שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צל"ש או טר"ש
06-Apr-2014, 8:47
הודעה: #31
RE: צל"ש או טר"ש
(06-Apr-2014 7:44)חזום חזום כתב:  מי זה מס 4 ברשימה?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

מוסלי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Apr-2014, 9:12
הודעה: #32
לא ידעתי שיש מישהו כזהעל מה אחראי מיחזור בקבוקים ואנשים?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
06-Apr-2014, 11:23
הודעה: #33
(06-Apr-2014 0:56)רון סאבן1 כתב:  
(05-Apr-2014 23:45)Gadi כתב:  
(05-Apr-2014 23:37)רון סאבן1 כתב:  הקהל שלנו יותר גדול אין על מה לדבר בכלל במשחק נגד הפועל שאנחנו קבוצה טובה כמו באר שבע היינו מביאים 9000

וזה מבוסס על?
הבאנו פעמיים 9000+ למשחק ליגה ב-15 שנה האחרונות, בפתיחת האצטדיון ובמשחק הירידה. ולמקרה שאתה הולך להגיד לי שבקופסא לא היו בכלל 9000 מקומות אז בוא תגיד לי גם מתי מילאנו את הקופסא לבד? אני זוכר רק את המשחק האחרון מול סכנין ואני אשמח אם תתן לי עוד דוגמאות.

לב"ש נגמר חלום האליפות השבוע והם הביאו 4500 למשחק בית. לא אומר שזה מספר מדהים, אפילו אפשר לצפות מהם להביא יותר אחרי העונה הזאת אבל לא נראה לי שיש לנו זכות לבוא בטענות. כמה פעמים בתקופת יאמר הבאנו 4,500 לקופסא?
אני הולך לכל משחק בית וחוץ בערך מגיל 7 ואף אחד לא יכול ללמד אותי על הקהל שלנו. תאמין לי שהייתי הכי שמח להגיד שיש לנו את הקהל הכי גדול בארץ אבל מה לעשות שזה לא המצב, אתם צריכים ללמוד להסתכל למציאות בפנים ולא סתם לזרוק סיסמאות של "אם היינו...אז היינו מביאים ...". הרי אם אוהד הפועל פ"ת או כפ"ס היה אומר שאם הם היו מקום ראשון בלאומית בפור של 20 נקודות הם היו מביאים יותר מאיתנו מה היית אומר?
נחכה לגביע ונראה,גם אם הם יביאו אלף אלפיים יותר מאיתנו זה עדיין אומר שהקהל שלנו יותר גדול כי המצב של שתי הקבוצות הוא שונה מקצה לקצה אחת בלאומית אחת בצמרת ליגת העל ובאה כפייבוריטית, נחיה ונראה.

אוקי... התחלנו להשתפן... 1000 2000 (עשרה עד עשרים אחוזים) זה לא נחשב... עזוב אותי מתרוצים והסברים, הם יביאו יותר קהל נקודה

מפגר אבל אופטימי
08-Apr-2014, 0:50
הודעה: #34
צל"ש או טר"ש
באר שבע לא יביאו יוצר קהל מאיתנו,יומיים של מכירה העפנו 6.5 אלף כרטיסים,יומיים!!!! באר שבע יביאו אותה כמות כמונו או קצת פחות אבל יותר?!? אין סיכוי..אם למשחק בית שלהם במאבקי אליפות הם מביאים 6.5 7 אז לחצי הם לא יביאו יותר מ10,ותאמינו לי שאם אנחנו הינו במאבקי אליפות הינו מביאים קבוע כול משחק מעל ל7
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים