מסוגלים לטפל בבעיה כזאת אז המצב גרוע

שי התעוררת?
אגלה לך סוד ורק לך (תוכל להשתמש בו ביום הדין),למרות שלא הייתי בקופות היום וגם לא ביום חמישי אני משוכנע שהיו 4 קופאים(אותה כמות שהיתה ביום חמישי ושישי),כמו שביום חמישי ושישי חלק מהאנשים עמדו יותר מ20 דקות וחצי שעה ואולי שעה וחלק פחות(כך עובד תור כשיש לחץ ורוכשים מנויים וממלאים טפסים אישיים ושואלים היכן תירצה לשבת והאם אתה רוצה חולצה ומה המידה של החולצה ואיך אתה מתכוון לשלם ובכמה תשלומים).
והגענו לסוד......
יש 6 מובילים לקופות בקופה הראשית,אך מעולם לא היו שם יותר מ4 קופאים,כי אין מקום ליותר מ4 קופאים וגם לא יהיה מקום ליותר מ4(ארבע),השני מובילים נוספים מובילים למתקן הפקת כרטיסים שמיועד לאלו שיזמינו(בעתיד),דרך לאן או באינטרנט.

בעתיד שתחליט לראות את העולם ולרכוש כרטיסים למופעים גדולים(לא רק ספורט) ולחסוך עמלות גבוהות שחוסכות תורים,תזכרן ב"בזיון" הזה ותצחק....כשתעמוד בתור אחד ארוך באחד מרחובות ניו יורק/לונדון/פריז/ברלין/מדריד שעתיים ושלש וארבע ויותר,בשקט ובסדר מופתי ואם תרים ת'קול לרגע קט(כמו שאתה עושה מאז שנולדת),כל שאר חברייך לתור יביטו עלייך לעינייך היפות ויגרמו למבטך להיישיר מבט לריצפה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים