שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק אימון מול קטמון
22-Aug-2013, 21:15
הודעה: #1
משחק אימון מול קטמון
מי זה לוכאס שרשום בוואלה,הוא בלם?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Aug-2013, 22:56
הודעה: #2
RE: משחק אימון מול קטמון
לוקאס סילבה נבחן קודם בבית"ר ושוחרר
22-Aug-2013, 23:12
הודעה: #3
משחק אימון מול קטמון
אח של טיאגו ? Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Aug-2013, 23:16
הודעה: #4
(22-Aug-2013 23:12)טל.מ כתב:  אח של טיאגו ? Wink

האח האבוד של ביוואן פרנסמן

קופי 2 טיפות ערק פרנסמן בגובה בהליכה בגישה לכדור
22-Aug-2013, 23:35
הודעה: #5
(22-Aug-2013 23:16)זיו פלם כתב:  
(22-Aug-2013 23:12)טל.מ כתב:  אח של טיאגו ? Wink

האח האבוד של ביוואן פרנסמן

קופי 2 טיפות ערק פרנסמן בגובה בהליכה בגישה לכדור

הלוואי שגם ביכולת,לליגה לאומית זה אדיר.הוא חתם?,מה הרשמים,משחק ראש טוב?,מהירות?,שמירה?.
22-Aug-2013, 23:50
הודעה: #6
בתכל׳ס משחק חלש שלנו מאד בולט החסרון בקשר אחורי איכותי...
23-Aug-2013, 0:47
הודעה: #7
בנוהל הרגיל - כשרב ההרכב שיחק ראינו ניצוצות ובעיקר (שוב) את השמאלית הנדירה של ערן לוי . איך שהתחילו הניסויים והילדים (פלוס עוד כמה לא ברורים) קיבלו הרכב נגמר המשחק מבחינתנו. קטמון שלטו במשחק וגם ניצלו את השליטה שלהם בגול.
אני שוב חושב שבהרכב מלא, כאשר המוזה תשרה על ערן לוי, אנחנו פיבוריטים לעלות ואין מה להתבייש להגיד את זה. יש לנו קבוצה שצריכה לעלות ליגה ולא רק בגלל שקוראים לה מכבי נתניה.
ולגבי מה חסר - אז נכון שקשר אחורי איכותי אין לנו אבל באותה מידה גם בלם (למרות שהבלם הנבחן נראה חיובי) ובטח שחלוץ 9. אם שואלים אותי קודם כל חלוץ.
23-Aug-2013, 2:46
הודעה: #8
(23-Aug-2013 0:47)אופיר34 כתב:  בנוהל הרגיל - כשרב ההרכב שיחק ראינו ניצוצות ובעיקר (שוב) את השמאלית הנדירה של ערן לוי . איך שהתחילו הניסויים והילדים (פלוס עוד כמה לא ברורים) קיבלו הרכב נגמר המשחק מבחינתנו. קטמון שלטו במשחק וגם ניצלו את השליטה שלהם בגול.
אני שוב חושב שבהרכב מלא, כאשר המוזה תשרה על ערן לוי, אנחנו פיבוריטים לעלות ואין מה להתבייש להגיד את זה. יש לנו קבוצה שצריכה לעלות ליגה ולא רק בגלל שקוראים לה מכבי נתניה.
ולגבי מה חסר - אז נכון שקשר אחורי איכותי אין לנו אבל באותה מידה גם בלם (למרות שהבלם הנבחן נראה חיובי) ובטח שחלוץ 9. אם שואלים אותי קודם כל חלוץ.

צריך לעשות לסכנין מחטף על מקרייב הוא 9 קלאסי והוא מכיר את מזרחי ואת שריקי
23-Aug-2013, 10:28
הודעה: #9
(23-Aug-2013 0:47)אופיר34 כתב:  בנוהל הרגיל - כשרב ההרכב שיחק ראינו ניצוצות ובעיקר (שוב) את השמאלית הנדירה של ערן לוי . איך שהתחילו הניסויים והילדים (פלוס עוד כמה לא ברורים) קיבלו הרכב נגמר המשחק מבחינתנו. קטמון שלטו במשחק וגם ניצלו את השליטה שלהם בגול.

להבקיע יש מי שיביקיע(ערן לוי,קובי חסן,שליו,שריקי,רן רול...)בלמים פחות או יותר יש(ליפניה,חסן,עידו לו?).קשר אחורי טוב,אין! צלישר חייב קילר לידו,ז'אן-לא מתלהב ממנו בינתיים,וזהו אין עוד משהו
23-Aug-2013, 10:32
הודעה: #10
משחק אימון מול קטמון
(23-Aug-2013 10:28)אלון כתב:  

להבקיע יש מי שיביקיע(ערן לוי,קובי חסן,שליו,שריקי,רן רול...)בלמים פחות או יותר יש(ליפניה,חסן,עידו לו?).קשר אחורי טוב,אין! צלישר חייב קילר לידו,ז'אן-לא מתלהב ממנו בינתיים,וזהו אין עוד משהו

צלישר מקומו על הספסל.
שלו משחק 50:50 ובעמדה הזו הוא יתקשה יותר להגיע למצבי הבקעה. לגבי קובי חסן , כבר אמרתי את דעתי אבל אני פחות מכיר אותו משנותיו בלאומית. כרגע הוא נראה לי סוג של שבחון משנה שעברה .
נשארנו עם שריקי רול וערן לוי שמצטרף מאחור. זה נראה לי מעט מידי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים