שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הנהלה יקרה !
06-Apr-2014, 0:47
הודעה: #21
RE: הנהלה יקרה !
(06-Apr-2014 0:45)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(06-Apr-2014 0:33)אייל ס כתב:  
(05-Apr-2014 22:49)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(05-Apr-2014 22:29)זיו פלם כתב:  
(05-Apr-2014 22:28)Shaul כתב:  תמשיכו לחכות לקופאי, זה נתניה פה !
תקשיבו לי תקנו דרך האינטרנט , עוד כמה שקלים ובלי עצבים.

אז הנה הקבוצה ענתה

עקב הביקוש הרב וכמות הכרטיסים הרבה שנקנתה, מכירה מוקדמת נוספת לחצי גמר גביע המדינה תתקיים ביום שני, 7.4, בין השעות 16:00-20:00 בקופות האצטדיון. במכירה זו יימכרו גם כרטיסים למשחק העלייה הרשמי נגד הפועל פ"ת שייערך בשישי, 11.4, בשעה 16:00

חח תגיד לי על איזה משחק עלייה אתה מדבר? על מי אתה עובד? המשחק עלייה היה מול ביתר רמלה , אם משחק עלייה בשבילך אם 4500 נחשב למשחק עליה אז דיינו

חגיגה יכולה להיות רק במשחק אחד
ובמשחק האחרון הקלפים לא היו בידינו
במידה ופ"ת ולוד היו מנצחות לא היינו מבטיחים את העליה אחרי המשחק האחרון
ולכן,קבע מי שקבע את המשחק הקרוב כמשחק עליה רשמי.

ומכיוון שלנתניה יש יותר אוהדים מהפועל ב"ש(על פי שי ורון) ובמשחקי הישארות של הפועל ב"ש בשנתיים האחרונות צפו כ10000 צופים,אין ספק שבמשחק הקרוב,משחק העליה הרשמי והאחרון לפני חצי הגמר(כשאין בעית שבת,או שעה מאוחרת לילדים),יגיעו לפחות 10000 צופים.
ברמת גן נראה למי יש יותר אוהדים בעזרת השם יפול עליהם קניון איילון שנמצא בדיוק מאחורי 11 12

בהנחה שהשם מקשיב וקורא אותך בפורום וקניון רמת גן יפול עליהם,תאר לנו את התחושה שאתה חש כשאתה שומע שהקניון נפל על אוהדי ב"ש.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 0:49
הודעה: #22
השבוע זה משחק אליפות וזה תלוי רק בנו...
תיקו והאליפות רשמית, הפסד וצריך לחכות עוד שבוע לפחות

מפגר אבל אופטימי
06-Apr-2014, 1:05
הודעה: #23
(06-Apr-2014 0:47)אייל ס כתב:  
(06-Apr-2014 0:45)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(06-Apr-2014 0:33)אייל ס כתב:  
(05-Apr-2014 22:49)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(05-Apr-2014 22:29)זיו פלם כתב:  אז הנה הקבוצה ענתה

עקב הביקוש הרב וכמות הכרטיסים הרבה שנקנתה, מכירה מוקדמת נוספת לחצי גמר גביע המדינה תתקיים ביום שני, 7.4, בין השעות 16:00-20:00 בקופות האצטדיון. במכירה זו יימכרו גם כרטיסים למשחק העלייה הרשמי נגד הפועל פ"ת שייערך בשישי, 11.4, בשעה 16:00

חח תגיד לי על איזה משחק עלייה אתה מדבר? על מי אתה עובד? המשחק עלייה היה מול ביתר רמלה , אם משחק עלייה בשבילך אם 4500 נחשב למשחק עליה אז דיינו

חגיגה יכולה להיות רק במשחק אחד
ובמשחק האחרון הקלפים לא היו בידינו
במידה ופ"ת ולוד היו מנצחות לא היינו מבטיחים את העליה אחרי המשחק האחרון
ולכן,קבע מי שקבע את המשחק הקרוב כמשחק עליה רשמי.

ומכיוון שלנתניה יש יותר אוהדים מהפועל ב"ש(על פי שי ורון) ובמשחקי הישארות של הפועל ב"ש בשנתיים האחרונות צפו כ10000 צופים,אין ספק שבמשחק הקרוב,משחק העליה הרשמי והאחרון לפני חצי הגמר(כשאין בעית שבת,או שעה מאוחרת לילדים),יגיעו לפחות 10000 צופים.
ברמת גן נראה למי יש יותר אוהדים בעזרת השם יפול עליהם קניון איילון שנמצא בדיוק מאחורי 11 12

בהנחה שהשם מקשיב וקורא אותך בפורום וקניון רמת גן יפול עליהם,תאר לנו את התחושה שאתה חש כשאתה שומע שהקניון נפל על אוהדי ב"ש.
לך תראה את השנאה שלהם בכל האתרים והפורומים ותבין שמה שרשמתי זה לא קללה זה ברכה
צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 1:11
הודעה: #24
הנהלה יקרה !
עכשיו שמתחילים לבנות את הקומה ה 2 בקניון יש מצב שזה יקרה שי אז תזהר ממה שאתה מבקש ומאחל

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Apr-2014, 1:30
הודעה: #25
(06-Apr-2014 1:11)זיו פלם כתב:  עכשיו שמתחילים לבנות את הקומה ה 2 בקניון יש מצב שזה יקרה שי אז תזהר ממה שאתה מבקש ומאחל

תאכלס לא מאחל אבל שיירגעו הם עם הקללות שלהם והאיחולים שלהם בוואן ובעוד פורומים
צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 1:32
הודעה: #26
הנהלה יקרה !
(06-Apr-2014 1:30)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  
(06-Apr-2014 1:11)זיו פלם כתב:  עכשיו שמתחילים לבנות את הקומה ה 2 בקניון יש מצב שזה יקרה שי אז תזהר ממה שאתה מבקש ומאחל

תאכלס לא מאחל אבל שיירגעו הם עם הקללות שלהם והאיחולים שלהם בוואן ובעוד פורומים

שי שי חשבתי שאתה קצת יותר בוגר מאותם ילדים שנכנסים לכל כתבה בוואן ומנבלים תפה זה ילדי כאפות
מה אכפת לך מאוהדי ב״ש או כל קבוצה אחרת תתרכז לאהוד את מכבי נתניה

06-Apr-2014, 8:57
הודעה: #27
אני לא שונא אותם בגלל פורום כזה או אחר,פשוט מאז שאני זוכר את עצמי הולך לכדורגל הם היו נחשבים בעיניי כמנחוסים,פרט לזה בעונת העלייה הראשונה כשנלחמנו איתם ראש בראש על העלייה הם פינצ׳רו לנו(שורה ארוכה של מכוניות) לפחות 2 גלגלים בכל רכב.מיותר לציין שהמשחק.היה יום שישי בערב והרבה לא היה מה לעשות אלא להיכנע למאכר שלהם שגם דפק מחיר...בנוסף לכך כל פעם שמגיעים לב״ש היחס שמקבלים שם הוא יותר גרוע מהיחס שסכנין מקבלים בטדי.מצטער קהל/קבוצה כזו אני לא יכול להתחבר.
06-Apr-2014, 9:09
הודעה: #28
(06-Apr-2014 8:57)אלון כתב:  אני לא שונא אותם בגלל פורום כזה או אחר,פשוט מאז שאני זוכר את עצמי הולך לכדורגל הם היו נחשבים בעיניי כמנחוסים,פרט לזה בעונת העלייה הראשונה כשנלחמנו איתם ראש בראש על העלייה הם פינצ׳רו לנו(שורה ארוכה של מכוניות) לפחות 2 גלגלים בכל רכב.מיותר לציין שהמשחק.היה יום שישי בערב והרבה לא היה מה לעשות אלא להיכנע למאכר שלהם שגם דפק מחיר...בנוסף לכך כל פעם שמגיעים לב״ש היחס שמקבלים שם הוא יותר גרוע מהיחס שסכנין מקבלים בטדי.מצטער קהל/קבוצה כזו אני לא יכול להתחבר.

אלון,אומנם יש ביננו שנה או שנתיים Smile,את המנחוס אני משאיר לבדיחות ביציע ואת היתר רגשות,משאיר לאהבתי למכבי נתניה למשפחה ולחברים,את הייחס לקבוצות אחרות משאיר בצורה עיניינית פר עונה ולעולם לא לוקח ארוע טראומטי כזה או אחר לאורך החיים ...
אין יציע בארץ שלא השאיר בי שריטה במהלך השנים ולמרות,לא נותן לאותה שריטה להעמיק עם השנים.
06-Apr-2014, 9:24
הודעה: #29
(06-Apr-2014 9:09)אייל ס כתב:  
(06-Apr-2014 8:57)אלון כתב:  אני לא שונא אותם בגלל פורום כזה או אחר,פשוט מאז שאני זוכר את עצמי הולך לכדורגל הם היו נחשבים בעיניי כמנחוסים,פרט לזה בעונת העלייה הראשונה כשנלחמנו איתם ראש בראש על העלייה הם פינצ׳רו לנו(שורה ארוכה של מכוניות) לפחות 2 גלגלים בכל רכב.מיותר לציין שהמשחק.היה יום שישי בערב והרבה לא היה מה לעשות אלא להיכנע למאכר שלהם שגם דפק מחיר...בנוסף לכך כל פעם שמגיעים לב״ש היחס שמקבלים שם הוא יותר גרוע מהיחס שסכנין מקבלים בטדי.מצטער קהל/קבוצה כזו אני לא יכול להתחבר.

אלון,אומנם יש ביננו שנה או שנתיים Smile,את המנחוס אני משאיר לבדיחות ביציע ואת היתר רגשות,משאיר לאהבתי למכבי נתניה למשפחה ולחברים,את הייחס לקבוצות אחרות משאיר בצורה עיניינית פר עונה ולעולם לא לוקח ארוע טראומטי כזה או אחר לאורך החיים ...
אין יציע בארץ שלא השאיר בי שריטה במהלך השנים ולמרות,לא נותן לאותה שריטה להעמיק עם השנים.
מסכים לכל מה שאתה אומר,אני לא מהמתפרעים או מהמקללים אך עדיין כל פעם שני שומע איזכור של השם של אלא מהדרום עובר בי משהו שלא עובר בי כשמזכירים כל קבוצה אחרת,כנראה שזה לא יעבור לעולם...Tongue
06-Apr-2014, 9:33
הודעה: #30
אלון צודק אבל אתמול כל הכבוד לאלונה ו לאוהדים על המחווה המרגשת ללופה קדוש . שאפו

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים