שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משה פרימו - העמוד הרשמי תגובה לעניין.
05-Apr-2014, 12:54
הודעה: #1
שבת שלום חברים. כן, זה היה מהיר מאד. אני האמנתי וגם כתבתי אחרי הירידה של מכבי נתניה, שלפעמים טוב לרדת ולהתארגן מחדש ולבוא טובים יותר וחזקים יותר לליגת העל. זה מה שקרה תודות
לשחקנים, לצוות המקצועי בראשות יוסי מזרחי, לקהל הנהדר והתומך ומעל כולם לבעלים החדשים אלי שגב, יוסי מאור ושמעון גונן שותפו לעסקים הפרטיים של שגב. לולא הם, לא היינו מדברים היום על עליית ליגה הכי גדולה. עכשיו מתחילות ההכנות לליגת העל שזה הבית הטבעי של נתניה. אני יודע שהאוהדים רוצים קבוצה חזקה ולהחתים את כל הבא ליד. אז זהו, בואו נרגיע, אין היום ישראלים גדולים שאיתם נזכה באליפות ובלעדיהם נרד ליגה. אין כאלה!!! שחקנים שהיו כאן בעבר לא קיימים היום ולכן ההחלטה של יוסי מזרחי חייבת להיות מדויקת, מה בדיוק מתאים למכבי נתניה כי אם אין שחקן שישדרג, עדיף מהנוער והייתי מריץ כמה כאלה בליגת העל. אני יודע אוהדים יקרים שהיום כולכם על גג העולם, הגעתם בהמוניכם ובוודאי תגיעו הכי הרבה לחצי הגמר. אבל צאו מנקודת הנחה שבשנה הבאה זה יהיה שונה, יהיו אכזבות וכאן אתם צריכים להיות מאד בוגרים, אחרי הפסד אל תראו את הצד המכוער של אוהד הכדורגל. אהדת קבוצה היא ללא תנאים ואני עושה זאת 44 שנים מ-1970. רק להרגיע אתכם אומר לכם שמכבי נתניה לדורותיה היתה אחת הגדולות וחמש פעמים היתה הגדולה מכולן, קבוצה כמו שהיתה לנו ב-1983 של "נתניה ועוד 15" לא תהיה עוד. ברגע שהכסף שולט בכדורגל, זה מה שקורה, הבעלים העשירים רוצים הצלחה בכל מחיר, היום תורו של גולדהאר. בכל העולם הטבלה מתיישרת עם התקציב ואם כך יהיה בעונה הבאה, אז בזכות אלי שגב וחבריו נתניה תסיים בפליאוף העליון. שתהיה לכם אחלה שבת ושבוע טוב. כל אוהדי נתניה בלי תירוצים. ביום רביעי ב-16 לחודש בשעה 18.00 כולכם מתייצבים לחצי הגמר מול מכבי פ"ת. זאת הולכת אולי להיות עונה בלתי נשכחת...

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes amir's post:
אלון (0505-0404-2014201420142014)
05-Apr-2014, 15:33
הודעה: #2
RE: משה פרימו - העמוד הרשמי תגובה לעניין.
ארוך מידי... התעייפתי בחצי

מפגר אבל אופטימי
05-Apr-2014, 19:10
הודעה: #3
מה קשור משה פרימו לסיפור?
חוץ מזה שהוא העז באחת התוכניות בקיץ מול הקשקשן שלמה שרף לטעון ש"נתניה עולה בהליכה"...
ובמבחן תוצאה...צדק...
05-Apr-2014, 19:29
הודעה: #4
הטור הזה נראה לי יותר כעוד קטע בריב שלו עם אוהדי מכבי ת"א מאשר טור אוהד לנתניה.
05-Apr-2014, 19:32
הודעה: #5
מכל הכתבות בכל האתרים,כתבתו של אורן יוסיפוביץ בוואלה נגעה בי.
05-Apr-2014, 19:44
הודעה: #6
אפשר להגיד בעדינות שפרימו הוא לא בדיוק העפרון הכי מחודד בקלמר.... מדבר הרבה שטויות לעיתים קרובות מידי, אבל הפעם אני די מסכים עם הטור שלו.
אסור לבוא עכשיו ולזרוק מליונים על טאלנטים עם שם גדול או לחילופין על ליגיונרים שרק בגלל שהם משחקים בחו"ל מזכירים את השם שלהם.
הקבוצה צריכה להיות מאוזנת שזה אומר ותיקים לצד צעירים, שחקנים מוכחים לצד שחקני חסרי שם והילה ובעיקר לפגוע בזרים טובים.
כמו שפרימו אומר, כולנו נרגשים עכשיו (ובצדק !), אבל צפויים לנו גם ימים קשים לצד ימים כמו שאנחנו חווים היום.
אני מקווה שגם בימים הקשים ההתנהלות תשאר שפויה ולא תכנע לצעקות מהרחוב.

ועוד משהו קטן-
היה שווה לעלות ליגה רק בשביל לקבל את מתקפת הכתבות הזאת בתקשורת.... מי היה מאמין שבחדשות ערוץ 2 של יום שישי בערב יזכירו את מכבי נתניה....
05-Apr-2014, 20:02
הודעה: #7
גם כשירדנו היו הרבה כתבות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
05-Apr-2014, 20:12
הודעה: #8
לא ברמה הזו .. כל אתר שאתה פותח לפחות 2-3 כתבות על נתניה. כבר התחלתי להסתנוור ! מה עם שלב הבתים בליגה האירופית ???

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Apr-2014, 21:22
הודעה: #9
(05-Apr-2014 20:12)טל.מ כתב:  לא ברמה הזו .. כל אתר שאתה פותח לפחות 2-3 כתבות על נתניה. כבר התחלתי להסתנוור ! מה עם שלב הבתים בליגה האירופית ???
ואת זה ראית?בדרך אל העושר: מענקי העלייה של מכבי נתניה למרות שנראה לי שיש פה טעות בתקציב.
http://www.one.co.il/Article/13-14/1,2,0,0/222636.html

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Apr-2014, 21:25
הודעה: #10
קראתי את כל הכתבות.. כמו אחרי צום יום כיפור. אותי רק מעניין מתי שחר יתחיל לפזול לכיווננו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים