שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפקת לקחים לגמר ביציעים
17-Apr-2014, 17:36
הודעה: #31
RE: הפקת לקחים לגמר ביציעים
יפה שככה עשית.

אני מכבד זה היה דיי בהומור, למרות שיחס תושבים מול בתי כנסת בעיר הזאת לא הגיוני.

רוב בתי הכנסת מתקשים מלהשלים מניין, כי אלו לא מוכנים להתפלל עם אלו .
שזה כבר בעיה עמוקה יותר.

מפגר ולא אופטימי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2014, 17:41
הודעה: #32
(17-Apr-2014 16:53)אני gad כתב:  מה הבעיה
כמה בתי כנסת יש בעיר?
נוריד כמה ונמכור את השטח.

וכנ"ל לגבי בתי ספר ותיכונים.

הבית ספר הכי טוב הוא כדורגל, ולכן אולי משרד החינוך יתקצב

אלו דברים שלא כותבים אותם בצחוק,
אני רחוק מלשמור שבת ולמרות שלא מכניס הביתה טרף ושרצים,אני נהנה לאכול גם מהם,אני מבקר בבתי כנסת לעיתים נדירות ובדרך כלל רק שחייב ולמרות...אני שריד לאנשים שקידשו חייהם למען ההמשכיות של העם היהודית ולא מסוגל לקרוא (אפילו לא בהומור או בציניות),ישראלי שממליץ להרוס בתי כנסת ובתי ספר(שהם מקור כוחינו).
ולגבי האיצטדיון,זה נשמע רע שעירית רמת השרון ועירית עכומממנות קבוצת כדורגל,זה נשמע רע שעירית נתניה סיבסדה ביותר מ100 מיליון ש"ח איצטדיון כדורגל כשיש לא מעט אנשים קשי יום תחת אחריות אותה עיריה.
17-Apr-2014, 17:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2014 על ידי 17:57 אני gad.)
הודעה: #33
מצטער אם מישהו נפגע מההלצה
אבל קצת הומור שחור .
אנחנו היהודים טובים בזה.

שוב למי שלא הבין לא באמת רציתי להרוס ביתי ספר ובתי כנסת.

מפגר ולא אופטימי.
17-Apr-2014, 18:43
הודעה: #34
אני חושב שבכלל הייתה התרשלות מצד העיריה בכל מה שקשור לבניית המגרש החדש. מה שגם אין אווירה ביתית מי שיושב למעלה מרגיש דיי רחוק מהמגרש חבל שלא עשו את זה כמו בסמי עופר יותר קרוב לדשא. ראו לדוגמא ליברפול צ'לסי...
18-Apr-2014, 0:51
הודעה: #35
אם אני זוכר נכון... הקבלן השני שזכה במכרז היה צריך להקים יציע מאחורי אחד השערים שהיה מגדיל את התכולה ל16,000 מקומות ובגלל שהכסף הלך על דברים אחרים זה בסופו של דבר בוטל.
אני לא יודע אם יש הצדקה בימנו להגדלת האיצטדיון ל24 אלף מקומות אבל חבל מאוד מאוד שלא הוסיפו יציע קטן מאחורי אחד השערים. אפשר היה לתקוע שם קבוצות אורחות במשחקים גדולים ולא לבזבז 1000 מקומות על הפרדה ביננו לבין הקבוצה האורחת כמו שהיה נגד ב"ש ונגד הפועל במשחק פתיחה.
18-Apr-2014, 6:33
הודעה: #36
(18-Apr-2014 0:51)פולומבו כתב:  אם אני זוכר נכון... הקבלן השני שזכה במכרז היה צריך להקים יציע מאחורי אחד השערים שהיה מגדיל את התכולה ל16,000 מקומות ובגלל שהכסף הלך על דברים אחרים זה בסופו של דבר בוטל.
אני לא יודע אם יש הצדקה בימנו להגדלת האיצטדיון ל24 אלף מקומות אבל חבל מאוד מאוד שלא הוסיפו יציע קטן מאחורי אחד השערים. אפשר היה לתקוע שם קבוצות אורחות במשחקים גדולים ולא לבזבז 1000 מקומות על הפרדה ביננו לבין הקבוצה האורחת כמו שהיה נגד ב"ש ונגד הפועל במשחק פתיחה.

הקבלן השני,לא היה אמור להגדיל את התכולה(הנושא עלה ובאותה מהירות ירד,בעיקר בעיתונות המקומית).
הבחירה בבניה בשני שלבים היא בחירה תקציבית,לא אכנס למספרים בתחילת הדרך(שעל פי אותם מספרים תיקצב הטוטו את חלקו),אך השלמת האיצטדיון למרות החריגה בסדרי גודל ופשיטת הרגל של הקבלן זה נס.
לצערי במחוזותינו קשה ההנאה הגדולה ביותר היא מהביקורת ואיך שאני הייתי עושה זאת טוב יותר ועד כמה לי יש יותר גדול.
נאלצתי להיות שותף ל3 החודשים האחרונים בפרוייקט ושם נתקלתי במנכ"ל וראש עיר ביצועיסטים שבזכותם זכינו בפנינה הזו.
.ומכיוון שאני איש של השורה התחתונה,אין ספק שחובת ההוכחה עלינו ואם הקהל ימלא 80 אחוז מהקיבולת והקבוצה תתמודד באירופה על בסיס קבוע,האיצטדיון יהיה בעל 4 יציעים.
18-Apr-2014, 9:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2014 על ידי 9:36 אריאל.)
הודעה: #37
יש פה היסחפות טוטאלית ואני מציע לכמה אנשים פה לשחק במשחקי אסטרטגיה במחשב, שבהם צריך לאסוף משאבים ולפתח ישוב מאוזן שיכלול תושבים, יצור משאבים, מבני ציבור וכו...

המשחקים האלה מאתגרים ותמיד תמיד חסר לך ״עוד קצת״ כדי להשלים את מה שרצית ולשדרג את מה שכבר יש (תנסו למשל hay day לנייד)

מי שהיה מקים איצטדיון גדול יותר היה פושע, מועל באמון הציבור וחוטא כלפי בוחריו.

היחס עלות/תועלת לאיצטדיון הוא גבולי ולתוספת המושבים ביציעים נוספים הוא שלילי ברמות הכי מובהקות
עלינו ליגה ובפוקס עלינו לגמר ויש פה היסחפות טוטאלית.
להזכירכם, פגשנו קבוצות ליגות נמוכות ושתי קבוצות ליגת על שהיו במקום האחרון בליגה כשפגשו אותנו...
לא פגשנו את מכבי תא, לא את הפועל, לא את חיפה (שתיהן) ואפילו לא את ביתר או אשדוד (שהדיחה את האלופה)
אנחנו קבוצה קטנה שהביאה למשחק חצי גמר פחות קהל מתכולת האיצטדיון שלה.

אם כווווול מי שבא לחצי יבוא לליגה, 4 גג 5 משחקים בשנה יהיו סולד אווט

חובת ההוכחה על הקהל

ולמי שנעלב שאנחנו קבוצה קטנה, אני אתקן...
אנחנו הקבוצה הכי גדולה בין הקטנות
(או הכי קטנה בין הגדולות)

ולא שכחתי! יש לנו היסטוריה גדולה

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
amir (1818-0404-2014201420142014), זיו פלם (1818-0404-2014201420142014)
18-Apr-2014, 11:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2014 על ידי 11:20 zeevmon.)
הודעה: #38
לקח אחד חשוב , לדעתי אם נשב מערבי מול מזרחי , זה שיתוף של הקהלים ביחד כמו שבאר שבע עושים
צד אחד קורא והשני עונה
או ששני הצדדים שרים אותו שיר ,זה כמעט לא קרה ולמעלה לא
כי לנתניה לא היה אף פעם אצטדיון ששני הקהלים ישבו זה מול זה
אולי צריך לבוא עם מכשיר קשר.

נ.ב הגול של מנגה באמת היה אדיר , ביציע 7 היו שם אוהדי באר שבע שפשוט סיפרתי להם את מקור האיבה בין שני המחנות בעיקר הקטע האינטרנטי שבוא חלק מאוהדי באר שבע אמנם הקטן החל בצחוק לגיטימי וגמר עם קללות חמורות שאף קהל לא איחל לקהל אחר. ואפילו לילדיו יחד עם קללות גזעניות ואיחולי מחלות.
ולכן אמרתי להם שהקבוצה שלהם לא תרווה נחת אפילו יום אחד.
עם אוהדים כאלה.

והחמור שחלק מהקהל שלנו מתחיל גם לעשות את זה.

ב. אייך לא הפרידו מראש בין הקהלים מספיק היה למשטרה לקרוא באינטרנט.
18-Apr-2014, 12:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2014 על ידי 12:32 יגאל יהב.)
הודעה: #39
אני מצדד בבלומפילד. טדי רחוק מדי, וזה יפגע בהגעת אנשי מחננו לגמר. קריית אליעזר גם לא מקובל כי זה יכפיל לאנשי מחננו את המרחק, כשמאידך הוא לא יביא (חרף ההתקרבות לקריית שמונה) עוד 5,000 אוהדי יריב (מה שיבטיח לקבוצתנו הכנסה מוגברת). זה ידרבן, לכל היותר, עוד 500 איש מקריית שמונה להגיע, ותוספת ההכנסה מכך לא שווה את הנזק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים