שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קאיודה
17-Apr-2014, 20:34
הודעה: #1
קאיודה
הרגע התראיין יוסי מזרחי ב"רדיו ללא הפסקה" ונשאל לגבי קאיודה.
אז כן מזרחי רוצה אותו כאחד מחמשת הזרים בעונה הבאה ומתנהל כרגע מו"מ עם הסוכן שלו על הארכת החוזה כאשר מבוקשת על ידו (מן הסתם) שידרוג בשכר.
רק שג'ורדי או התיש מחיפה לא יחטפו לנו אותו מתחת לרדאר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2014, 20:59
הודעה: #2
קאיודה
אם היתה לקאיודה בעיטה חזקה הוא היה תותח . כרגע המהירות וזריעת הבלאגן היא הנשק העיקרי שלו. השנה הבאה תהיה מבחן עבורו. אני ממש לא חושב שכרגע הוא בנוי לחיפה או מכבי ת״א.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2014, 22:20
הודעה: #3
RE: קאיודה
(17-Apr-2014 20:59)טל.מ כתב:  אם היתה לקאיודה בעיטה חזקה הוא היה תותח . כרגע המהירות וזריעת הבלאגן היא הנשק העיקרי שלו. השנה הבאה תהיה מבחן עבורו. אני ממש לא חושב שכרגע הוא בנוי לחיפה או מכבי ת״א.

לא כל כך משנה אם הוא בנוי לחיפה/ת"א/סטנדרט,האופציה לרכישת כרטיסו(במחיר שנקבע מראש),שייכת למכבי נתניה,ירצו יאכלו,לא ירצו לא יאכלו.
17-Apr-2014, 23:20
הודעה: #4
טל, מעניין למה אתה חושב שחיפה אטרקטיבית לשחקנים. חשיפה באירופה אין. ולפי חומר השחקנים השנה, הם חייבים להחליף הרכב שלם ומאמן, וזה בסבירות גבוהה ימנע מהם להאבק על האליפות בעונה הבאה. תוסיף לזה את הסימנים שיעקב שחר מזדקן וכנראה מתחיל להמאס עליו בזבוז הכסף על שחקנים שלא סופרים אותו, ותקבל מתכון למועדון שממש לא כדאי להתקרב אליו.

ימפולסקי, עם תכונות דומות, עבר אליהם בתקופה הרבה יותר טובה ותראה לאיפה הוא נפל. לדעתי בקרוב נשמע גם את חן עזרא מנסה להימלט משם.
17-Apr-2014, 23:27
הודעה: #5
(17-Apr-2014 23:20)arika כתב:  טל, מעניין למה אתה חושב שחיפה אטרקטיבית לשחקנים. חשיפה באירופה אין. ולפי חומר השחקנים השנה, הם חייבים להחליף הרכב שלם ומאמן, וזה בסבירות גבוהה ימנע מהם להאבק על האליפות בעונה הבאה. תוסיף לזה את הסימנים שיעקב שחר מזדקן וכנראה מתחיל להמאס עליו בזבוז הכסף על שחקנים שלא סופרים אותו, ותקבל מתכון למועדון שממש לא כדאי להתקרב אליו.

ימפולסקי, עם תכונות דומות, עבר אליהם בתקופה הרבה יותר טובה ותראה לאיפה הוא נפל. לדעתי בקרוב נשמע גם את חן עזרא מנסה להימלט משם.

לא אתפלא אם חן עזרא ירצה לשוב אלינו אבל אני במקרה כזה מפנה לו אצבע משולשת...
17-Apr-2014, 23:37
הודעה: #6
חיפה מועדון רקוב כבר שנים. פשוט קשה להאמין כמה ביקורת מועברת ע"י המועדון ושחקנים על שחקנים אחרים בקבוצה דרך העיתונות( גם בתקופות של הצלחות מקצועיות).
שחקנים כשרוניים כמו גולסה וטוואטחה איבדו לגמרי את הכיוון. לא מבין איך שחקנים ומאמנים עדיין מעוניינים להגיע לבית הקברות הזה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2014, 23:38
הודעה: #7
קאיודה
אריק אני אומנם רק עניתי למשה אבל לשאלתך - זה שחיפה בכמה שנים רזות לא אומר שהיא עדיין לא אטרקטיבית. היא עדיין המועדון השני בגודלו בארץ עם היסטוריה בליגת האלופות ועם כמות תארים עצומה בעשרים השנים האחרונות . אני לא מבין למה אתה חושב שהם לא. התהליך שעברה מכבי ת״א מימי הרציקוביץ לימי גולדהאר יכול לקרות גם שם. לא צריך שם להחליף בעלים. צריך שהבעלים יחליף דיסטק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2014, 23:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2014 על ידי 23:51 ORENARIEL.)
הודעה: #8
מהירות בהתקפה זה כלי נשק עיקרי בכדורגל המודרני (מישהו אמר גארת בייל?)
אם מביאים עונה הבאה את ימפולסקי לצד קאיודה תהיה לנו את ההתקפה הכי מהירה בארץ . ערן לוי יוכל לעשות מטעמים מכל כדור עומק...
ימפולסקי נמדד כשחקן הכי מהיר בארץ במבדקים של ההתאחדות עוד כשהוא היה בנתניה... (ובכלל עכשיו כשהוא האריך את השיער הוא נראה כמו שחקן זר מברזיל)
לא יודע מה אתכם אני מתגעגע אליו...

[תמונה: gg1146589.jpg]
18-Apr-2014, 0:01
הודעה: #9
ימפולסקי וגם פיראס הם שחקנים שיכולים להוסיף לנו הרבה מהירות וטכניקה בהתקפה בשילוב עם קאיודה. ככל שיהיו יותר שחקנים מהירים בחוד אפשר יהיה להוציא מערן לוי יותר גאונות. הוא חייב שחקנים מהירים לפניו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-Apr-2014, 0:07
הודעה: #10
אני לא מפנה אצבע משולשת לחן עזרא.
אם ירצה לחזור יתקבל בברכה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
שלח תגובה