שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צל"ש או טר"ש
04-Apr-2014, 22:05
הודעה: #1
צל"ש או טר"ש
בקייץ 2009 החליט דניאל יאמר להתנתק ממכבי נתניה ולהפסיק בהזרמת הכספים לקבוצה,המשמעות המעשית היא חדלות תוך פרק זמן כזה או אחר.
גיל לב וקובי בלדב שמצאו עצמם יום אחד לבד במערכה בחרו לשמור על פאסון כלפי חוץ,על מנת לא לפגוע בחלק המקצועי מצד אחד ובאשראים מהספקים מצד שני ודאגו במשך 4 עונות להתגלגל באמצעות גיוס כספים ומכירה סלקטיבית של נכסים(שחקנים),כשלאורך כל הדרך לוקחים לא מעט סיכונים ואשראים שמתגלגלים מעונה לעונה,ב2 מתוך העונות הם מצליחים להוביל את הקבוצה להצלחות מקצועיות,בעונה אחת(העונה הראשונה)לעונה בינונית ובעונה הרביעית לכשלון מקצועי וירידת ליגה ולמרות הם ממשיכים לשדר עסקים כרגיל ובונים קבוצה שתתמודד על עליה לליגת העל למרות שהם סוחבים גרעון של כ6 מיליון ש"ח.
תוך כדי הם מבצעים מהלך נגד כל הסיכויים ומצליחים לרתום את אלי שגב שחובר ליוסי מאור ובתוספת של תוספת הזמן(ערב פתיחת הליגה),נמצאים המושיעים שמצילים את הקבוצה מפרוק.
היום,ברגעי שמחה אלו,אנחנו חייבים להודות לשניים,בלעדיהם לא היינו מגיעים לנקודת האור הזו.

תודה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 6 users Like אייל ס's post:
Dror Golan (0404-0404-2014201420142014), shraga (0505-0404-2014201420142014), yaron73 (0404-0404-2014201420142014), אלדר ב. (0404-0404-2014201420142014), אלון (0505-0404-2014201420142014), פיליפצ'וק (0505-0404-2014201420142014)
04-Apr-2014, 23:06
הודעה: #2
RE: צל"ש או טר"ש
בהחלט

מפגר אבל אופטימי
05-Apr-2014, 1:05
הודעה: #3
אנחנו צריכים להודות להם וגם לאחרים (כולל לפותח הפוסט...) גם בלי קשר לרגעי השמחה הנוכחים.
בעיקר צריך להעריך אותם על היכולת לעמוד מול ההמון הזועם (שחלקו לצערי פעיל פה בצורה מאד אקטיבית) ולא להכנע ולהרים ידיים גם כאשר היינו על סף תהום. הפעולות המהירות שנעשו יום לאחר הירידה הם אלו שהביאו אותנו למצב שהעלייה הזאת היתה הקלה בהיסטוריה של הליגה השנייה (ושלא יספרו לכם אחרת. זה היה קל !).
הגיע הזמן שאוהדים ילמדו להעריך עבודה של אנשים גם אם הם לפעמים טועים ,כי היחידים שלא טועים הם אלה שלא עושים.
05-Apr-2014, 1:09
הודעה: #4
פעמיים כשירדנו ליגה (בירידה הראשונה ובירידה האחרונה)קובי בלדב הוא זה שהציל אותנו מפירוק והיעלמות ממפת הגדורגל,אין ספק צל״ש ענק(גם לגיל לב),בואו נקווה שלא תהיה פעם שלישית כי לא נראה לי שזה יגמר בגלידה...
05-Apr-2014, 1:12
הודעה: #5
(05-Apr-2014 1:05)אופיר34 כתב:  אנחנו צריכים להודות להם וגם לאחרים (כולל לפותח הפוסט...) גם בלי קשר לרגעי השמחה הנוכחים.
בעיקר צריך להעריך אותם על היכולת לעמוד מול ההמון הזועם (שחלקו לצערי פעיל פה בצורה מאד אקטיבית) ולא להכנע ולהרים ידיים גם כאשר היינו על סף תהום. הפעולות המהירות שנעשו יום לאחר הירידה הם אלו שהביאו אותנו למצב שהעלייה הזאת היתה הקלה בהיסטוריה של הליגה השנייה (ושלא יספרו לכם אחרת. זה היה קל !).
הגיע הזמן שאוהדים ילמדו להעריך עבודה של אנשים גם אם הם לפעמים טועים ,כי היחידים שלא טועים הם אלה שלא עושים.

זה היה קל (על המגרש) כי יש כמה אנשים שעבדו קשה...(מחוצה לו)

מפגר אבל אופטימי
05-Apr-2014, 1:48
הודעה: #6
צל"ש או טר"ש
יודעים מה מוזר? שבקיץ כולכם קיללתם את בלדב וגיל לב שהם גנבים ומושחטים,ושהם מניאקים וחייבים לעזוב את נתניה וכו..ועכשיו את מודים להם? אני לא יודע מה איתכם אבל אני מההתחלה הודתי להם על ההקרבה ועל הקושי הזה שהם מחזיקים קבוצה בחובות ובלי שקל בכיס,תודה רבה בלדב וגיל!
The following 1 user Likes ranelbaz's post:
yaron73 (0505-0404-2014201420142014)
05-Apr-2014, 9:39
הודעה: #7
(05-Apr-2014 1:48)ranelbaz כתב:  יודעים מה מוזר? שבקיץ כולכם קיללתם את בלדב וגיל לב שהם גנבים ומושחטים,ושהם מניאקים וחייבים לעזוב את נתניה וכו..ועכשיו את מודים להם? אני לא יודע מה איתכם אבל אני מההתחלה הודתי להם על ההקרבה ועל הקושי הזה שהם מחזיקים קבוצה בחובות ובלי שקל בכיס,תודה רבה בלדב וגיל!

זה עולם הכדורגל(ועצוב שכך),אלו שמרימים על הכתפיים,הם ראשוני המגדפים.
05-Apr-2014, 10:38
הודעה: #8
(05-Apr-2014 1:48)ranelbaz כתב:  יודעים מה מוזר? שבקיץ כולכם קיללתם את בלדב וגיל לב שהם גנבים ומושחטים,ושהם מניאקים וחייבים לעזוב את נתניה וכו..ועכשיו את מודים להם? אני לא יודע מה איתכם אבל אני מההתחלה הודתי להם על ההקרבה ועל הקושי הזה שהם מחזיקים קבוצה בחובות ובלי שקל בכיס,תודה רבה בלדב וגיל!

אל תכליל, מי שקילל אותם בתחלית העונה מקלל גם היום ויקלל גם מחר,מי שתומך היום,תמך בתחילת העונה ויתמוך גם מחר.
05-Apr-2014, 11:11
הודעה: #9
מעולם לא גידפתי או השמעתי את קולי נגד הצמד בלדב את לב אבל רק רציתי לשאול אם הם כאלה מוצלחים וטובים איך זה שנתניה הגיע לכך שהיא נמצאת יומיים לפני פירוק בחוב של 6 מיליון וגם בליגה השניה לא בדיוק מראה על מנהל תקין וניהול מבריק .
איפה פה בדיוק הצל"ש ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Apr-2014, 11:21
הודעה: #10
צל"ש או טר"ש
זה לא יום לריב .. אני מאמין שהם עשו כמיטב יכולתם ומעבר לזה אבל מתישהו בדרך התפקיד מצא חן בעיניהם והם לא בדיוק הפכו כל אבן לחפש בעלים וזה מה שגזר את גורלנו לרדת ליגה. ההתפכחות שלהם הגיעה וטוב שכך אבל קצת מאוחר מידי. קצת התפלאתי לשמוע את מה שמזרחי אמר לגבי ה10 ימים לפני הליגה עוד היינו בדרך לפירוק. למיטב זכרוני בעלים כבר היו קודם. אני זוכר את רועי דניאל במשחקי האימון בשפירא, מסתובב מחויך ביציע, איכשהו לוחות הזמנים לא מסתדרים לי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים