שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אתם מעדיפים שערבים יעלו על פני הפועל פ"ת?
13-Apr-2014, 20:42
הודעה: #31
RE: אתם מעדיפים שערבים יעלו על פני הפועל פ"ת?
(12-Apr-2014 20:02)Anubis כתב:  אתם מעדיפים שבני לוד או אחי נצרת יעלו במקומנו? הקהל של הפועל פ"ת הוא הקהל השני הכי גדול אחרי נתניה בליגה הלאומית.
במקום לפתוח רגליים ולתת לנו לנצח, כי גם ככה כבר עליתם לליגת העל. אני מקווה שלפחות לא תפשלו ובמשחק הבא בחוץ נגד בני לוד אתם תפרקו אותם.

בהפועל פ"ת היו שחקנים ערבים רבים ועוד יהיו, ולכן אני מתקשה להאמין שאתה אוהד אותנטי של הקבוצה הזו. ההתבטאות שלך מתחברת לי יותר עם אוהד בית"ר י-ם או בני יהודה, אבל בוא נניח שאתה באמת אוהד המועדון הזה. עקרונית ומעשית אני מסכים איתך שהפועל פ"ת על קהל אוהדיה העצום חיונית לליגת העל יותר מלוד או אחי נצרת, אבל רגשית אין לי שום עניין מי תעלה. כשמדובר ברגשות, רק האינטרסים של מכבי נתניה מעסיקים אותי. אני לא חושב שלמישהו ממשפחת מכבי נתניה חשוב לנצח את הפועל פ"ת יותר מאשר את לוד או מי שלא יהיה. זה פשוט קרה ככה. אני, לאחר השגת השיבה לליגת העל, לא התייחסתי למשחק נגד הפועל פ"ת אלא כהכנה לקראת חצי הגמר. אילו קבוצתי הייתה מנצחת אפילו בתוצאה גבוהה יותר אבל משלמת על כך בשחקן פצוע שמנוטרל מחצי הגמר, זה לא היה שווה לי כלום. יכול להיות שננצח את לוד ויכול להיות שלא, אבל איך זה ישפיע על סיכויי העלייה של זו או אחרת זה לא יטריד אותנו כלל. עתה, אמנם, הפועל פ"ת, הקבוצה שלך, הפסידה, אבל אני מקווה שתמצא פיצוי מסויים בהפסד של יריבתך העירונית בחצי הגמר. כולנו נשמח אם תיגרם לך הנחת רוח הזו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
shraga (1414-0404-2014201420142014)
13-Apr-2014, 22:14
הודעה: #32
אתם מעדיפים שערבים יעלו על פני הפועל פ"ת?
אמן כן יהי רצון !

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים