שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אבו חצירה - אוי ואבוי.
17-Apr-2014, 15:51
הודעה: #1
אבו חצירה - אוי ואבוי.
קראתי שנתניה פנתה לחיפה בנוגע לשמעון אבו חצירה. מקווה מאוד שהידיעה לא נכונה. אחרי היכולת שלו השנה חשבתי שהוא שחקן בן 40 לקראת פרישה מכדורגל.
נכון שחיפה הפכה בשנים האחרונות לבית קברות לשחקנים ואצלנו הם פורחים אבל לא הייתי רוצה אותו אצלנו ועוד אחרי פציעה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2014, 16:05
הודעה: #2
RE: אבו חצירה - אוי ואבוי.
(17-Apr-2014 15:51)yaron73 כתב:  קראתי שנתניה פנתה לחיפה בנוגע לשמעון אבו חצירה. מקווה מאוד שהידיעה לא נכונה. אחרי היכולת שלו השנה חשבתי שהוא שחקן בן 40 לקראת פרישה מכדורגל.
נכון שחיפה הפכה בשנים האחרונות לבית קברות לשחקנים ואצלנו הם פורחים אבל לא הייתי רוצה אותו אצלנו ועוד אחרי פציעה.

שמעון אבו חצירה עבד פעם אחת יותר מדי על מכבי נתניה בסוף תקופת דניאל יאמר(כשיחק בהפועל פ"ת),אני מקווה שבמידה ויחזור(כי יחשבו שמתאים),זה אחרי שירד על 4 ויקשקש עם הזנב (לא רק הוא,גם אישתו שהיתה מאוד דומיננטית בסיטואציה).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2014, 16:11
הודעה: #3
הוא ואישתו ושחקני חיפה חגגו את הגול היחיד שהוא כבש השנה בפנדל כאילו הוא זכה בתואר מלך השערים והכניס את הגול ה-30 שלו השנה. אני התביישתי כשראיתי את החגיגות האלה. הוא גם קיבל מיליון הזדמנויות ופתח תמיד בהרכב בלי קשר ליכולת הגרועה שלו. מקווה שנלך על חלוצים אחרים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2014, 17:24
הודעה: #4
(17-Apr-2014 16:05)אייל ס כתב:  
(17-Apr-2014 15:51)yaron73 כתב:  קראתי שנתניה פנתה לחיפה בנוגע לשמעון אבו חצירה. מקווה מאוד שהידיעה לא נכונה. אחרי היכולת שלו השנה חשבתי שהוא שחקן בן 40 לקראת פרישה מכדורגל.

שמעון אבו חצירה עבד פעם אחת יותר מדי על מכבי נתניה בסוף תקופת דניאל יאמר(כשיחק בהפועל פ"ת),אני מקווה שבמידה ויחזור(כי יחשבו שמתאים),זה אחרי שירד על 4 ויקשקש עם הזנב (לא רק הוא,גם אישתו שהיתה מאוד דומיננטית בסיטואציה).

רגע סגל ... אני מגלה צדדים באישיותך שלא היכרתי ... Tongue
אני רוצה להבהיר - אתה רוצה שהוא ואשתו ירדו על ארבע ויקשקשו בזנב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2014, 17:33
הודעה: #5
הלוואי שאבוחצירה יגיע לנתניה כל המשפחה שלו והדודים שלו אוהדי נתניה הוא גדל איתי בשכונת קריית נורדאו היינו משחקים בגן הפסלים כבר אז (11)היה תותח בחור נשמה גם חברתית בחור חיובי לפי דעתי יכול לשקם את הקריירה שלו בנתניה ולחזור לימים שהיה בקריית שמונה והגיע לנבחרת ומי שזוכר שם רביעיה בבלומפילד שזה לא מה בכך
17-Apr-2014, 17:52
הודעה: #6
(17-Apr-2014 17:24)טל.מ כתב:  
(17-Apr-2014 16:05)אייל ס כתב:  

רגע סגל ... אני מגלה צדדים באישיותך שלא היכרתי ... Tongue
אני רוצה להבהיר - אתה רוצה שהוא ואשתו ירדו על ארבע ויקשקשו בזנב ?

אתה רחוק מלהכיר צדדים רבים נוספים,לצערי הרב אני"אלוף העולם" בדברים הלא חשובים וזוכר את מה שאחרים נהנים לשכוח.
הבחור חתם בתקופה שאחמד סבע חתם,באמצע העונה שקדמה לעזיבת יאמר ולאחר מכן התחמק בהובלת אישתו מהחתימה והגרוע מכל במשחק נגד קרית שמונה באחד המחזורים האחרונים בעונת האליפות שלהם,משפחתו גידפה מהיציע(כשאחיו משחק במחלקת הנוער).

ולא תגיד שאני לא סלחן,סופר סלחן אבל בתנאים שלי...ירידה על 4 זה בגלל שאני במצב רוח טוב מאתמול בערב.
17-Apr-2014, 17:55
הודעה: #7
הוא בכלל מושבת בגלל בעיות בלב ויכול להיות שיפרוש בכלל אז קודם כל שיהיה בריא ואחכ שישתקם במקום אחר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Apr-2014, 17:56
הודעה: #8
לא מהמר עליו בשנה הבאה, שישקם את עצמו במקום אחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים