שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאלה אחרת
20-Apr-2014, 16:18
הודעה: #21
RE: שאלה אחרת
שלא יעלה על הדעת לחזור ליציע המזרחי.

טחנו את הנושא הזה הרבה,אין אף קבוצה בארץ שהאוהדים המארחים לא יושבים ביציע המערבי,אנחנו לא נהיה החריגים .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Apr-2014, 16:23
הודעה: #22
אז אפשר לדאוג לעמדה קטנה של צלם טלויזיה בצד השני של המושבים זה הפתרון היחידי....
20-Apr-2014, 17:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Apr-2014 על ידי 17:27 זיו פלם.)
הודעה: #23
(20-Apr-2014 16:23)ORENARIEL כתב:  אז אפשר לדאוג לעמדה קטנה של צלם טלויזיה בצד השני של המושבים זה הפתרון היחידי....

יש עמדות מצלמה ביציע העליון במערבי על קו ה 16 בכל צד ובמרכז המגרש

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה

20-Apr-2014, 17:30
הודעה: #24
(20-Apr-2014 15:55)ORENARIEL כתב:  בגביע המדינה ראו את הקהל שלנו כל השידור וכבר כל המדינה מדברת על איזה קהל יש לנתניה.
הצילומים מהטלויזיה בשידור חי או בתקצירים זה העיניים של המדינה וזה כל מה שמדינת ישראל רואה בקהל של מכבי נתניה! ולא משנה כמו יגידו או יכתבו בעיתונים על כמות הקהל.
וזה מה שהופך קבוצה לגדולה היחס של שאר האוהדים והתקשורת כלפיה...

אתה מבזבז את הזמן שלך... אף אחד לא יתן לך כאן שום סיבה הגיונית למה לא לשבת ביציע המזרחי כדי שיראו אותנו מעודדים. הפרופסורים כאן החליטו והם יותר מקובעים מראובן עטר ואלישע לוי ביחד. יש כאן אוהדים שאוהבים באופן קבוע להקטין את מכבי נתניה ואת הקהל שלה וכיף להם שרואים יציעים ריקים בתקצירים כמו באלו של בני יהודה והפועל חיפה. הם לא מסוגלים לזוז מילימטר במחשבה שלהם.

מיותר לציין שאני לגמרי איתך.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
20-Apr-2014, 17:30
הודעה: #25
פעם היו שירים
https://www.youtube.com/watch?v=ClBWPXUWM94

תראו את היציעים כמה הם מלאים.
וכמה הם על המגרש. לא הייתי רוצה להיות שחקן יריב באותו מגרש

מפגר ולא אופטימי.
20-Apr-2014, 18:33
הודעה: #26
שאלה אחרת
(20-Apr-2014 17:30)אבירמבו המכבי כתב:  
(20-Apr-2014 15:55)ORENARIEL כתב:  בגביע המדינה ראו את הקהל שלנו כל השידור וכבר כל המדינה מדברת על איזה קהל יש לנתניה.
הצילומים מהטלויזיה בשידור חי או בתקצירים זה העיניים של המדינה וזה כל מה שמדינת ישראל רואה בקהל של מכבי נתניה! ולא משנה כמו יגידו או יכתבו בעיתונים על כמות הקהל.

אתה מבזבז את הזמן שלך... אף אחד לא יתן לך כאן שום סיבה הגיונית למה לא לשבת ביציע המזרחי כדי שיראו אותנו מעודדים. הפרופסורים כאן החליטו והם יותר מקובעים מראובן עטר ואלישע לוי ביחד. יש כאן אוהדים שאוהבים באופן קבוע להקטין את מכבי נתניה ואת הקהל שלה וכיף להם שרואים יציעים ריקים בתקצירים כמו באלו של בני יהודה והפועל חיפה. הם לא מסוגלים לזוז מילימטר במחשבה שלהם.

לא אין קשר. אני באמת מתפלא עליך אבירם. אני צופה אני קונה מנוי ואני רוצה לשבת ביציע שבו אני מרגיש הכי קרוב לקבוצה ובנוסף הכי נוח לי. זה המגרש הביתי שלי ואני לא עושה שיקולים של איך אני נראה בטלוויזיה מאיפה משדרים ומה זוית הצילום . אני כן עושה שיקולים של גשם/שמש ומעורבות וקרבה לקבוצה.
ישבנו כבר ביציע המזרחי וראינו בדיוק מה הוא שווה. בכל המשחקים שהאצטדיון היה מפוצץ שמעו בטלוויזיה רק את הקהל האורח ושדרנינו הידוע אפילו ציין ששומעים את הקהל של ... כך היה במשחק הפתיחה כך היה במשחקים נגד ביתר מכבי ת״א וב״ש .
אתה נהנה היום למחוא כפיים למזרחי כשהוא עולה ? אתה נהנה להריע לקבוצה כשהיא עולה או יורדת לחדרי ההלבשה ? אתה אוהב להרגיש מעורב כשאתה רואה מישהו קם להתחמם ? כי כל זה לא היה בשנה שישבנו במזרחי.
כשמכבי נתניה תמלא את שני היציעים שהארמי יחליטו איפה הם רוצים להיות אם הטלוויזיה כל כך חשובה להם. בינתיים ההחלטה לתת לקבוצה של כמה עשרות לקבוע איפה ישבו כמה אלפים התגלתה כשטות מוחלטת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Apr-2014, 18:53
הודעה: #27
שאלה אחרת
אין מה לעשות צריך למלא את שני הצדדים

מפגר ולא אופטימי.
20-Apr-2014, 19:59
הודעה: #28
(20-Apr-2014 17:30)אבירמבו המכבי כתב:  

יש לי רעיון בשבילך, בוא נציב בובות מקרטון עם צעיפים צהובים במזרחי כדי שלא יראו יציעים ריקים ממול.
תן לי עוד קבוצה בעולם שהקבוצה המאחרת לא מאכלסת את היציע המרכזי שלה, אז תפסיק לבלבל לי בביצים ולנסות להמציא פה הגלגל.
תשקיע את "היצירתיות" שלך באיך פותחים באופן קבוע בעונה הבאה את היציע המזרחי.
20-Apr-2014, 23:07
הודעה: #29
שאלה אחרת
דווקא מוזר שאנשים מעדיפים במערבי בצד מאשר במזרחי באמצע

מפגר ולא אופטימי.
21-Apr-2014, 0:21
הודעה: #30
טל.מ - האפשרות להריע לשחקנים וליוסי מזרחי תישמר גם ביציע המזרחי. הרי גם ככה קוראים לשחקנים "לבוא עד הגדר".

פיליפצ'וק - "לא מאכלסת את היציע המרכזי שלה" - מה? מהו היציע המרכזי?

תזלזלו עד מחר באלו שצופים במשחק מהטלויזיה ורואים ברקע את הקהל של מכבי נתניה ובעוברים ושבים על כביש החוף שרואים יציע צבוע בצהוב... זה לא הופך אתכם לצודקים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים