שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאלה אחרת
21-Apr-2014, 1:57
הודעה: #31
שאלה אחרת
אבירם אף אחד לא מזלזל . שאלה פשוטה - מי יותר חשוב זה שרואה בטלוויזיה או אוהד שמשלם מכספו על מנוי ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Apr-2014, 2:38
הודעה: #32
RE: שאלה אחרת
שנה שעברה היה לי מנוי וישבנו ביציע המזרחי והשנה יש לי מנוי ואנחנו יושבים ביציע המערבי - לא הבנתי עדיין מה זה משנה. מי שלא יושב ביציע העיתונאים או ביציע הכבוד, זה לא משנה לו.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
21-Apr-2014, 2:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Apr-2014 על ידי 2:42 תומר חרוב.)
הודעה: #33
אני דווקא אהבתי את המזרחי (יש משהו בלשבת ביציע רצוף, בלי כבוד, עיתונאים לטלוויזיה באמצע) אבל אני מבין את ההגיון של המערבי. צילומי הטלוויזיה לא רלוונטיים, מה שחשוב זה שהקהל שמגיע ירגיש בנוח. הרוב מעדיף את המערבי, צריך לקבל את זה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
21-Apr-2014, 3:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Apr-2014 על ידי 3:56 טל.מ.)
הודעה: #34
שאלה אחרת
(21-Apr-2014 2:38)אבירמבו המכבי כתב:  שנה שעברה היה לי מנוי וישבנו ביציע המזרחי והשנה יש לי מנוי ואנחנו יושבים ביציע המערבי - לא הבנתי עדיין מה זה משנה. מי שלא יושב ביציע העיתונאים או ביציע הכבוד, זה לא משנה לו.

ולמה אתה חושב שהאוהד הממוצע שמגיע כל שבוע מתעניין במה שחושב עלינו חובב כדורגל מהכורסא בסלון שאם נשב במזרחי יגיד לעצמו תוך כדי פיצוח גרעינים וואלה יש לנתניה קהל (למרות שלא שומעים אותם, להזכירך המיקרופונים במערבי) , ואחכ הבן שלו או הוא יטקבקו בוואן ויכתבו שהגיעו 5000 איש והוא מבאר שבע יעשה חחח ..?
צילומי אוהדים עשו פעם משהו ? הגדילו את כמות ההתעניינות ? אני לא מצליח להבין אפילו למה זה טוב. מה מנסים להשיג או מה מנסים להסתיר .. בכל מקרה יציע אחד ישאר חצי ריק ברוב המשחקים נכון ?כמות הקהל גדלה בעקבות הצלחות בעקבות שינויים חיוביים או בעת משבר . תמונות של קהל לא בדיוק משנות משהו.
בנוסף כמו שאמרתי ואחרים גם כן -
לקבוצה הזו יש לקוחות ואת רוב הלקוחות מעניין לשבת ביציע המערבי ולא מה חושבים קוראי וואן , צופי צ׳רלטון או הנוסעים על כביש החוף.

(20-Apr-2014 23:07)אני gad כתב:  דווקא מוזר שאנשים מעדיפים במערבי בצד מאשר במזרחי באמצע

מוזר לי שעד עכשיו לא הבנת שהנהלת נתניה משיקולי עלות, לא! פותחת יציע נוסף לאוהדי נתניה במזרחי.

21-Apr-2014, 7:32
הודעה: #35
זה נכון שיש משמעות כספית לא מבוטלת לפתיחת 2 יציעים,למרות ששיקולים כספיים מזמן הם לא מרכיב בשיקול מרבית הכותבים בפורום בפרט והאוהדים שרוכשים מנוי ב400 שקל בכלל.
ריכוז האוהדים ביציע אחד,כל עוד מדובר ב3000 עד 6000 אוהדים למשחק הוא מאוד משמעותי מבחינת העוצמה והעידוד,אין ספק שכשיש עוצמה ,גם הרוב השקט נוטל חלק בעידוד.

טל ולמרות שאני חושב שנכון להשאר במערבי כל עוד זה רצון האוהדים ואנחנו מגרדים את ה5000 מלמטה,יש משמעות לבזזזזז לפחות אצל החברה הצעירים שמתפתחים לאט לאט להיות אוהדים ורואים קטעים ומצטרפים לשירים ביוטיוב או בשידורי הטלוויזיה,נוכחות הקהל מביאה קהל,כולם רוצים להיות חלק מהצלחה וחלק מהמון וחלק מהיסחפות.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
yaron73 (2121-0404-2014201420142014)
21-Apr-2014, 10:45
הודעה: #36
שאלה אחרת
(21-Apr-2014 7:32)אייל ס כתב:  זה נכון שיש משמעות כספית לא מבוטלת לפתיחת 2 יציעים,למרות ששיקולים כספיים מזמן הם לא מרכיב בשיקול מרבית הכותבים בפורום בפרט והאוהדים שרוכשים מנוי ב400 שקל בכלל.
ריכוז האוהדים ביציע אחד,כל עוד מדובר ב3000 עד 6000 אוהדים למשחק הוא מאוד משמעותי מבחינת העוצמה והעידוד,אין ספק שכשיש עוצמה ,גם הרוב השקט נוטל חלק בעידוד.

טל ולמרות שאני חושב שנכון להשאר במערבי כל עוד זה רצון האוהדים ואנחנו מגרדים את ה5000 מלמטה,יש משמעות לבזזזזז לפחות אצל החברה הצעירים שמתפתחים לאט לאט להיות אוהדים ורואים קטעים ומצטרפים לשירים ביוטיוב או בשידורי הטלוויזיה,נוכחות הקהל מביאה קהל,כולם רוצים להיות חלק מהצלחה וחלק מהמון וחלק מהיסחפות.

אני חייב להוסיף שבגרמניה כשהתחילו לשדר את כל המשחקים בטלוויזיה בשידור ישיר , פחדו מירידה בכמות הצופים במגרשים.
בפועל קרה אחרת כמות הצופים עלתה , הסיבה הייתה שאנשים ראו שהאווירה נהדרת בעזרת צילומי קהל , וזה גרם להם לרצות להגיע למשחקים ולחוות את זה על בשרם.

אין לי כח למצוא את הכתבה / או מחקר אם אפשר לקרוא לזה ככה.

יש השפעה גדולה על מה שרואה אוהד כורסא בבית בטלוויזיה, לבין הרצון שלו להיות חלק מאירוע .

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
yaron73 (2121-0404-2014201420142014)
21-Apr-2014, 11:38
הודעה: #37
שאלה אחרת
אולי גדי אם ההוא שראה הוא אוהד רדום. אני לא בטוח שבישראל כמות האוהדים הרדומה שתתחיל לבוא בגלל צילומי טלוויזיה שווה את הפגיעה במי שכבר מגיע למגרש. אייל אם תפתח יוטיוב ותחפש את צילומי השנה הזו תראה שהם מלאים בשירי כל חיי וכולם במצלמות אל הקהל . גם האוהדים מעלים קטעים וגם המצלמות בשידורים יודעים להסתובב לכיוון שבו מתרחש ארוע מעניין .
לעבור שוב למזרחי רק כדי שהטלוויזיה בתקציר של 5 דק (כי הרי נהיה משחק מרכזי פעם ב ..) תראה שיש לנו אוהדים (שוב בלי לשמוע ..) ולהשאיר את היציע המרכזי לאורחים בלבד זו שטות.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלון (2121-0404-2014201420142014)
21-Apr-2014, 12:03
הודעה: #38
(21-Apr-2014 11:38)טל.מ כתב:  אולי גדי אם ההוא שראה הוא אוהד רדום. אני לא בטוח שבישראל כמות האוהדים הרדומה שתתחיל לבוא בגלל צילומי טלוויזיה שווה את הפגיעה במי שכבר מגיע למגרש. אייל אם תפתח יוטיוב ותחפש את צילומי השנה הזו תראה שהם מלאים בשירי כל חיי וכולם במצלמות אל הקהל . גם האוהדים מעלים קטעים וגם המצלמות בשידורים יודעים להסתובב לכיוון שבו מתרחש ארוע מעניין .
לעבור שוב למזרחי רק כדי שהטלוויזיה בתקציר של 5 דק (כי הרי נהיה משחק מרכזי פעם ב ..) תראה שיש לנו אוהדים (שוב בלי לשמוע ..) ולהשאיר את היציע המרכזי לאורחים בלבד זו שטות.

ושוב,אני ממש לא בעד מעבר למזרחי מלא מעט סיבות,בחלקם קשורות לסביבה הסוציואקונומית שפיתחה אצלי קוו מחשבה שמאמין גדול בלא לחזור למקום שסבלת מימנו ובמזרחי בשנה שעברה סבלנו,דרך ההצלחה שהיתה השנה במערבי ונעבור לצד הכלכלי,שבמערבי קל יותר לחלק את היציעים למגזרים במחירים שונים,במערבי ייבש יותר בחורף ושמשי פחות בקייץ,הקרבה לספסלים ולהתרחשויות.
מצד שני ולא בגללו אנחנו במגרש,לא נעים לראות גן סגור(ויציע מלא בשום כלום).
21-Apr-2014, 12:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Apr-2014 על ידי 14:31 עודד....)
הודעה: #39
חברה קצת הבהרות
קוראים לי עודד צלם טלוויזיה (ע הספורט צרלטון וכו") וכ 17 שנה, אוהד נתניה מהטריפל ב78
במזרחי אין תשתיות לעמדות שידור(סאונד וכו") רק למצלמות (זווית הפוכה וכו" ) בשעות היום לא ניתן גם לצלם מהכיוון הזה בגלל השמש (סילואט)
שהקהל יושב במזרחי אני הצלם בקושי מרגיש אותו
ואילו במערבי תאמינו לי אי אפשר להתעלם אתה מרגיש את הקהל על הגב ולכן השנה ראו הרבה יותר את הקהל בLIVE (לפנק לפנק...)
ולא רק ברקע
הצעה לשיפור שהארמי ירדו ליציע התחתון ככה הם יורגשו יותר וגם יוכלו לסחוף את שאר הקהל
ובקשר לשירי העליה...
במשחק האחרון ששודר הביאו לנידת שידור את השיר של הארמי וכבר התחלנו לערוך לו קליפ אבל אז הגיע דרישה לא לשדר אותו בגלל "שזה לא השיר הרשמי" ככה לא שידרו כלום הפסד של כולם

שלא תגידו שלא...
21-Apr-2014, 12:46
הודעה: #40
(21-Apr-2014 12:33)עודד... כתב:  חברה קצת הבהרות
קוראים לי עודד צלם טלוויזיה (ע הספורט צרלטון וכו") וכ 17 שנה אוהד נתניה מהטריפל ב78
במזרחי אין תשתיות לעמדות שידור(סאונד וכו") רק למצלמות (זווית הפוכה וכו" ) בשעות היום לא ניתן גם לצלם מהכיוון הזה בגלל השמש (סילואט)
שהקהל יושב במזרחי אני הצלם בקושי מרגיש אותו
ואילו במערבי תאמינו לי אי אפשר להתעלם אתה מרגיש את הקהל על הגב ולכן השנה ראו הרבה יותר את הקהל בLIVE (לפנק לפנק...)
ולא רק ברקע
הצעה לשיפור שהארמי ירדו ליציע התחתון ככה הם יורגשו יותר וגם יוכלו לסחוף את שאר הקהל
ובקשר לשירי העליה...
במשחק האחרון ששודר הביאו לנידת שידור את השיר של הארמי וכבר התחלנו לערוך לו קליפ אבל אז הגיע דרישה לא לשדר אותו בגלל "שזה לא השיר הרשמי" ככה לא שידרו כלום הפסד של כולם
א.לא הבנתי מי מנע את השמעת הקליפ.
ב.בשנה שעברה נעשו ניסיונות בעליון ובתחתון,בעליון ההפקט האקוסטי הרבה יותר משמעותי ולכן הם בחרו בעליון.
ג.במערבי הם יוכלו לשבת בתחתון הצפוני או הדרומי ולכן בעליון הישיבה שלהם במרכז הרבה יותר סוחפת לכלל היציע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים