שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנויים נהנים יותר ?
12-Apr-2014, 20:39
הודעה: #21
RE: מנויים נהנים יותר ?
אין בעיה.
אם יש מחסור בכח אדם או איזה מחסור אחר במשאבים אני מוכן לתרום מזמני ואני בטוח שיש פה עוד שיצטרפו אלי. אנחנו רק רוצים לייעל לא מתלוננים לשם התלונה אלה לגופה של בעי ה בלבד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Apr-2014, 20:41
הודעה: #22
האמת שלגבי מכירת חולצות אני חושב שעשו בשכל שלא מכרו מכיוון שזה לה היה נראה יפה.לגבי החלוקה,אין ספק שאפשר היה לעשות אחרת,הגעתי ב14:45 ראיתי את התור וויתרתי.יחד עם זאת אני לא חושב שצריך לעשות בלאגן גדול מכל העיניין,בסה״כ ניסו לעשות משהו טוב עם כוונות טובות שלא כ״כ צלח,לא נורא קרה כלם...
12-Apr-2014, 20:41
הודעה: #23
(12-Apr-2014 20:39)amir כתב:  אין בעיה.
אם יש מחסור בכח אדם או איזה מחסור אחר במשאבים אני מוכן לתרום מזמני ואני בטוח שיש פה עוד שיצטרפו אלי. אנחנו רק רוצים לייעל לא מתלוננים לשם התלונה אלה לגופה של בעי ה בלבד.

אמיר מתלוננים/לא מתלוננים...זה הפוסט היחיד שדינמי(ואני מבין שגם פעיל בפייסבוק) שכל כולו ביקורת על מהלך שמטרתו רק טוב.
12-Apr-2014, 20:47
הודעה: #24
(12-Apr-2014 20:41)אלון כתב:  האמת שלגבי מכירת חולצות אני חושב שעשו בשכל שלא מכרו מכיוון שזה לה היה נראה יפה.לגבי החלוקה,אין ספק שאפשר היה לעשות אחרת,הגעתי ב14:45 ראיתי את התור וויתרתי.יחד עם זאת אני לא חושב שצריך לעשות בלאגן גדול מכל העיניין,בסה״כ ניסו לעשות משהו טוב עם כוונות טובות שלא כ״כ צלח,לא נורא קרה כלם...

למה לא נראה יפה???
12-Apr-2014, 20:48
הודעה: #25
כמה קהל היה אתמול ? במערבי עליון ישבתי קרוב לקצה זה היה נראה כמעט מלא לגמרי אולי 200 מושבים ריקים
12-Apr-2014, 20:51
הודעה: #26
אם היתה התיחסות מההנהלה או ממישהו אחר למה שהיה שם אולי היה מוריד את מפלס העצבים ואני מאמין שאם אתה היית עומד 40 דקות בתור היית מגיב אחרת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Apr-2014, 21:33
הודעה: #27
(12-Apr-2014 20:47)פיליפצוק כתב:  
(12-Apr-2014 20:41)אלון כתב:  האמת שלגבי מכירת חולצות אני חושב שעשו בשכל שלא מכרו מכיוון שזה לה היה נראה יפה.לגבי החלוקה,אין ספק שאפשר היה לעשות אחרת,הגעתי ב14:45 ראיתי את התור וויתרתי.יחד עם זאת אני לא חושב שצריך לעשות בלאגן גדול מכל העיניין,בסה״כ ניסו לעשות משהו טוב עם כוונות טובות שלא כ״כ צלח,לא נורא קרה כלם...

למה לא נראה יפה???

מכיון שאמרו שיחלקו ולא ימכרו.נכון אפשר היה לעשות אחרת אבל לא קרה כלום כל עוד זה בא מרצון טוב... גם אני יצאתי ללא חולצה למרות שהבטחתי לילד...
12-Apr-2014, 21:38
הודעה: #28
(12-Apr-2014 20:48)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  כמה קהל היה אתמול ? במערבי עליון ישבתי קרוב לקצה זה היה נראה כמעט מלא לגמרי אולי 200 מושבים ריקים

http://youtu.be/bZ5ruhzxlic

תבדוק שי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים