שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב יפה כרטיס ב10 שח .
06-Apr-2014, 21:09
הודעה: #1
אלי שגב יפה כרטיס ב10 שח .
אלי שגב בהרמת הכוסית לחג הפסח: ״בפגישה עם ראש העיר נשברנו והגענו לנתניה ולא לחיפה ואנחנו מאוד מאושרים על ההחלטה שלקחנו. קובי וגיל, העברתם לנו את המועדון בדרך הישרה ביותר שאפשר להעביר מועדון, השקעתם ואתם משקיעים המון בשביל המועדון ועל זה מגיע לכם תודה רבה. מחלקת הנוער שלנו נהדרת ואני מאוד אוהב אותה. אני רומה להודות למר דובל׳ה למד ולאחותו ליאורה שתורמים לנו לא מעט כסף שבזכותו אנחנו מקיימים את מחלקת הנוער שלנו. רוצה להודות ליוסי, שי ולכל השחקנים שבלעדיהם לא היינו מגיעים לאותם רגעים נפלאים ביום שישי. נוריד את מחיר הכרטיס ל 10-20 שקלים, תלוי באישורי ההתאחדות ונזמין את כל תושבי העיר למשחק ביום שישי.״

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 21:22
הודעה: #2
RE: אלי שגב יפה כרטיס ב10 שח .
יהיה 10000?
06-Apr-2014, 21:27
הודעה: #3
(06-Apr-2014 21:22)רון סאבן1 כתב:  יהיה 10000?

בעשר עד עשרים שקל יהיה 10000 לפחות וגם הזדמנות למכור כרטיסים לגביע
צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 21:45
הודעה: #4
Re: RE: אלי שגב יפה כרטיס ב10 שח .
(06-Apr-2014 21:09)amir כתב:  אלי שגב בהרמת הכוסית לחג הפסח: ״בפגישה עם ראש העיר נשברנו והגענו לנתניה ולא לחיפה ואנחנו מאוד מאושרים על ההחלטה שלקחנו. קובי וגיל, העברתם לנו את המועדון בדרך הישרה ביותר שאפשר להעביר מועדון, השקעתם ואתם משקיעים המון בשביל המועדון ועל זה מגיע לכם תודה רבה. מחלקת הנוער שלנו נהדרת ואני מאוד אוהב אותה. אני רומה להודות למר דובל׳ה למד ולאחותו ליאורה שתורמים לנו לא מעט כסף שבזכותו אנחנו מקיימים את מחלקת הנוער שלנו. רוצה להודות ליוסי, שי ולכל השחקנים שבלעדיהם לא היינו מגיעים לאותם רגעים נפלאים ביום שישי. נוריד את מחיר הכרטיס ל 10-20 שקלים, תלוי באישורי ההתאחדות ונזמין את כל תושבי העיר למשחק ביום שישי.״

לאיזה שי הוא התכוון לשי עטר?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
06-Apr-2014, 21:53
הודעה: #5
נהייה סלב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
06-Apr-2014, 22:53
הודעה: #6
(06-Apr-2014 21:45)משה.ד כתב:  
(06-Apr-2014 21:09)amir כתב:  אלי שגב בהרמת הכוסית לחג הפסח: ״בפגישה עם ראש העיר נשברנו והגענו לנתניה ולא לחיפה ואנחנו מאוד מאושרים על ההחלטה שלקחנו. קובי וגיל, העברתם לנו את המועדון בדרך הישרה ביותר שאפשר להעביר מועדון, השקעתם ואתם משקיעים המון בשביל המועדון ועל זה מגיע לכם תודה רבה. מחלקת הנוער שלנו נהדרת ואני מאוד אוהב אותה. אני רומה להודות למר דובל׳ה למד ולאחותו ליאורה שתורמים לנו לא מעט כסף שבזכותו אנחנו מקיימים את מחלקת הנוער שלנו. רוצה להודות ליוסי, שי ולכל השחקנים שבלעדיהם לא היינו מגיעים לאותם רגעים נפלאים ביום שישי. נוריד את מחיר הכרטיס ל 10-20 שקלים, תלוי באישורי ההתאחדות ונזמין את כל תושבי העיר למשחק ביום שישי.״

לאיזה שי הוא התכוון לשי עטר?

Sent fromT-I9505 using Tapatalk 2

ברור שהוא התכוון אליי מה חשבת לשי הולצמן?
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים