שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפקת לקחים לגמר ביציעים
17-Apr-2014, 16:26
הודעה: #21
RE: הפקת לקחים לגמר ביציעים
בכל מקרה שמישהו מההנהלה ידאג שהפעם נקבל את שערים 2 ו3 ולא נצטרך להידחק בכלוב בשער4 .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2014, 16:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2014 על ידי 16:29 אייל ס.)
הודעה: #22
(17-Apr-2014 16:19)yaron73 כתב:  
(17-Apr-2014 16:12)אייל ס כתב:  
(17-Apr-2014 16:01)yaron73 כתב:  לשחק את הגמר בנתניה עם ק"ש נגד הפועל ר"ג זה הגיוני. לנו יש הרבה יותר קהל משתיהן ביחד. במקרה הזה לוזון צודק אין אלטרנטיבה.
חבל שבעיריית נתניה מסתפקים במה שיש ולא חושבים על הגדלת האיצטדיון בנתניה. עוד נשלם בעתיד מחיר כלכלי ומקצועי על זה....
בכל מקרה נתניה לא יכולה לשחק בגמר בבית שלה....

ירון אתה בעלים של מדפסת כסף? אתה קורא מה אתה כותב?
לקבוצה כמו מכבי נתניה בשלב זה של חייה המקצועיים איצטדיון של 13500 צופים זה מעל ומעבר גם עם בסיטואציה כזו או אחרת ניתן למלא אותו ויותר.
גם כך האיצטדיון הנוכחי עלה למשלם המיסים הנתנייתי מאות מיליונים ע"ח נושאים אחרים,בואו ניהיה צנועים ונסתפק באיצטדיון היפה בארץ שמכיל 13500 מקומות.

אייל במקרה הזה אני חושב שאתה טועה. את רוב ההשקעה כבר עשו. אבל זו מנטליות ישראלית ידועה לעשות שלושת רבעי עבודה.
יכול להיות שאני חי בפנטזיה אבל אני מקווה שהמטרה של הבעלים החדשים ביחד עם כולנו זה להביא את נתניה חזרה לטופ של הכדורגל הישראלי וזה אומר איצטדיון מלא בחלק ממשחקי ליגת העל והגביע. אני מקווה מאוד שיש שאיפה למכירת 6000-5000 מנויים כהתחלה כך שהרבה בחלק מהמשחקים לא ישאר. מה יקרה בעתיד אם נגיע לאירופה ונגריל קבוצה גדולה נעביר את המשחק לחיפה או לטדי ?
אין לי מושג מה גודל המשפחה הגרעינית שלך,אך בהנחה שהיית אב ל4 ילדים ובשיקול הכלכלי הצר בחרת לרכוש דירה בת 3 חדרי שנה(שני ילדים בחדר),האם תחליף את הדירה לדירה של 5 חדרי שינה(תגדיל את המשכנתה במיליון ש"ח וההחזרים הסתיימו שימלאו לך 65) כי פעם בשנה (ולא כל שנה) מגיעים להתארח אצלכם בפסח הבני דודים מאילת?

(17-Apr-2014 16:26)moshe. כתב:  בכל מקרה שמישהו מההנהלה ידאג שהפעם נקבל את שערים 2 ו3 ולא נצטרך להידחק בכלוב בשער4 .

אתה לא תקבל את 2 ו3
אתה תקבל או את 2 או את 3,בנוסף ל4 או 1.
17-Apr-2014, 16:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2014 על ידי 16:35 yaron73.)
הודעה: #23
מקווה שאני צודק כי זה אומר הרבה משחקים בעתיד שהם 'סולד אאוט'. יכול להיות שאני הולך רחוק מידי אבל יהיה חבל מאוד לשחק באירופה באיצטדיון אחר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2014, 16:39
הודעה: #24
לי מפריע שבישראל שעושים חצאי עבודות.
טדי- שנוסף לו יציע שלא נראה שייך.
אצטדיון הסופר לנד בראשון.
ונתניה .

אני לא מאמין שאצטדיון צריך להיות מחולק לשלב א ואז שלב ב.
כי בדרך כלל שלב ב לעולם לא יקרה, ואז כבר שיקרה הוא יראה כמו בטדי , פשוט לא קשור.

מרכז העיר בנתניה נראה כמו מחנה פליטים, הערייה משקיעה איפה שהיא מרוויחה וזה בשכונות החדשות ועל קו החוף.
כשיבוא היום שנצטרך לנדוד במשחקים קובעים בגלל האצטדיון, אנשים יכעסו שלא חשבו קודם על סיום העבודות באצטדיון בנתניה.

וכך גם לגבי מרכז העיר, כשלא חושבים קדימה על שיפוצו והתאמתו לאוכלוסייה צעירה מקומות בילוי וטיפוח.
שלא יתפלו בעתיד שאוכלוסייה חלשה ובעייתית תמשיך להוציא לעיר שם רע, ועדיין לתיירים לא יהיה מה לעשות שם בסופי שבוע ובלילות ולכן ילכו לישון בהרצליה ות"א.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
yaron73 (1717-0404-2014201420142014)
17-Apr-2014, 16:42
הודעה: #25
(17-Apr-2014 16:39)אני gad כתב:  לי מפריע שבישראל שעושים חצאי עבודות.
ונתניה .

כי בדרך כלל שלב ב לעולם לא יקרה, ואז כבר שיקרה הוא יראה כמו בטדי , פשוט לא קשור.

מרכז העיר בנתניה נראה כמו מחנה פליטים, הערייה משקיעה איפה שהיא מרוויחה וזה בשכונות החדשות ועל קו החוף.
כשיבוא היום שנצטרך לנדוד במשחקים קובעים בגלל האצטדיון, אנשים יכעסו שלא חשבו קודם על סיום העבודות באצטדיון בנתניה.

וכך גם לגבי מרכז העיר, כשלא חושבים קדימה על שיפוצו והתאמתו לאוכלוסייה צעירה מקומות בילוי וטיפוח.
שלא יתפלו בעתיד שאוכלוסייה חלשה ובעייתית תמשיך להוציא לעיר שם רע, ועדיין לתיירים לא יהיה מה לעשות שם בסופי שבוע ובלילות ולכן ילכו לישון בהרצליה ות"א.

בדיוק.
כולם חכמים היום שחבל על הכסף ואין הצדקה להרחבת האיצטדיון. פרויקט מסיימים ולא עושים בשלבים וירטואלים.
אני בטוח שנגיע בעתיד לזמנים יפים בליגה ובאירופה ואז נצטער...

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2014, 16:47
הודעה: #26
אתה צודק אבל גם ככה חרגו בעשרות מיליונים מי אתה רוצה שישלם על זה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Apr-2014, 16:53
הודעה: #27
מה הבעיה
כמה בתי כנסת יש בעיר?
נוריד כמה ונמכור את השטח.

וכנ"ל לגבי בתי ספר ותיכונים.

הבית ספר הכי טוב הוא כדורגל, ולכן אולי משרד החינוך יתקצב

מפגר ולא אופטימי.
17-Apr-2014, 17:11
הודעה: #28
(17-Apr-2014 16:42)yaron73 כתב:  
(17-Apr-2014 16:39)אני gad כתב:  לי מפריע שבישראל שעושים חצאי עבודות.
ונתניה .

בדיוק.
כולם חכמים היום שחבל על הכסף ואין הצדקה להרחבת האיצטדיון. פרויקט מסיימים ולא עושים בשלבים וירטואלים.
אני בטוח שנגיע בעתיד לזמנים יפים בליגה ובאירופה ואז נצטער...

למיטב זכרוני האצטדיון הזה עלה 280 מ שקל. מאיפה אתה רוצה ששאר עשרות המיליונים יגיעו ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2014, 17:14
הודעה: #29
הצעה לחגיגת תואר בעוד כמה שנים Wink
[תמונה: images?q=tbn:ANd9GcTXfuxdCBqS4LOzlp5RZQv...OK69BDJCX7]

מפגר ולא אופטימי.
17-Apr-2014, 17:28
הודעה: #30
(17-Apr-2014 16:53)אני gad כתב:  מה הבעיה
כמה בתי כנסת יש בעיר?
נוריד כמה ונמכור את השטח.

וכנ"ל לגבי בתי ספר ותיכונים.

הבית ספר הכי טוב הוא כדורגל, ולכן אולי משרד החינוך יתקצב

במחשבה ראשונה רציתי להיכנס בך על מה שרשמת שצריך להוריד בתי כנסת במחשבה שנייה שתיתי כוס מים לקחתי אויר אבל למה אתה לא מכבד אנשים מאמינים? היית אומר להוריד גם מסגדים אם היה סיטואציה כזאת? לא מחפש לריב אבל תכבד
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים