שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תקציב
07-Apr-2014, 20:35
הודעה: #61
תקציב
(07-Apr-2014 19:21)amir כתב:  
(07-Apr-2014 18:51)טל.מ כתב:  אני מעדיף שחקן שרוצה לשחק פה מאשר ליצן שיעשה עלי סיבוב מוכשר ככל שיהיה (ראה ערך עזרא מוגרבי סייף גולסה)

(07-Apr-2014 18:27)amir כתב:  אני ראיתי אותו מספיק וגם המאמן של לאציו כנראה לא מבין בכדורגל.וגם בחיפה הוא עשה המון אבל הוא בסך הכל ילד שלא ידע לנתב את הכישרון שלו לגדולות כמו שהיה צריך להיות לא היה לו את המנטור הנכון שיוביל אותו לאן שצריך אלה להפך אני מאחל לי ולך שנזכה לראות אותו חוזר למיגרשים פה בארץ לא כל יום גדל ילד כזה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

דרך אגב אמיר הטאלנט היה כל השנה על המדף. לא ראיתי שהיו קופצים.

חכה קצת ותראה.

אתה מתעקש על מכבי ת״א ? כי אם כן אני לא מבין מה ההבדל הגדול בין מכבי ת״א למכבי חיפה ואיפה הקידום הגדול.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Apr-2014, 20:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Apr-2014 על ידי 20:59 amir.)
הודעה: #62
RE: תקציב
לא מתעקש שמעתי את האבא (שחקן העבר אבנר גולסה) אומר עדיפות לאירופה אם לא מכבי תא.
וההבדל בין מכבי לחיפה היום זה הכסף ו ג'ורדי ולשחק אולי בליגת האלופות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Apr-2014, 20:56
הודעה: #63
תקציב
(07-Apr-2014 20:40)amir כתב:  לא מתעקש שמעתי את האבא (שחקן העבר אבנר גולסה) אומר עדיפות לאירופה אם לא מכבי תא.
וההבדל בין מכבי לחיפה היום זה הכסף ו ג'ורדי ולשחק אולי בליגת האלופות
ולשחק אולי בליגת האלופות.

חשבתי שהאתגר הוא לקחת אליפות עם מועדון הבית שלך ולא לברוח למועדון שיש לו כרגע יותר כסף.. אישיות זה מה שכנראה אין לגולסה.. ואפשר לחשוב ששחר משלם רע .
כדי שגולסה יהיה כדורגלן הראש שלו צריך להשתנות ובענק. שחקן ששם זין על המועדון שלו ברמה כזו יגיע לשום מקום, אני מבטיח לך.

07-Apr-2014, 21:04
הודעה: #64
בסדר לא טענתי שהוא מושלם רק שהוא סופר מוכשר וחבל ש הקרירה שלו לא ממריאה כמצופה .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Apr-2014, 21:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Apr-2014 על ידי 21:14 חזום חזום.)
הודעה: #65
Re: RE: תקציב
(07-Apr-2014 20:56)טל.מ כתב:  
(07-Apr-2014 20:40)amir כתב:  לא מתעקש שמעתי את האבא (שחקן העבר אבנר גולסה) אומר עדיפות לאירופה אם לא מכבי תא.

חשבתי שהאתגר הוא לקחת אליפות עם מועדון הבית שלך ולא לברוח למועדון שיש לו כרגע יותר כסף.. אישיות זה מה שכנראה אין לגולסה.. ואפשר לחשוב ששחר משלם רע .
כדי שגולסה יהיה כדורגלן הראש שלו צריך להשתנות ובענק. שחקן ששם זין על המועדון שלו ברמה כזו יגיע לשום מקום, אני מבטיח לך.
אפשר לחשוב ששחר הוא צדיק הדור.
כל אחד דואג לאינטרסים שלו.
שחר כבל את כל השחקנים שלו החוזים ארוכי טווח. את הפחות טובים השאיל .את הטובים יותר מכר וגזר קופון.
לגטימי שגם השחקנים יחשבו על האינטרס שלהם.
היום לצערנו אין דוד לביא או אהוד בן טובים .כולם יודעים איך הם גמרו.
אגב אני לא אסתיר את השמחה לאיד עם כל מה שקורה בחיפה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
07-Apr-2014, 22:09
הודעה: #66
(07-Apr-2014 21:13)חזום חזום כתב:  

אפשר לחשוב ששחר הוא צדיק הדור.
כל אחד דואג לאינטרסים שלו.
שחר כבל את כל השחקנים שלו החוזים ארוכי טווח. את הפחות טובים השאיל .את הטובים יותר מכר וגזר קופון.
לגטימי שגם השחקנים יחשבו על האינטרס שלהם.
היום לצערנו אין דוד לביא או אהוד בן טובים .כולם יודעים איך הם גמרו.
אגב אני לא אסתיר את השמחה לאיד עם כל מה שקורה בחיפה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מסכים לחלוטין!
08-Apr-2014, 10:35
הודעה: #67

האתגר הוא חוזה יותר טוב, וזהו

מפגר אבל אופטימי
08-Apr-2014, 12:53
הודעה: #68
צר לי אריאל . לא מסכים איתך. אלא שיוצאים קטנים ולא נשכרים הם שחקנים דוגמת גולסה.

08-Apr-2014, 13:22
הודעה: #69
(08-Apr-2014 12:53)טל.מ כתב:  צר לי אריאל . לא מסכים איתך. אלא שיוצאים קטנים ולא נשכרים הם שחקנים דוגמת גולסה.

אנחנו לא יודעים מה קרה שם,
כמו שאוהדים מעטים יודעים מה הדינמיקה בין השחקנים להנהלה במכבי נתניה(והיו לא מעט מקרים לאחרונה)
עובדתית,בשנים האחרונות מכבי חיפה הפסידה לא מעט כספים בגלל חוזים שהסתיימו.
הם לא רצו להפסיד את גולסה ולכן התחיל שם מאבק,כפי שלא התקיים בין מכבי נתניה לפיראס אלמוג ודלה(ולכן קיבלנו דמי השבחה בלבד)וכמו שהתקיים בין נתניה לעומרי וחן ולכן החוזה שלהם שודרג לפני שהסתיים.
אנחנו נוטים לייחס ליעקב שחר יכולות של מלאך...הוא הכי רחוק משם(והייתי איתו בסיישן או שניים).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים