שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם נחתם הסכם העברת הבעלות?
22-Aug-2013, 23:34
הודעה: #21
RE: האם נחתם הסכם העברת הבעלות?
שנים אני שומע על "ניצוצות" קדחת בתחת שום ניצוצות ושום נעליים, למעט חן עזרא ואלמוג כהן (שגם הם לא גדלו בנתניה) המועדון הזה לא הצמיח כלום ושום דבר ב- 10 שנים האחרונות אז די עם האגדות האורבניות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Aug-2013, 2:49
הודעה: #22
ויקי כחלון היה טוב לדעתי ,תמך בהתקפה היה נייד מאוד
23-Aug-2013, 9:59
הודעה: #23
ואיפה נעלם החלוץ המדובר?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Aug-2013, 10:21
הודעה: #24
(22-Aug-2013 23:08)טל.מ כתב:  יש לעוד כמה חבר׳ה ניצוצות כמו מנצור ונור ביסאן. כל השאר לא טובים מקבוצה שעלתה השנה מליגה א.

קצת רשמים אחרים - אני יודע שתפקידי להיות מודאגWink
אז אני קצת מתחיל. ולמה?
כי גם בחצי שאנחנו בהרכב החזק ביותר חוץ מטופי שמשום מה ישב איתנו ביציע , אנחנו לא דורסים קבוצה שעלתה מליגה א. אנחנו יותר טובים אבל בקצת, בקטנה. 1:0 לכאן 1:0 לשם. אנחנו טובים יותר אבל בפירוש לא בצורה מוחלטת.

לגבי הבלם החדש - בחצי הראשון הוא היה טוב. בשני קצת פחות וגם טעות שלו הובילה לשיוויון של קטמון (להרחיק כדור ברגל החלשה שלו ועוד בפס לאמצע, זו טעות שחוטפים עליה צעקות עוד בילדים ..). לא יודע לומר אם הוא טוב משמעותית מקרופניק או עידו לוי.

ערן לוי היה קצת פחות טוב היום , שריקי היה מצוין, מנשה יותר מורגש וקובי חסן ככה ככה. אולי אני מצפה ממנו ליותר והטעות היא שלי - לא יודע. רן רול היה לא רע גם כן.
ליאור ג׳אן היה לא רע בכלל, עדי סופר היה אפילו טוב, ליפנייה גם כן . הגנת צד ימין לוקה בחסר ללא טופי.
בחצי השני צלישר הזכיר לי למה אני לא מת עליו. איבודים שטותיים במרכז, נסיונות לעבור שחקנים שמסתיימים באיבודים מסירות לשום מקום ..

בחצי השני הפסדנו לקבוצה שעלתה מליגה א, אז אולי זה מה שהמחליפים שלנו שווים ? ההתקפה שלנו צורחת לחיזוק .

טל-אני מתפלא עליך...אתה עדין מידיי ואני אקח את התפקיד שלך....
לדעתי,נראינו רע מאוד מול קבוצה שעלתה מליגה א ואם תשימו לב בכל המחציות השניות של משחקי האימון(אולי פרט לעפולה) אנחנו לא כובשים אך סופגים.אז נכון שתגידו שההרכב השני שיחק אבל כך גם הקבוצות מולנו שיחקו עם ההרכב השני... לדעתי מה שהכי חסר לנו זה קשר אחורי,קילר,באמצע.האמצע שלנו הוא מרגרינה ולא חשוב מי משחק שם...חשופים למתפרצות ואין שום stoper באמצע.
23-Aug-2013, 10:27
הודעה: #25
האם נחתם הסכם העברת הבעלות?
כשאני קצת יותר אגרסיבי אופיר מתעורר וטוען שאני נביא זעם ... בתכלס הקבוצה עמוסת כוכבים בקנה מידת של הליגה הלאומית אבל משהו חסר . אולי כושר , אולי אגרסיביות , אולי המחשבה שאנחנו מכבי נתניה וכולם יפלו לרגלינו ואולי דברים אחרים מקצועיים כמו חלוץ או קשר אמצע דומיננטי יותר מז׳אן או צלישר או עוד בלם.
הקבוצות באות מולנו בעודף מוטיבציה וזה מורגש במשחק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Aug-2013, 10:31
הודעה: #26
(23-Aug-2013 10:27)טל.מ כתב:  כשאני קצת יותר אגרסיבי אופיר מתעורר וטוען שאני נביא זעם ... בתכלס הקבוצה עמוסת כוכבים בקנה מידת של הליגה הלאומית אבל משהו חסר . אולי כושר , אולי אגרסיביות , אולי המחשבה שאנחנו מכבי נתניה וכולם יפלו לרגלינו ואולי דברים אחרים מקצועיים כמו חלוץ או קשר אמצע דומיננטי יותר מז׳אן או צלישר או עוד בלם.
הקבוצות באות מולנו בעודף מוטיבציה וזה מורגש במשחק.

בשבילזה אני כאן... לאזן אותך מול אופיר....Tongue
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים